Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viriesa neaugliba

Nepacietigaa

Jau ilgi censonējam, bet nekā. Man viss no visām pusēm pārbaudīts un ir ok. Virietim izradas 100% nekustigi un tikpat patologiski astaini. Protams, nosutija uz papildanalizem, lai mekletu celoni. Ko gribu no jums? Vai kadai (kadas virietim) ir bijis lidzigi? Rokas nolaizas, skiet, ka nekam nav jegas un esam vienigie tadi.. Pagaidam sanak ta, ka pat MA neder, jo nav ko panemt no vira.. donoru materialu neizskatam. Finanses ir, bet lidzams nekas nav. Varbut kadu brinumstastu gribu dzirdet. Vai ieteikumu - ka lai aptur to sapi? Ka nevari, nav lemts? :/

Sveika. Manam paziñam arī bija vāja spermas analīze, bija pie androloga un pēc 3 mēneši draudzene stāvoklī. Nav lēts prieks, bet bija rezultāts. Andrologs Bārs.

afrodiitee
Mēģināsim arī Bāru, daudz labu atsauksmju. Tikai laiks aiziet, gaidot rindas cik ir vāja analīze? Priecātos kaut par 1%, tad vismaz MA var mēģināt.

murciite

Cālī ir vairāki veiksmes stāsti ar vīrieša 0% morfoloģiju. Brīnumi notiek!

Mīlestības augļi ir vissaldākie

Sveika, man tuvs draugs taisa pasākumu par šo tēmu 13. februārī, ja ir vēlme vari pievienoties, viņam kompānija, kas tieši darbojas sfērā, kur tiek uzlabota vīriešu auglība, meklē pasākumu ierakstot Facebook Ferterex.

Nepacietigaa
Ko tev saka dakteri? Tiešām ir tā, ka nevienu astaini nevar izķert gana labu, lai izmantotu MA? Esat bijuši pie "parastiem" dakteriem vai kādā no auglības klīnikām?

murciite

Šie vārdi mierina. Bet bailes - vai nebūs vējā izmesta nauda/vai nebūs patoloģiju paliek.

Bijām klīnikā, tur arī izkristalizējās šī patiesība. Dakteris teica, ka var mēģināt MA, bet labāk jau atrast iemeslu šādam ciparam. Vīrietis aizņemts, bet jau bija pie D. Ģīļa, tagad ies uz analīzēm. Diez vai varēs tā aizbraukt uz sitiena, viss mums pamazām notiek viņa sakarā. Brìnos, ka vispār pierunāju aizdoties uz klīniku, nodot sp-mmu, aizbraukt pie urologa. Tas ir jau daudz. Bet vēl tāls ceļš.. Bet Bārs arī bija padomā. Riskēt ar MA?

Nepacietigaa
Es sākumā ieteiktu Bāru. 3 mēneši un paziña tika pie bērniña, arī teica - jums viss ir łoti slikti. Zāles gan ir dārgas, bet ir arī rezultāts. Viñš àrstè ar homeopātiskajiem līdzekłiem. Ja vīrietim ir slikti rādītāji un negrib vēl braukt pie dakteriem, j autājums vai viñš grib bērnu!?

afrodiitee
Iepriekš negribēja no sērijas "esmu vecis, man viss labi", tagad jau saprot, ka nav variantu. Tikai nav viegli savienot ar darbu.

Nepacietigaa
Man vīram spermogramma visu rādīja pa nullēm, pēc biopsijas tomēr atrada astainos, kuri uz vietas kustējās. Biopsija meigināta?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385727