Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mazais autokrēsls ar jostām stiprināmu bāzi?

kukainis

kukainis

Stundu stāvu domādama, kādu autokrēslu pirkt. Izdomāju, ka ļoti gribētos, lai ir ieklikšķināmā bāze, kas samazinā ikdienas stulbu kļūdu varbūtību.

Naudu, protams, gribētos iztērēt, cik maz vien iespējams, bet pagaidām izliksimies, ka budžets ir neierobežots.

Skaidri zinu, ka skatos uz mazo krēsliņu, nekādus 0-18kg negribu. Gribu, lai ir ērti gan jaundzimušajam tajā sēdēt, gan man mazo krēsliņu ienest no mašīnas istabā. Iespēja uzlikt uz ratu rāmja --- jauki, ja ir, bet nav izšķiroši. Jauki, ja sēdeklīti var atlaist guļus (lietošanai ne-braucot, protams), bet daudz par šādu fīču neesmu gatava piemaksāt.

Pagaidām manā redzeslokā ir šādi kandidāti:

1. Axkid Babyfix: ~210€ ar bāzi .
  2. Cybex Aton 5, Aton Q: no ~260€ ar bāzi
  3. Graco Junior Baby: ~200€
  4. Vēl kāds?

Pieredze? Ieteikumi? Zinu, ka krēsliņš obligāti jāpielaiko savā mašīnā pirms pirkšanas. Vēl kas?

Cybex Cloud q ar bāzi. Starp citu tirgoju, lietots vien 3mēnešue

Papildināts 28.01.2019 22:47:

mēnešus

MaxiCosi arī tādi ir, bet uzreiz nepateikšu, kurš no vecākiem modeļiem.

minkasi

Ņem Axkidu, Tas krēsliņš ir riktīgi foršs. Un kas pluss, ka bāze gan ar jostam, gan Iso.
Jumtiņš superīgs.

Un muguriņā garš, ilgi derēs.

Uz ratu rāmja var uzlikt, bet jāpiepērk adapteri - deres tiem ratiem uz ko Maxi Cosi var uzlikt.

Guljus nenolaizhas, bet es to fīču ari negribetu, tas pieliek pāris kg svara

...

kukainis

Stella22
Cybex Cloud Q ir dārgāks par Aton, ar ko tieši labāks?

minkasi
Paldies, ņemšu vērā arī svaru. Tātad Axkid Babyfix ir 3.5kg, Cybex Cloud Q 6.5kg, Aton Q 4.9kg, Graco Junior Baby 3.7kg. Nu nē, nevajag man atlaižamo fīču, iespēju pašai pakustināt beņķi vērtēju augstāk.

kukainis
Izlaižas guļus. Bet jā- pasmags.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385839