Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes dzīve bez tuvām atiecībām, bez seksa. Vai tas ir iespējams?

Puisis40

Drošvien ilgi tas nav iespējams. Padalieties pieredzē.

Kur lai rod motivāciju vispār vēl uzturēt šādas attiecības? Kā justies vīrietim kuru nemitīgi atraida?

Lasu te forumā ka sievietes sūdzas ka no vīrieša puses vēlētos vairāk intīmo un reāli apskaužu tās ģimenes, kurās sievietei intīmās atiecības ir svarīgas.

Puisis40
Tavä gadíjumä taču ir iespéjams...

Modra

Kā justies vīrietim kuru nemitīgi atraida?
kāpēc tevi nemitīgi atraida, nemēģināji pajautāt? Mazi bērni? Sieviete reāli nogurusi, neizgulējusies. Varbūt tev liekais svars un tevi banāli neiekāro.

A tu smuks? (C)

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Puisis40
Ja jau nemitigi atraida,ir iemesls. Esi runajis,kapec tevi atraida? Ko esi nodarijis sievai,ja vinja tevi atraida?

Papildināts 17.01.2019 10:15:

Nedomaju,ka sieva savu mīļoto aiz neko darīt atraida. Ir iemesls. Esi varbūt krāpis viņu? Un viņa to uzzinaja? Agrāk kad satikaties,viņa tevi neatraidija?

mea Pagaidām vēl ir iespējama.. bet cik ilgi.. tas vadzis drīz lūzīs..

Modra
Bērni dikti mazi vairs nav. Un es neteikšu ka es neko nepalīdzu un nedaru. Atraida vienkārši tāpat vien tāpēc ka negribas un viss.. Vīrieti tjip vajag, bet nevajag neko intīmu..

undiness
savā veidā esmu simpātisks..

Puisis40
Gan jau te atradīsi ar ko izklaidēties

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

kikii

Tad, atvainojiet, ko jūs kopā darāt? Spēlējat kārtis? Kādi saskarsmes punkti, ja nav seksa?

Conejito

Ja memaldos, tad šī problēma jau te tiek cilāta vairākus gadus. Ir taču, kā izrādās, analogi LC arī vīriešu vidū.

Meitenes,nav jega komentet.

Paskatoties vēsturē,puikāns jau atzinās ka sievu krāpa un tapec sieva nedod. Šī tēma ar puišeli jau šeit ir izmalta.

Turpjna ar sievu dzīvot,kaut sen jau sievai neintetese un tik bāžas sievai virsu.

Ieteikumi ari bija-lesies prom no sievas un ljauj vinjai dzivot savu dzivi. Bet te -joprojam moka sievu ar savu seksa gribeshanu.

Nu ka veči var nesaprast,ja krapi sievu,rekjinies ar sekam, ka or sievietes ,kuras krapshanu nepiedos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385299