Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viriesa neaugliba

Nepacietigaa

Sadruksis
Ārsts tādu variantu pat nepiedāvāja. Varbūt visās klīnikās, kur veic MA, nav tādas iespējas?

Man prieks, ka Tev izdevās! Tas dod ticību, ka arī citiem var izdoties.

Papildināts 07.02.2019 17:47:

Kā izpaužas biopsija realitātē?

Nepacietigaa
Vīram zem narkozes no olińām panem materiālu.Pēc tam vīrs palātā atjēdzas. Man zem narkozes pańēma olšūnas. Pēc tam palātā. Pie stūres tai dienā braukt nevar. Pēc tam veic analīzi un skatās kas ar vińiem darās. Vīram atrada iekšā kustīgus , kuri peldēja vien uz rinki , bet bija derīgi apaugłošanai. No 12 apaugłotajām izdzīvoja pēc pirmās dienas vien 6 , piektajā dienā palika vien 3 . Nu un tad jau mākslīgā apaugłošana jo muma pastāvēja B variants , ja vińam neatrod dzīvot spējīgos ńemam donorspermu.

Sadruksis

Bail, ka nav, ko paņemt, ka neapaugļojas vai pēc tam neieligzdojas un vīrs piekrita vajadzības gad. izmantot donormateriālu? Manējais strikti pret un es arī kaut kā ne visai spētu tam pārkāpt..tas jau tikpat kā svešs..

Nepacietigaa
Protams, ka bailes un satraukums ilgstoši pavada visu šo mākslīgās apaugłošanas procesu, bet tas ir normāli.... kad sākām ar vīru tikties ,man vairāki ginekologi pateica, ka bērni man nevarēs būt. Vīru to zināja , vińu tas nesatrauca , teica , kad būsim gatavi -adoptēsim , gadiem ejot un mainot ginekologus , izrādījās, ka man ir smagas hormonu problēmas nevis neauglība, dr.Tirāne ar zālēm 2. gadu laikā savedām visu kārtībā. Mēiginājām , bet nekā, gāju pie dr. atkal , tad piekērāmies vīram- spermogramma visu parādīja. Vīram psihologiski tā bija kā vīreškības trūkuma pazīme, pārdzīvoja. Kad ierunājos par adoptāciju vairs negribēja ne dzirdēt. Pateica , ka meklēs tantińas utt. , bet meiginās. Dr.Erenpreis ja nemaldos bij tas , kurš pateica - iekšā jau tev vińi dzīvo jāpārbauda. Nu un nonācām līdz mākslīgai apaugłošanai. Daktere uzreiz teica , ka nevar pateikt , ko parādīs biopsija un vaig izvēlēties donoru. Vīrs pārdzīvoja, balss pat aizlūza , kad vińam prasīju , nu ko darīsim? Ja atteiksies- sapratīšu . Vińš pateica, izskatīsim B varinatu- bet donoru izvēlēšos es ,bēbis būs mūsu neatkarīgi no tā vai 100% mūsu gēnu vai tikai 50, bet mūsu. Viegli nav , bet man liekas, ja łoti grib mazuli visas iespējas jāizskata , un šur tur jāsamierinās un jāpārkāpj sev pāri, bet visam vaig laiku...

Naita

Man par Dr. Bāru ir dalītas jūtas. Vīrs nostaigāja pie Bāra. Kā vīrs teica Bārs iesaka visiem vienu un to pašu ārstēšanās metodes. Rezultātā uzlabojumu nav. Aizgāja pie Ivanova EGV. Jālieto reālas zāles jau pēc MA procesa varam pateikt ka uzlabojumi ir. Vīram marta sākumā jātaisa analīzes redzēsim tad rezultātus. Ja ir tik slikta spermas kvalitāte domāju ar homeopātiju vien būs pa maz. Konkrēti mums Bārs tā nosacīti ir nosists laiks, nu labi vīram imunitāti saveda kārtībā i viss.

Naita

Uztaisīja visas urologa nozīmētās analīzes, D vitamīns katastrofāls, tas atbild par dzimumhormoniem, un vēl šis tas. Pamazām, palēnām...

palika stimulācijas medikamenti "ovaleap 900 ; 1,5 ml", neatvērts, glabājas ledusskapī, derīgs līdz 06.2019 ( pa pus cenu)

Nepacietigaa
Sveika.

Mums līdzīga problēma. Saki lūdzu vai kopš šī ieraksta ir kādas pozītivas ziņas?

Egucis

Paspējām izmantot valsts MA, bet neapaugļojās nekas, t.i., pēc 3 dienām visi gāja bojā, un es vēl iedzīvojos nopietnās veselības problēmās. Tā kā līdz ET nenonāca, var mēģināt vēlreiz, bet šaubas un bailes liek pārdomāt, vai ir vērts. Tiešām bija traki. Spermogrammā nekas nav mainījies, visi patoloģiski. Kaut vitamīni dzerti kaudzēm. Domāju, varbūt cūciņas nezinot pārslimojis.

Papildu visam nākusi klāt mana grūtsirdība, brīžiem depresija, arī vīram tas pats, sācis biežāk ieslatīties glāzītē, naktī esmu pieķērusi raudam, mokās ar bezmiegu.

Slikti ir tad, kad zūd ticība un cerība. Mums nupat tā ir.

Nepacietigaa
Lasu un jūtu lìdzi. Saprotu, tas nav mierinājums, bet citiem ( piemēram, man) bija 6 embriji un cerìbu daudz, bet lielākā daļa PGS nederìgi, viens SA. Sāku domāt, ka kāds augšā zina labāk...netaisnìgi. Bet kas ir sliktāk - daudz cerìbu un daudz zaudējumu vai kad pat nav cerìbu?

Ļoti skumji, ja dēļ śì zaudē otru pusi. Man tas nav saprotams. Bet, laikam, atkarìgs no attiecìbām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385727