Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāpēc sievietēm Latvijā tik grūti iepazīties?

Greyda

Iespaidojoties no iepriekšējām tēmām ievēroju, ka Latvijā tiešām daudzām sievietēm ir grūti iepazīties nopietnām attiecībām. Un bez nopietnām attiecībām Latvijā ir tiešām daudzas sievietes. Kas jūsuprāt ir par iemeslu šim? Precētās arī ir dažādas, gan skaistās gan ne tik glītās, gan gudrās, gan vienkāršās (ņemot vērā sabiedrības standartus). Man reizēm grūti saprast, jo tikko atgriežoties no Zviedrijas ievēroju, ka latviešu sievietēm ir daudz zemākas prasības, pat nevar salīdzināt.

Greyda
Ūja, ūja, nevar jau salīdzināt Zviedriju, kur vīriešu esot krietni vairāk nekā sieviešu, ar Latviju, kur bieži vien zināmās vecuma grupās sieviešu ir vairāk nekā vīriešu.

mea

Tur jau tā lieta, ka vecuma grupā 25 - 30 gadi kad vīrieši ir vairāk sievietes tāpat sūdzas par to pašu. Tas norāda, ka ir kādas problēmas. Ja jau būtu tik viegli, tad sievietes forumā šeit neraudātu.

Greyda
Bet visādi citādi to iemeslu jau ir daudz un dažādi, vairumā gadījumu pat tīri subjektīvi. Viens no tiem ir arī tas aspekts, ka daudzi brīvi, darbspējīgi un precību vecumā vīrieši no Latvijas ir izbraukuši strādāt uz ārzemēm. It kā šķiet, ka nieks, tomēr ir gan būtiski arī šie cipari.

gribammeitinu2018

Latvijaa ir daudz vairak kvalitativu sieviesu kaa kvalitativu viriesu, visaam vienkarsi nepietiek. Un vel ir tadas (parasti virs 30), kuras baigi daudz ko no sevis ir iedomajusas, bet reali ir mazliet glitas latvietes parastaas ar ne visai interesantu personibu; taas merkee krietni augstak nekaa vajadzetu, pretinterese no interesejosiem viriesiem neseko un taa vinas novist kaa pukiites vaaziitee.

Iepazīties nav grūti, bet nopietnām attiecībām varbūt arī ir grūtāk, nezinu... bet par iemesliem. Miestā, no kura nāk mans vīrs, ir diezgan jaunu vīriešu, bet ğimenes materiāls vien daži. Ja vēl mīnusos var neskaitīt dzīvošanu pie vecākiem, tad azartspēles, dzeršanu, pastāvīga darba trūkumu gan. Nu, tā ka kvalitāte kāda nu ir.

Терпение и труд-все перетрут.

Rosalia

Greyda
Ja jau tu no pašas Zviedrijas, tad pastāsti, kādas iepazīšanās iespējas ir Zviedrijā, kādi ir zviedru vīrieši, cik ļoti viņi grib nopietnas attiecības, cik augstas ir sieviešu prasības Zviedrijā, utt. Citādi nav ar ko salīdzināt (uz ko tiekties).

Kad es biju meklējumos, secināju, ka neatbilstu vietējo vīriešu prasībām. Proti, es nebiju no tām, kura puķainā kleitiņā ceps kūkas un sagaidīs mājās ar siltām vakariņām, es visu varēju un varu pati, attiecīgi, vīrietis manā dzīvē būtu vienkārši jauks papildinājums, taču ne nepieciešamība dzīves nokārtošanai un personīgo problēmu risināšanai, es nekad neslēpu to, ko domāju un nekad neslēpu arī savas negatīvās puses, es nespēju cienīt vīriešus, kuri leksikā lieto teicienu, kas sākas ar "nu sievietēm jau ....." un tamlīdzīgi un visbeidzot, man nederēja apstāklis, ka vietējie vīrieši ir kūtri uz saistību nodibināšanu un bieži vien ir attiecībās ar sievieti, jo tajā brīdi cita labāka nav, ko iesākt un ir afigenna ērti. Varbūt ne uz tiem uzrāvos vienkārši. Interesanti, ka tagad tiem, ar kuriem man savulaik neizdevās, es šķietu gana interesants kumosiņš, bet ir jau par vēlu.

Rosalia

Ilze_V
Ne uz tiem uzrāvies. Man pavisam cita pieredze.

Hiacintte

Neesmu baigi skaista, bet kaut kas laikam ir, jo iepazīties un veidot ilgtermiņa attiecībss nekad nav bijis grūti, vīrieši ir gana, tik tās sievietes daudzas ar tādiem albatrosiem, ka nebrīnos, ka tur attiecību nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385835