Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Celtniecības/remonta pakalpojumi

dundureens

Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Sveiki. Esam brigāde no Rīgas, izbraucam uz objektiem ne tālāk kā 50km no Rīgas, bet izskatīsim arī piedāvājumus kas atrodas tālāk, ja būs naktsmītne. Veicam dažādus celtniecības darbus- iekšdarbus, ēku fasādes, sētas, žogus, demontāžas darbus u. c
Neesam no tiem, kas māk itin visu, darām tos darbus, kurus tiešām protam- ir teiciens kas māk visu, nemāk neko. Ja būs kāds darbiņš, kuru nevarēsim izdarīt, tad piesaistīsim kādu kurš to prot, bet ja klientam pašam tāds ir zināms, tad lieliski.
Veicam objekta apsekošanu, kā arī nepieciešamībs gadījumā veicam objekta tāmēšanu par samaksu.
Darba laikā alkoholu nelietojam, objektā vienmēr uzturam kārtību, iekļaujamies termiņos un nekur mistiski nepazūdam. Esam godīgi un tādu pašu attieksmi sagaidām arī no klienta.
Darba samaksa pēc padarītā apjoma katru nedēļu, piektdienā. Piedāvājumi ar dienas samaksu neinteresē.
Paldies par uzmanību un gaidīsim jūsu ziņu!

Telefona numurs- 26270670

Vai ari PM


Pircēja/pārdevēja vērtējums:

0 / 0

Sveiks. Vai jums ir majas lapa? Manai ģimenei bija situācija kad mēs paņiemam kompaniju uz darbu bez internet makas lapam un bez darba pieredzei. Un varu jums pateikt ka mums sanaca nelaime ar tadu kompaniju.
Bet pagajuša gadā mēs atrodam kompaniju SIA Ability Group. Celtniecības darbi, Betonēšanas darbi un Jumtas darbi. Kompaniju atradam Google pēc atsauksmem un pabeigtiem darbiem. Viss bija ideāli, ātri u par mazu cenu.

Ja kam der, šeit ir majas lapa: https://celtniecibas.lv/

Paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385941