Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viriesa neaugliba

Nepacietigaa

tabidze

Nu, nu - smēķēšana ir spēcīgs faktors daudzām veselības problēmām

Smēķētājiem vispār būtu jābūt dārgākai veselības aprūpei, jo viņu problēmas apmaksā citi ilgtermiņā


Acers

Nepacietigaa
Info ir daudz, bet noderīgas info - maz. Tikai virspusējā par karstajām pirtīm, apspīlētajām apakšbiksēm, smēķēšanu un alko, kas nemaz nespēlē tik lielu lomu, kāda šim visam piedēvēta.
Visi ārsti uzsver (masu medijos, līdz ar to nezinu, ko dakteri saka kabinetos), ka smēķēšana un alko (it sevišķi alus, jo veicina sievišķo hormonu pārsvaru) ietekmē rezultātus. Kam nav problēmas-tie nejutīs, bet ikviens būs ieguvējs, ja šie faktori tiks atmesti. Paildus - uztura ārsti uzsver sēklu un riekstu labo ietekmi. Tagad nevaru atrast, bet atmiņā, ka vīriešu vesellībai īpaši labas ir ķirbju sēkliņas un valrieksti.

tabidze
Smēķētājiem vispār būtu jābūt dārgākai veselības aprūpei, jo viņu problēmas apmaksā citi ilgtermiņā
off topiks.

Legālo cigarešu un alkohola pirkšana (lietošana) ieņēmumu ziņā ir aptuveni 10% no Latvijas IKP.

Veselības aprūpei Latvija atvēl nepilnus 3,5% no IKP.

Secinājums - legālās cīgas un alko pircējs ir atmaksājis ne tkai savu veselības aprūpi, arī tavas grūtniecības uzraudzību un daļēji nodrošinājis tavai vecmammai pensiju.

Jācīnās ar nelegālo preci, jāstiprina muitas funkcija, nevis jākaro ar legālo tabaku un alko. Vismaz uz šo brīdi.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Kassidija

Nepacietigaa
Ļoti labi Tevi saprotu, mums arī nupat iesākās septītais gads kopš gaidam mazulīti, mums ir neizskaidrojamā neauglība, aiz muguras arī viens IVF process,embriji attīstījās kā nākas, viss bija "kā pēc grāmatas", pieķērās, ģenētiski pārbaudīts, nekas nesanāca ar nākamo Missed abortion

Galvenais nekad nepadoties un neatmest cerību, ka pienāks arī mūsu laiks un mūsu lielākā vēlēšanās piepildīsies.


Kassidija

Cerība un ticība ir vienīgie glābšanās salmiņi. No sirds sūtu jums pozitīvas domas un izdošanos, lai notiek brīnums Šī pieredze ir sirdi plosoša.. Bet, cerams, kaut kad nākotnē, uz to visu atskatoties, sapratīsim, kāpēc notiek tā, kā notiek.

Kopumā par alko un smēķēšanu piekrītu, bet nu pašiem lielākajiem atkarībniekiem vienmēr ir bariņš bērnu. Mūsu gadījumā (bijušas sarunas ar dažādu klīniku ārstiem) tā arī teica, ka priekš sevis (vīrietis, protams) varot atmest, veselībai nāk tikai par labu, bet spermogrammai tas

Papildināts 09.07.2020 23:27:

neko nedos, uzlabojums, ja būs, tad niecīgs. Patiesais cēlonis ir dziļāks, diemžēl bieži to nevar noskaidrot.

tabidze

Nepacietigaa
nu, par regulārām vizītēm vismaz 50 eur vērtībā katrs ārsts tev tādā gadījumā var stāstīt, ka tabaka ir ok

cmon - gaidīt labu veselību smēķējot???

pasaki - tavs vīrietis smēķē? tad palūdz atmest

un kas zin, varbūt kas uzlabojas

un vēl - šis nav pārmetums, bet - vispirms vajag visas skabargas no sevis izlasīt, tad meklēt blakusapstākļus; amerikā uz sirds ķirurģijām neraksta , ja smēķē

Papildināts 10.07.2020 15:35:

un tas būtu atbalstāmi arī lv

kur tikko izoperētie ar miega artērijām vai plaušām , jau dienu pēc operācijas velkas lejā pie stradiņu durvīm pīpēt

un to maksājam mēs

tabidze
mes maksajam ari par lauztiem kauliem un to operacijam, par lieko svaru izraisosjam sirds slimibam. Ta ka nevajag. Nepipeju un nepatik, kad pipe, bet sorry, ja jau mes sakam dalit, par ko maksa nodoklu maksataji, ko pasi cilveki izraisa, tad saraksts bus gars.

Par temu - diez vai pipesanas atmesana sajos apstaklos palidzes, ja cilvekam ta emocionali sliktu, mocit virsu, lai nepupi, var tikai pasliktinat situaciju.

tabidze
Esmu tikai par dzīvi bez dūma Ārsti jau to nesaka tāpat vien, bet no pieredzes. Protams, iesaka atmest, bet uzreiz objektīvi brīdina, ka analīzi tas īpaši uzlabot nevar, lai nesaceroties, te jārokot dziļāk, un pat tad nevar to iemeslu izdibināt visos gadījumos.

Smēķē, palēnām samazina un tad redzēsim, kā ir. Gribētos jau būt tam pozitīvajam piemēram - re, atmeta, viss uzlabojās un mums sanāca bet nu reālajai dzīvei arī būšu gatava

Negribēju te neko rakstīt, jo nevaru pateikt neko diži gudru, bet, ja nu tam tomēr ir kāda jēga... Bijušais draugs dzīvoja ideāli veselīgu dzīvesveidu, nekad nav smēķējis, alko pa svētkiem, bet morfoloģija 0-1% un ļoti daudz defektu, nekādu redzamu iemeslu, ne slimību bērnībā, nekā. Vīrs pīpmanis ar daudzu gadu stāžu, kad sākām "censonēt", abi atmetām, bet alu turpināja dzert, bieži, tas viņam mīļākais dzēriens un vaļasprieks, pats dara alu, aizraujas ar kraftiem, nezinu nevienu, kas būtu dzīvē tik alus veidus pagaršojis kā viņš. Klīnikā teica, ka ar viņa spermogrammu tik par donoru iet. Viss ideāli. Vaina beigās tomēr bija manī. Kāpēc rakstu - jo nav tik vienkārši viss. Dzīvesveids nav panaceja. Un mēs ļoti maz patiesībā zinām par šiem procesiem. Tas nenozīmē, ka nevajag izmēģināt arī dzīvesveida mainīšanu. Bet.. Tās nav burvju zāles.


Conejito

100% piekrītu Padziļinātas informācijas par to ir maz, un, ja bērni pieteiktos tikai veselīga dzīvesveida piekritējiem, tad to nebūtu dzērājiem, narkomāniem, badā cietējiem utt. Diemžēl ar pagaidu zināšanām klīnikām vēl rokas par īsu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385727