Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Žultsakmeņi

vanisha

vanisha

Sveikas.

Vakar man atklāja žultsakmeņus, tagad gaidu vizīti pie ķirurga uz konsultāciju. Vai te ir kāda, kas ar to saskārusies? Kadai ir izoperēti tie? Vai kàda ar tiem sadzīvo? Cik maksā šāda operācija?

Ziemassvētku brīnums

Māsiņa

Modra
Zemmene

vanisha
Man ir. Atklāja nejauši, kad gāju uz vēdera usg citā jautājumā. Sadzivoju. Pie ķirurga nav būts, bet no ģimenes ārstes sapratu, ka tos neaiztikt kamēr netraucē. Bet sanāk bumba ar laika degli.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

vanisha

Zemmene
Nav sāpējuši nekad? Es pirmo reiz sajutu tās sāpes grūtniecības laikā, noturēju par grēmām. Bet man ik pa laikam tādas sāpes uznāk. Nu un pirms dažām dienām bija ne tik spēcīgas, taču ilgnoturīgas tās sāpes. Tāpēc dr. mani nosūtīja uz usg, tur vakar atklāja. Tagad gaidu vizīti pie ķirurga,

Cik sen atpakaļ Tev atklāja?

Ziemassvētku brīnums

Māsiņa

Zemmene

vanisha
Atklāja pirms apmēram 10 gadiem. Nē, sāpējuši nav.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Kriki

vanisha
Man bija lēkmes grūtniecības laikā. Arī sajaucu ar grēmām. 3 nedēļas pēc ķeizara bija riktiga lēkme, aiz sāpēm sastingu. Beigās izoperēja un tagad dzīvoju mierīgi.

Sannija

vanisha

Es sadzīvoju ar žultsakmeņiem no 2004.gada, kad man viņus USG netīšām atklāja. Varbūt bija arī senāk. Lēkmes nekad nav bijušas un tāpēc man neviens neliek viņus operēt. Sakumā nobijos un centos ievērot visus ēšanas un dzeršanas ierobežojumus. Tagad jau tik ļoti tam nesekoju, tikai reizi gadā eju uz USG un tad padzeru žulti šķidrinošas zāles.

vanisha

Sannija
Man viņu atklāja, jo bija lēkmes vairakas reizes. Pirms tam pat nenojautu par tadiem. Sapumā, kad parādijās lekmes, likās, ka vainīgs kungis un kad nevaru est ceptua kartupeļus ar sīpoliem, kas man tā garšo... utt. Bet te pagajušas ned.lēkme bija traka.... sāpēja pāris dienas.

Papildināts 20.01.2019 16:23:

Visdrīzāk, ja nebutu bijusi uz usg trešdien, tad nodomatu, ka vedera viruss un dzīvotos tālāk... lidz nakamajai lēkmei.

Ziemassvētku brīnums

Māsiņa

Avene77

Izoperēju Biķernieku slimnīcā dienas stacionārā, operācija tikai pavienta iemaksa 4.27eur plus palāta formējas kā viesnīca un tām 3 duenām. Kopā jādi 75eur izmaksas bija pirms gada, rindā mēnesis jāgaida.

Sannija

vanisha

Nu, ja bijušas lēkmes tad gan jādomā ko darīt. Man nav bijušas tāpēc mierīgi turpinu staigāt ar visiem akmeņiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385343