Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Slēptā tēma

undiness

Šo tēmu nav obligāti lasīt. Šajā tēmā nav obligāti jāraksta. Šajā tēmā neko neraksta par šobrīd aktuālo pāri. Ja kaut kas nepatīk, tad nepatīk.

Īsāk. Kivičš tagad noliek Buli, cik tas bijis nejauks pret Lienīti, jaucis viņai galvu trīs gadu garumā. Tas esot privātajā Dzīvē. "Es nezinu, ko Bulis trīs gadus darīja, bet man Lienei viss jāmāca no nulles. Bulis lika viņai dzīvot dubultu dzīvi - mājās bija kopā ar viņu, bet ārpusē izlikās, ka nepazīst. Viņš pazemoja Lienes ģimeni, kuras mājā dzīvoja." tā Kivičs.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

BendesMeitina

Besī, kā šie, bērniņus žēlojot, izdomājuši, ka tiem labāk palikt Latvijā. A to, ka pašiem tā kā vajadzētu palikt, lai bērni nepaliek bez vecākiem, to ne. Kretīni.

Labi, vēl saprotu, ka Kivim viens vai vairāki pamesti bērni neko daudz laikam nemaina. Bet Liene tiešām ir gatava atstāt bērnus citā valstī?? Neticami.

BendesMeitina
izdomājuši, ka tiem labāk palikt Latvijā.
Nu ne jau viņi ir par tiem bērniem noteicēji. Tiešām domā, ka Madara dos Bulim bērnus uz ārzemēm? Vai Skulmes bijušais, jurists būdams?

Vāj dieniņās. Te mēs redzam sociālo tīklu patieso postu: slima L velkas uz tenisu, bet uz darbu nevar. Loveris visu dokumentē, a kāds iznākums?

Papildināts 29.01.2019 13:02:

No vienas puses man pat drusku žēl to ļautiņu. No otras puses- aiztaisi muti un sēdi uz pirkstiem. I neviens pat neuzzinātu. Nav jau nekāds Ektons Džons, kam viņš interesē.

solar wind

Nopietni? Laikam būs pa ilgiem laikiem PDZ jānopērk vakara izklaidei

Kivis tak tā lielīja Lieni kā 3 bērnu mātu un nu naski mauks prom, lai tie bērni, pofig, paliek šiet, jo Lienītei grūti un nomocījusies viņa esot. Acīm redzamais, taču neticamais balagāns turpinās.

Turklāt es atkārtoti aicinu ļautiņus ziedot tramvajam- nu gadsimta mīlas pāris. Tādas kaislības. Ziemeļu valstī

BendesMeitina

Man tā izskatās, ka tas kudītājs prombraucējs jau ir Andris. Viņš arī naski dalās ar savām pārdom presē. Jāsagaida, ko pati Liene teiks par aizbraukšanu bez bērniem. Es laikam galīgi naiva, jo kaut kā gaidīju pazoņojumu, ka bērnu dēļ aizbraukšanas plāni tiek atcelti. Jo tur tak uzreiz bija skaidrs, ka tos bērnus, vismaz Kiviča, viņiem nedabūt. Un ja arī dabūtu, kuram būtu prāts pārcelties uz citu valsti ar 6 bērniem. Bez naudas un bez darba!

kaut kā gaidīju pazoņojumu, ka bērnu dēļ aizbraukšanas plāni tiek atcelti
Es domāju, ka tāds sekos....

solar wind

kaut kā gaidīju pazoņojumu, ka bērnu dēļ aizbraukšanas plāni tiek atcelti
Es domāju, ka tāds sekos..

Pagaidiet vien ja šamie ar būs spējīgi kaut kur pārcelties un nobāzēties, tad 1x gadā uztaisīs akciju - bērniņi ciemos - un bildes FB + IG tiks aprakstītas ar vaimanām, kā bēēērniņi pietrūkst un viņu sirdis lūzt, bet taču lēmums pamest bērnus bija pieņemts tikai bērnu labā un vispār tā briesmīgi neiejūtīgā LV sabiedrība teju piespiedusi soulmatu pāri emigrēt

kino

Mani interesētu, kādu darbu viņi taisās strādāt tais ārzemēs. Cik saprotu, ar naudu švaki ir abiem, nekāda pašikošana 5 zvaigžu viesnīcas SPA nesanāks.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385867