Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kombinezons uz mūsu ziemu - Jūsu pieredze un ieteikumi

Springfeeling

Labdien, mammas. Lūdzu padalīties ar pieredzi kādus kombinezonus Jūs izvēlaties bērniem 1,5g-2g vecumā uz mūsu ziemu? Izpētīju,ka ir siltinājumi 300-330g (Lenne vai Huppa), kas ir ddomāti līdz -30 un 180g (Lassie vai Reima), rakstīts ka līdz -15. Mūsu ziemas ir nosacīti siltas, reti kad temperatūra ir zemāk par -7 Vai pieteiktu ar kombinezonu ar 180g siltinājumu? Un vai nav tajos 300g siltinājuma parāk silti mūsu ziemā, kad ir +1 +2 grādi? Paldies!

Saulpurene

Springfeeling
Lenne un Huppa ir vājprātā biezi. Nezinu, kādos polos jādzīvo, lai tādus vilktu. Un pakustēties tajos nav iespējams.

Mums uz vecumu 1,5 g bija LegoTec. Ideāls! Arī salā ap —20°C.

Šogad ir ReimaTec. Arī super.

Papildināts 20.01.2019 15:51:

Tad, kad ir +1...+2 grādi es vispār bērnam nevelku ziemas kombi, bet lietus bikses un jaku.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Uz šo vecumu Lego tec vai Chicco snowflake.

mezhapuuce

ReimaTec vai līdzīgie vidēja biezuma ziemas kombinezoni ir ok- biezāku mūsu ziemām diez vai vajag. Nepieciešamības gadījumā vienkārši regulē apakšā pavilkto kārtu daudzumu- ar termoveļu vai bez, ar flīsa kombi vai bez.

minkasi

Lego Tec patīk. 200 g pildijums. Huppa/Lenne ir nenormali biezi.

...

Cucamonga

Northville

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Ja godīgi, es savējai nopirku H&M lētuci, arī nelaiž ūdeni cauri un iekšā flīss, kas ir ļoti sildošs. Auksti nav nekad. Attiecībā uz Huppa un pārējiem populārajiem, mani vājprātā nošokēja cena un vnk necēlās roka ņemt, jo tak izaugs pāris gadu laikā un ko tad es ar viņu darīšu?

Lenne. Nezinu, kas tur biezs skaitās. Jāteic gan, ja nepētīju, cik tur un kas cik daudz. Bērns mazkustīgs dārziņā ārā (nav vēl 2),audzinātājas pat teica, ka vajag jaku vēl apakšā.

Papildināts 20.01.2019 18:37:

Aa, nu un jā, manai meitenei nav nekādas termovelas. Ir kleita vai krekliņš, bikses, ir silts kombis, nav 10 kārtas.

Elina

Mana meitiņa 1.1 gads šodien nosala Lennes ziemas kombī. Kājas un dupsis bija auksti. Kaut pati kāpa kalnā, pēc braukšanas ar ragavām. Tā kā tas nav tik vienmozīmīgi. Puikam bija tikai Huppas, līdz vienreiz nopirku H&M uz 4 gadiem, viņš svīda tā, ka dabūju mainīt kombi.

Zolija

Šodienas laikam velku Lennes rudens/starpsezonas kombi kopā ar flīsa apakškārtu, bērns slits. Aukstākam laikam ReimaTec, tam apakšā istabas drèbes- body ar biksēm. Brīžiem pat pa karstu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385419