Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Attiecības ar veciem tuviniekiem! Vai, viss par manu vecomāti!

Mersedesa

Man gribas izbļaustīties, bet mazliet anonīmi. Tātad- stāsts par manu OMI! Viscaur perfekta sieviete, izaudzinājusi trīs bērnus, bet ne ar vienu nav izveidojusās attiecības. Kā tas var būt, ka cilvēks, kurš visudara pēc saviem ieskatiem pareizi, ir izaudzinājis trīs bērnu, bet ne ar vienu kā pieaugušu personu viņam nav tuvas sirsnīgas attiecības?! Līdz ar to, nav attiecības arī ar mazbērniem. PAr ko pašai ļoti sāp sirds. Pašlaik cilvēks ir vecs , gana nodrošināts, bet bezgala vientuļš! Es esmu mazmeita, vienīgā ar kuru ir attiecības. Un tomēr arī es neesmu gana laba.

sniegpaarslinsh

.. kapē domā, ka dikti vientuļa, moš viņai tā labi ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Atbilde uz Tavu jautājumu:

tomēr arī es neesmu gana laba

kikii

Ir pašpietiekami cilvēki, kuriem vienkārši nevajag citu cilvēku sabiedrību. Izaudzinot trīs bērnus, viņa ir gana daudz laika pavadījusi cilvēku sabiedrībā piespiedu kārtā, gan jau pietiek. Ir cilvēki, kuri vienkārši ir nesapbiedriski, nemāk pielaist citus, tai skaitā savus bērnus, sev tuvāk, kā ir absolūti nepieciešamais minimums.

Tulip

Sāpe per to, ka arī Tu neesi laba. Vai par to ka cilvēks vientuļš? Ko bērni saka, kāpēc tā attiecas pret māti?

Nē, raud, ka jūtas vientuļa! Un arī ir vientuļa, jotaču saprot, ka lāgā tā situācija nav. Ka ir triju bērnu māte, bet attiecības ar vieņiem kā pieaugušiem cilvēkiem bija nulles variants. Līdz ar to, nav atiecības arī ar saviem mazbēniem. Viņi ir, bet viņu nav! Nesen aizvedu viņu uz viņas vecākā dēla bērēm, kuru viņa nebija redzējusi vairāk kā 35 gadus. Pēdējo reiz redzēja kā jaunu vīrieti, tagad ieraudzīja bērēs vecu vīru! Attālums star viņiem 30 minūšu brauciens. Nekad viens pie otra ceļu nemeklēja . PAt uz bērēm negribēja braukt, es pierunāju, aizvedu, pavadīju.

Conejito

Ja tev blakus ir aka, taču tu sēdi un raudi, ka slāpst, bet nepiecelies un nepadzeries, tad kuru var vainot, ja ne sevi?

Saprotu, ka vientuļš ir cilvēks, kam radinieku nav, bet. ja neviens nav "gana labs", tad ko?

Latvijas (lauku) standarts.

Ir tāda tipa cilvēki, kuriem viņu viedoklis ir vienīgais pareizais. Izrunāties nepalīdz, attiecības neveidojas. Tā vienkārši ir. Un būs.

Problēmas jums bus ja viņa būs reāli kopjama, nekas nebūs gana labi, visi maitas.

un kurš gan viņu gribēs kopt? Bezgalīgā vientulība ir ziediņi pret to kad neviens pamperi nemainīa.

Vectētiņš stāstā nefigurē, laikam aizgājis pa parasto latvju taku.

Neuzņemies lipināt kopā to ko nevar. Nebūs jums tur lielās skaistās ģimenes kā ZSV filmās

Sāpe, ka arī es neesmu gana laba!

Sāpe, OK, es neesmu gana laba, bet tie trīs - viņas bērni, tie taču arī nebija viņas prāt gana labi, ja jau attiecības nenotika!

Tagad visi viņas berni ir miruši, bet pirms viņi nomira, viņi svastarēji nekomunicēja. Strap viņiem bija tukšums. Kaut dzīvoja viņi visi 50 km rādiusā.

ko tur vairs kad visi miruši

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385309