Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kroņu izgatavošana Latvijā

lasmina

Taisos braukt uz LV ciemos pagaidām un gribēju pajautāt vai kāda zin cik ilgā laikā izgatavo zobu kroņus? Gan ka ilgi diezgan...vai ir kaut kur arī 1 dienas laikā ar lāzeru ka izgatavo to kroni? Es iepriekš redzēju-tagad nevaru atrast kur tas ir...Sorry,ka jautājums ne pa bērnu tēmu, bet nevarēju atrast nekādus forumus kas vēl eksistē vai facebook grupas kur pajautāt...

Pēdējās izmaiņas: lasmina, 27.01.2019 10:53.

Jāzvana un jājautā uz konkurēto klīniku, jo pieļauju, ka termiņi ir dažādi, atkarībā no speciālistu noslodzes. Man, kad liku kroņus, bija dažādi, ātrākais, šķiet, bija nedēļa.

bu-bu

Cik un kuri zobi?

Papildināts 30.01.2019 10:20:

Vienas dienas laikā, gan nereāli, vismaz normāli , lai izskatās, tie lāzera izskatās drausmīgi un nezinu vai kkur vēl vispār piedāvā

Zolija

Kad liku sev priekšzobiem, tad 2 nedēļas. Iepriekš bija sagatavoti zobi kroņiem (RTG un viens kanāls pildīts no jauna) un pieteikts tehniķis, lai nebūtu lieku aizkavēšanos.

Nedaudz offtopiks, bet, kādus kroņus sev likāt??

Zolija

kļavas lapa
Presētais porcelāns

Zolija
Presētais porcelāns
Paldies. Un kā kalpo? Vai sen uzlikti? Kā vizuāli izskatās?

Man tūlīt būs jāliek kroņi, zobārste tēmē uz metālkeramiku, bet mani tā metāla maliņa biedē..un atsauksmes par nedabūgu izskatu...

Starp citu, man kroņi vajadzīgi lielajiem zobiem...

Zolija

kļavas lapa
Presēto porcelānu dzerokļiem neiesaka, jo nav tik izturīgs. Man ir priekšzobiem, tur metālkeramiku pat neapsvēru (vai jebkuriem citiem smaida līnijà redzamajiem zobiem). Kalpošanu nemāku teikt, 2 gadi tikai, bet šos nevar likt uz pagaidu cemetna, jo spīd cauri. Izskats ir perfekts, pat “sveša” higiēniste sākumā neatšķīra no dabīgajiem zobiem. Nav arī jābaidās par smaganu atkāpšanos un metāla maliņas redzamību.

Zolija
Man priekšzobiem ir venīri....nu jau kalpo 6 gadi.

Nez kā ar cirkonija kroņiem dzerokļiem? Vai tie ir gana izturīgi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385771