Doverjai, no proverjai!))))

JayLee

Slēdza JayLee: "Diemžēl, dažām gribās vienkārši papļurkstēt un sadomāt sazin ko ne par tēmu.)".
JayLee

Sveiki-sveiki!))

Man te Neredzamās pasaules viena tēma ilgi nedeva mieru - par laulības gredzenu un draudzeni!) Es tur arī ierakstījos, un te, vienā dienā sagribējās uzzināt - a mana draudzene ta ko - draudzene vai nedraudzene?)) Sagaidīju no alī laulības gredzena kopiju - tur pat velnu pastalās jau sameklēt var - iepriekš ar draudzeni bijām pārrunājuši to Neredzamās pasaules tēmu, lietas kursā bija. Fināls: tak vienā ciemošanās reizē ar nakšņošanu viņa man samainīja gredzenus!!!))) Nu, protams, mans īpašais gredzens jau bija pie manis, bet leģendām apvītais stāvējis lādītē viesistabā. viņai speciāli pirms tam stāstīju, ka man uz rokām kkas uzmeties, jākasās (nu, izsitumi ir, bet ne jau tik traki - vienkārši alerģiju saķēru, pati vainīga), tāpēc visi gredzeni lādītē. Gatavojas, tak, sanāk!) Domāju, ka pēc kāda mēneša viņu uzaicināt un torti ar ''surprise!'' pasniegt!) Pierādīt jau viegli - gredzens no ali ir no nezināma metāla, ja vispār no metāla, bet man lādītē - zelta!) Lai ņem gredzenu savu un tinās!) Nebija draudzeņu, arī tāda nav vajadzīga!)) Nu bļīn, pašai viņai tak vīrs ir, kamdēļ vēl mēģināt citu savaņģot, pat sporta intereses pēc?)

black sand

Sviests kaut kads! Tev bija temas bet nu šī pārspēj!

sniegpaarslinsh

.. jasaprot, ka ex-podruga nop----ja aļika riņķi ?

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

JayLee

Nezinu, vai sviests, bet sagribējies pārbaudīt ''tuvāko apkārtni'', un atbrīvot to no ''parazītiem'', kā minimālisma eksperti iesaka.)

Papildināts 17.01.2019 15:29:

sniegpaarslinsh
.. jasaprot, ka ex-podruga nop----ja aļika riņķi ?
aga)))

Es nesapratu...kādēļ viņa mainīja to gredzenu? Nozagt tavu- labāku gribēja? Vai kā?

kino

Nesapratu. Ko viņa samainīja? Tavu Alī gredzenu pret savu Alī gredzenu? Kā tu zini, ka tas nav tavs Alī gredzens, kurš tagad ir tavā lādītē, bet viņas Alī gredzens?

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Ljoljix

cho?

???

(ej, ka atpakaļ pie autfitiem)

Undomiel

Kāds var iztulkot, kas tur ar tiem gredzeniem?

rasa_rasa

JayLee

Sviests kaut kads! Tev bija temas bet nu šī pārspēj!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18385313