Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana..

Eliina28

AmaliaHerkir

OSala
Nav nekādu notifikāciju un priekšlaicīgu brīdinājumu, vienkārši būs e-pasts, ka ir pienākusi tava kārta uz valsts apmaksāto procesu. Pēc šī e-pasta pusgada laikā process ir jāuzsāk. Ja vēlies tagad uzzināt savu rindas nr., raksti iesniegumu caur Latvija.lv vai zvani uz savu klīniku, vairumā klīniku administratores var apskatīties un pateikt tev to numuru.

Sveikas, meitenes! Tāds jautājums, šonedēļ dodos pie dakterītes pēc noūtījuma/diagnozes, lai varētu iestāties rindā uz MA. Pēc tam dodos uz izvēlēto klīniku, kur vēlamies veikt MA. Kāda ir tā sākuma procedūra, kad iesniedzam papīrus uz valsts rindu MA, uzreiz būs jāveic kādas pārbaudes/analīzes vai arī jāgaida, kad pienāks mūsu rinda? Papīrus jāiesniedz uz vietas vai var arī elektroniski šo izdarīt? Interesētu tieši šis sākums, kas tiek darīts ierodoties pirmo reizi klīnikā. Paldies jau iepriekš!

mrs_pecinjaa

KikaR

aiziesi uz konsultāciju pie izvēlētā dr. klīnikā, izrunāsiet visu stāstu, iedosi šo izrakstu un tevi ieliks klīnika rindā. Laikam 1x jāraksta iesniegums bija, bet formu iedos klīnikā, tagad precīzi neatceros.

Nekādas analīzes uzreiz nav jēga veikt, jo, kad pienāks rinda, tās vairs nebūs derīgas. Gan jau uz rokas tev ir kādi izmeklējumi (ne tikai tā diagnozes veidlapa), tad jau daktere izpētīs. Ja ir vīra spermogramma kādreiz veikta, ņem līdzi.

Dokumentus iesniegsi vizītē uz vietas.

saule_maija

Tām, kas tikai sāk savu ceļu uz MA - vēlējos pateikt, la iesiet stipras un optimistiskas, viegli tas nav, taču ejiet, nebaidieties... Mērķis to noteikti atsver. Savos 35 gados gāju MA un izdevās tikt pie 10 gadus gaidīta bērniņa, kas neizdevās dabīgā ceļā. Nu jau dēlam ir 2 gadi un viņš ir perfekts

Sūtu visas labās domas un cerības katrai sievietei, kura velas kļūt par māmiņu- lai piepildās!

Meitenes, sakiet, a kā īsti ir, donora olšūnas izmantošanai jābūt kādai īpašai diagnozei? Negribu punkciju un hormonu zirga devas, jo man jau veselība nav tik stipra. Vai ļaus izmantot donoru programmu? Un tad drīkst piemaksāt, ja iet pa valsts programmu?

PucitePucite
Sveika! Parasti donora olšūnas izvēlas, ja tā ir vienīgā iespēja - piemēram, zems AMH jeb zemās olšūnu rezerves vai kādi citi šķēršļi, lai nevarētu savas olšūnas uzstimulēt un parasti ir tieši psiholoģiski grūti sievietēm izvēlēties donora šūnas, jo "ģenētiski" mazulis būs citas sievietes mazulis. Tavā gadījumā, tā ir izvēle, es gan neesmu dzirdējusi nevienu šādu gadījumu, bet manuprāt,

Papildināts 22.05.2021 07:54:

Manuprāt, nevajadzētu būt problēmu, ja vienkārši vēlies nemocīt organismu ar hormonu devām tā vietā izvēlēties donora olšūnas, kāpēc ne. Tas protams, arī no ārsta atkarīgs, cik open minded ir ārsts vai centīsies uzspiest stimulāciju vai ieklausīsies Tevī un Tavās vēlmēs un argumentācijā.

Papildināts 22.05.2021 07:55:

Par piemaksāšanu, jā var piemaksāt, sanāk apmēram 4,5tk pie valsts programmas, jo diemžēl, lai cik tas neloģiski būtu, donora olšūnas valsts programma neapmaksā.

Papildināts 22.05.2021 07:58:

Es Tevi saprotu, tās hormonu devas tiešām ir šausmīgas, kas tiek izmantotas stimulacijai, man bija divas neveiksmīgas stimulācijas, jo ļoti zemās olšūnu rezerves un otrā īpaši pieskaitāma "zirga devām" ja būtu zinājusi sekas (mati krīt, āda sausa, acīs un citur asinsvadi plīst, +10kg) es otro būtu izlaidusi un uzreiz ņemtu donoru. Man gan citu iespēju nav, bet uzskatu ka tas būtu jāļauj arī izvēles ceļā, kā Tavā gadījumā. Lai Tev viss izdodas!

nellija2

Meitenes, praktisks jautaajums - vai zinaat kaada atsapinasana tiek dota pie olsuunu iznjemsanas? nu pie IVF procesa domaats. Tablete, sprice vai pilnaa narkoze?

Papildināts 25.05.2021 18:39:

cik saprotu ir anistezija vagiinaa (?) un saapju liimenis varieejot katrai sievietei, bet apmeram tapat kaa MR saapes.. taa esot?

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Error404

nellija2
olšūnu punkcija notiek pilnā narkozē

nellija2

Error404
ok, Norgee aciimredzot nee. Kaut kaada tablete un vietejaa narkoze. Ceru, ka buus ok, negribas tikt traumeetai..

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

nellija2

Sodien bijam pie daktera un kamer "gaidam rindu" (IVF), izmegginasim manas guloshaas olniicas pastimuleet.

Man PCOS kaartiigs.

Sajaa reizee man teica dzert Metformin Orifarm 500mg un cikla 5.-9. dienaa Letrozol.

kaadai ir bijusi saada kombinaacija un kaada atsauksme?

un, protams, joprojaam interesei - vai kaadai ir bijusi punkcija NE Pilnajaa narkozee?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385173