Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai plaušu karsonis?!

Mammsters

Sveiki!

Vakar ar mazo dodoties pastaigā stūmāmies kalnā, dabuju kārtīgi saelpoties aukstu gaisu (max 4min), itkā jau nebija baigie bet nu tomēr -2°. Vakar vakarā jau sāku just kaklu, bet šorīt viegli spiež uz mugu,starp lāpstiņām. Esmu nobažījusies, ka varētu noķert plaušu karsoni, vai jau vajadzētu sākt uztraukties, pie dakteres mēģināšu tikt rīt.

PARASTI plaušu karsonis nesākas uzreiz. Tam vajadzīgas dienas.


Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Plaušu karsonis parasti parādās kombinācija, respektīvi kā turpinājums bronhītam. Vispirms ir klepus, tad ir klepus ar trokšņiem, temperatūra. Parādās izteikta aizdusa, citreiz paātrināta elpošana, skābekļa trūkuma dēļ. Tas ir nedēļu jautājums, nevis vienas diennakts!

undiness
Ayana
Varbūt vienkārši par daudz satrucos. Vienkārši nezinu vai tā ir/var būt, tā sildošā sajūta krūtīs. Kad gāju skolā,tā vien pa ziemu skrēju riņķī, vairs jau neatceros, kā tas ir

viena saule

viegli spiež uz mugu,starp lāpstiņām
Starp citu var būt arī pārpūlēti muskuļi stumjot ratus pret kalnu. Nav jau ne laiks tik ilgs, ne mīnusi tik nikni, lai pa 4 minūtēm kaut kā saslimtu.

Un ja tomēr tas ir izdevies, pēdējais laiks piedomāt pie imunitātes stiprināšanas, lai tādi nieki nespētu tā ietekmēt, jo tas nekas nav.

Modra

Veģetatīvā distonija vienkārši, spriežot pēc citām tēmām. Un tad jau viss rādās - sākot no plaušu karsoņa, beidzot ar infarktu.

kristel

Modra
Bet ja ārsts nezina kas kaiš, pasaki VD un viss. Tur tak jebkuru simptomu var pievilkt pēc tam, ka ā, bet man taču VD.


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Modra
Nu varbūt arī, tādā gadigadī par to tik priecātos, nekā reāla saslimšana.

Papildināts 17.01.2019 19:59:

Mammsters *gadījumā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385295