Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viriesa neaugliba

Nepacietigaa

Dilemma
Kad bija tā cerība, tas spārnoja, visam bija laiks, spēks, enerģija, motivācija. Nu vairs nav cerību un nav arī neviena no iepriekš minētajiem.

Netaisnīgi, bet droši vien ilgtermiņā tā puzle saliekas pareizi un ir skaidrs, kāpēc viss bija tieši tā.

No pieredzes stāstiem dzirdēts, ka ar 6.reizi IVF izdodas, veselīgs un mīļš rezultāts dipina pa mājām. Un, ja būtu dzīvojuši ar domu, ka nav lemts, ja būtu apstājušies pie katras no neveiksmēm, tad nekā, jādzīvo tukšā vai jāiet katram savs ceļš.

Nepacietigaa
Nu dzirdēts, ka arì ar 9 sanāk. Viss jau atkarìgs no vēlmes, savu spēju izvērtēšanas un to vai vienìgais, kas tur kopā pāri ir vēlme pēc bērniņa ( pēdējais gan, manuprăt, nav baigi labi). Ziniet, ir dzirdēts arī, ka divi viens otram var bùt visa pasaule - tad ir vieglāk

Lai Jums veicas tikt pie mazuļa, izturìbu un spēku!

Dilemma
No finansēm diemžēl arī atkarīgs. Protams, bērnam nevajadzētu būt vienīgajam kopā saturošajam faktoram, bet netikšana pie bērna, par nelaimi, izšķir un attālina arī ļoti saderīgus pārus. Kļūst pārāk grūti kopā izturēt nospiedošo situāciju. Esmu jau samierinājusies - būšu veca mamma, ja tāda vispār būšu.

Paldies par laba vēlējumiem Kaut visām tas izdotos, kam sirsniņā šī sāpe.

Nepacietigaa

Lasu Tavu stāstu no sirds žēl.

Es pirms gadiem 7 braucu uz EGV jo ilgi nesanāca tikt pie mazulīša dr. Iesauca kabinetā un teica tikai donors...bet es izrādās jau grūtniece pašai nemaz nezinot.

Tagad esam Ivf klīnikā vīram ar gadiem morfoloģija pasliktinājusies, bet dr. Seimuškina devusi cerības, ka būs...protams lielas naudas iziet 4 embrijiem pārbaudīs ģenētiku un labākos sapāros ar olšūnu. Lūdzu Dieviņu, lai būtu ar mani kopā un viss būtu izdevies.

Nemet cerību maliņā-nepadodies

Papildināts 03.07.2020 19:17:

Es redzot ģenētiķu dg rakstīju dr. Ka viss jābeidz ar tādām analīzēm nekas nebūs, viņa atb. ka būs, jo viņa man varētu pie ugunskura visu vakaru stāstīt ar vēl sliktākām spermas, ģenētiskām pataloģijām labi, izdevušies rezultāti.

salmins
Pats dīvainākais, ka neviens par to nerunā. It kā problēmas būtu tikai sievietēm. Kad runāju par šo tēmu ar citām, kam ir vai ir bijusi līdzīga situācija, visām viens padoms un rīcība - meklē citu vīrieti (!!!). Varbūt tad jau pie satikšanās uzreiz jānoprasa spermogramma...

Redzi, mēs netiekam pat līdz embrijiem, 3 dienas, un visi pagalam. Sajūta, ka cīnies, bet visas cīņas kā pret sienu. Vīrs izgāja visas pārbaudes un objektīvu iemeslu neauglībai nav. Bet 100% patoloģisku astaiņu. Kaut kam taču tur jābūt.

Lai jums viss izdodas, lai veselība pašiem un gaidāmajam (-iem)

tabidze

Nepacietigaa

Kā neviens nerunā?? Par to vien raksta; bieži un daudz.

Tev tas līdz šim nav bijis aktuāli, neinteresēja.

Bet sievietei, iekams nav palikusi stāvoklī vienmēr ir jārēķinās, ka viņa var būt auglīga, bet var būt arī neauglīga.

Tikai pie noteikta laika perioda var pateikt... tāpēc jau to gadu kā minimums atskaita.

Uz EGV vērts iet.

Zinātne un medicīna ir viena lieta.

Papildināts 06.07.2020 22:21:

Otrs - varbūt nevajag vīrieti un sevi spiest?

Uz seksuālām attiecībām un tā...

Man kaut kā galvā neliekas kopā vārds, ko šeit lieto "censonēt" ar "seksuāls", "mīlēties", "iekāre"

Kā tas ir Jūsu vīriešiem ar ko jūs veicat šo "procesu"(kā nu jūs to sauktu)?

Vai esat kādreiz vaicājušas? Varbūt viņam jau tad ieslēdzas stopsignāls kaut kur zemapziņā / bezapziņā?

Un pat ja loceklis saceļas, nekā nav?

gaura

Nepacietigaa
jūtu līdzi.

pie Bāra bijāt? Manam vīram bija arī slikta morfoloģija, laikam Bāra analīzēs parādījās 0.01% (viņam ir pesimistiskākas analīzes kā Gulbim), bet rezultāts čuč gultiņā. Iespējams, viens no iemesliem bija arī tas, ka pateica - ātru rezultātu negaidiet, un mēs beidzot pēc vairākiem gadiem par šo tēmu atspringām.

Ilziite_Ro

tabidze
Vārds "censonēt" ir Cāļa žargons.

tabidze

Ilziite_Ro
Nu, šito žargonu jau nevar nezināt

gaura
Divējādi viedokļi par viņu dzirdēti. Ko specifisku viņš lika darīt jums?

Papildināts 09.07.2020 01:00:

tabidze
Tas ir tikai vārds, lai visi un uzreiz saprot, par ko runa. Latviešu valodā vnk nav cita vārda, kas īsi izteiktu "mīlēties ar mērķi tikt pie atvasītes" domu. Bet patiesībā esam ceļā uz bēbi jau 7 gadus. Ne reizi neesam to darījuši, jo "tagad vajag", tāpēc ilgu laiku domāju, ka vienkārši neietrāpām tajās dienās. Bet nu nav jau tas arī tik reti

7 gadi - daudz, bet izmēģināts arī ir daudz kas.. Varbūt viss. Un tas viss nenāk ātri. Varbūt dažiem ir jāsamierinās, ka nav lemts.

Papildināts 09.07.2020 01:06:

Info ir daudz, bet noderīgas info - maz. Tikai virspusējā par karstajām pirtīm, apspīlētajām apakšbiksēm, smēķēšanu un alko, kas nemaz nespēlē tik lielu lomu, kāda šim visam piedēvēta. Vairāk ar to biju domājusi pieredzes stāstus, bet nu vīrieši jau paši nestāstīs un viņu sievietēm arī nav vajadzības svešiniecei stāstīt, kas ar viņu vīrieti notiek/noticis. Par to tiešām runā maz. Ja vien zinātu, ka kādam spēju palīdzēt, dalītos visā, ko zinu. Un arvien turpinu meklēt tās atbildes..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385727