Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viriesa neaugliba

Nepacietigaa

gaura

Nepacietigaa
manējais arī ir ar veselīgu dzīvesveidu, bez kaitīgiem ieradumiem, utt... bet ej nu sazini, kāpēc tā. Bārs atrada vienu problēmu (prostatu), varbūt tā arī bija pie vainas. sarakstīja gan aptiekas, gan homeopātiskus (dabīgus) līdzekļus. katrā ziņā, andrologs vismaz izmeklēs vīrieti "iekšķīgi".

tabidze

Nepacietigaa
tavi argumenti par pīpēanu neiztur kritiku

katrā ziņā, vismaz palūgt, lai samazina smēķēšanas apjomu jau nu var

pirmkārt - smaka, pirksti

man bija vīrietis, kurš es zinu, arī tagad smēķē, tad nekas, bet tagad to iedomājoties - neeee

otrkārt - finanses;

gribi bērnu, staigāt pa ārstiem - tas viss dārgi maksā, un cigaretes vai kas nu tur tie jaunie sūdiņi - vismaz 70-90 eur mēnesī, par kontrabandu nezinu

un bomžus es neizskatu, ja te sāk salīdzināt

Papildināts 13.07.2020 14:46:

gaura
prostatas problēmas var būt nopietns iemesls

EGV klīnikā ir ļoti labi andrologi

Peliite24

Nepacietigaa
Iesaku vīram aiziet pie Dr. Bāra. Manam vīram arī morfoloģija bija 0% bet 3 mēnešu laikā uzlabojās uz 2%. Lika dzert homeopātiskos līdzekļus, baudīja prostatu un veica vēl dažādas procedūras. Cerams ka uzlabojumi būs vēl. Tiešām labs ārsts, ļoti pretīmnākošs. Viņš tiešām grib izārstēt nevis tikai no tevis noplēst naudu.

Peliite24

Kurā klīnikā pieņem dr. Bārs? Vīram arī 100% patoloģija,varbūt Bārs arī mums varēs palīdzēt.

Peliite24

LaKo1
Ja nemaldos viņš pieņem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, lai vīrs piezvana un piesakās, jo viņam nepatīkot kad sievas pierakstot. Ja vajag numuru uzraksti privāti, atsūtīšu.

Vīram morfoloģija 0%, mazkustīgi, maz. Man likās, ka katastrofa. Vakar ārsts teica - tā nav problēma, jo spermiji kā tādi ir. Galviņas jau ir. MA ar spermija iešpricēšanu olšūnā praktiski vienīgais variants, bet labāk tā, nekā nekā. Biopsiju pagaidām negribēja taisīt, jo tā pat jau materiāls tad tiktu priekš MA izmantots un viņam ir iesaldēti, ar kuriem labākas izredzes varētu būt.

Vīrs nepīpē, nelieto alkoholu. Nav īpaši sportisks. Bet viņam dvīnis ir, grūtniecība nebija viegla un sēklinieki nebija arī noslīdējuši, vēlāk to ar kaut kādām špricēm panāca.

Skatīsimies kā būs.

Vīrs arī iet pie Bāra, bet viņam izrādās ir problēmas ar prostatu, tādēļ netiekam pie mazā. Teica, ka sākumā jāatrisina prostatas problēmas un tad varēs ķerties klāt sperai (A tikai 7% un gļotaina sperma..). Jau nolaižas rokas, ka tik ilgi nav rezultātu, ka ilgi jāgaida, bet pats saka, ka sāk justies labā un viņam palīdz.. Man tikai raudāšana, ka viss tik ilgi...

Jocīgi tagad atskatīties trīs gadu pagātnē, bet varbūt kādai noder Jau gadu un 8 mēnešus esmu mamma brīnumjaukai meitiņai un vīrietis pie sāniem arī tas pats Brīnumi notiek vai īstais laiks pienāk, vai varbūt īstie ārsti tika atrasti.

Tagad, kad iziets negulēto nakšu periods un daudz citu traku lietu, šķiet - cik iepriekš (pirms tiem 3gadiem) bija viegli.

Izgājām atkārtotu MA IVF Riga klīnikā un ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību tikām pie 4 embrijiem, 3 vēl gaida savu laiku. Tā ka viss ir iespējams!

sammer

Nepacietigaa
Izlasīju diskusiju no sakuma un - Cik forši! Izklausās, ka otrais piegājiens jums ar uzviju veiksmīgs!
Varbūt vari pastastīt sīkāk, kas otrajā reizē bija citādāk, nekā pirmajā?

Skudrulaacis

Nepacietigaa
Es arī izlasīju diskusiju no sākuma ar cerību, ka beigās ir sagaidīts pozitīvs iznākums! Un man liels prieks, ka nekļūdījos! No sirds apsveicu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385727