Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad sapratāt, ka viss?

Freisa

Kurā brīdī sapratāt, ka šķiršanās ir labākā izeja? Ko darīt, ja pašai ir pāliecība, ka jāšķiras, bet otrs to negrib? Man ir ļoti stipra vainas izjūta, jo sajūta, ka jaucu ģimeni, kurā aug bērns. Varbūt kādai ir labs piemērs- kā tikt no idejas par šķiršanos pie normālām attiecībām?

Apraksti konkrētāk un tauta ne tikai apstiprinās Tavu pārliecību, bet uzrakstīs vēl citus iemeslus, par kuriem pat neiedomājies

katram tā situācija, iemesli un motivācija sava.

Rakstīju jau sen par situāciju, kur vīrs nestrādā jau gadus, es eju uz darbu līdz vakaram, bērnu auklē mana mamma, bet viņš atbraucot pie mums ciemos- stāsta kā skatījies filmas un avīzes lasījis, un vēl tic, ka esam kopā un viss ok. Kamēr man sajūta, ka ne ticu, ne mīlu vairs.

skaa

Freisa
Otrs var gribēt, var negribēt. Šajā situācijā pietiek, ja viens grib un ir par to pārliecināts.

Uzdzen tikai nenormālas dusmas, ka man jārukā, kamēr šis atpūšas kā pensionārs un savos 30+ gados vecāki atbalsta.

Conejito

Ja izšķirsies, šams sāks strādāt? Rūpēties par bērniem? Kas uzlabosies?

Pfffff, viņš šķirties negrib nejau tāpēc, ka Tu viņam baigi svarīgā. Bez Tevis vnk būs jāceļ d.... no dīvāna. No tāda nevis aiziet, bet tādu izmest

Papildināts 16.01.2019 20:44:

A klau, kāpēc vispār jāsvārstās?

Jo ir bērns un vins ir baigi pārlicinārs, ka kaut kad jau kaut ko uzsāks, uzskata sevi par augstu kvalificētu utt... laikam esmu par vāju, lai vienpusēji izlemtu, gribētu, lai viņs arī saprot, ka nesanāks mums

ibica2

Otrs var gribēt, var negribēt. Šajā situācijā pietiek, ja viens grib un ir par to pārliecināts. Kā Kivičs, nolēma un aizgāja

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Viņš jau noteikti tam nekad nepiekritis? Kāpēc gan? Kādu piemēru viņš rāda bērnam? Nu tad piedāvā variantu “padzīvosim atsevišķi” ja tā baida termins “šķiršanās”

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385279