Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu pastiprinātāju tumbām?

delfinija4

Varbūt kāds tehnisks cilvēks var palīdzēt. Pie planšetnieka gribu piepirkt pastiprinātāju, kam savukārt tiks pieslēgtas tumbas RRR Sakta FS; 300 Wt. Kādu pastūzi un ar cik lielu jaudu meklēt? Jāapskaņo viss mājas 1.stāvs, vajag skaļumu. kādas tur vēl pārejas un vadi vajadzīgi?

Mēmais

Cik tumbas? 9.1 vai 5.1

Pie planšetnieka vari spraust jebkuru "pastūzi". Zero jēga.

8 omi, 9,1. Jēga tajās reizēs, kad jāuzliek mūzika ballītei radu lokā vai Jāņos pagalmā ;ikdienā pie datora ir mazās tumbeles.

Spoks

šis būs gana labs, muzonu dzirdēs viss rajons
A ja nopietni: kā mēs varam kautko ieteikt, ja nezinam, cik Tev ir naudas?

un kas pa planšetnieku? ja no lētā gala, tad baidos, ka skaņas kvalitāte nebūs diezko laba

Spoks
Paldies, man prieks, ka kādam ir jautri. Pa to cenu es aizbrauktu un nopirktu, pirms tam no pārdevējiem saņemot gana daudz info. Es jau uzrakstīju, kādas tumbas un kādiem gadījumiem man vajag. Meklēju lietotu līdz 200 eu, ne vairāk. Dators Lenovo, nekas dižs, bet man arī neko uber nevajag, disenes par maksu nelikšu.

delfinija4
Iemetot aci ss aktuālajā piedāvājumā, es laikam izvēlētos šo. Cena +/- adekvāta, un paliks pāri nauda, ja radīsies nepieciešamība nomainīt sažuvušus elektrolīta kondensatorus.

Papildināts 01.02.2019 22:45:

Var protams pamedīt vācu ebay izsolēs kādu Esprit klases Sony, bet tad ir jāzin ko un kā medīt.

Papildināts 01.02.2019 22:49:

https://www.ebay.de/itm/Sony-Verstarker-TA-F-545-R/254097939886

Šo var izdoties nosolīt par sviestmaizi, jo ielikts nepareizā sadaļā.

Jeder für sich und Gott gegen alle.

Neviens paldies par atbildi.
Nopirku tumbas, kam jauda norādīta 300 Wt. Pāedevējs ieteica pastūzi ar jaudu 50-80 Wt uz kanālu. Neviens norādītajā 1.var.jauda ir 120 Wt-vai tas derēs? Un vēl tie omi-tiem nav jābūt atbilstošiem? Tumbām 8 omi. Vajag, lai neizsit skaļruņus, un arī, lai pietiek jaudas kustināt tumbu basus. Un lai var pieslēgt arī mikrofonu (bet to jau laikam visiem var).

delfinija4
Un lai var pieslēgt arī mikrofonu (bet to jau laikam visiem var).
Nē, nevarēs vis. Tad ir jāmeklē kaut kāds tieši karaokei domāts verķis. Visticamāk tas būtu kaut kāds ķīniešu izcelsmes draņķis, kādu pirkt es pavisam noteikti neieteiktu! Daudz maz jēdzīgiem mājas audio pastiprinātājiem (Marantz, Luxman, Denon utt.) mikr. ieejas nemēdz būt kā suga. Kaut kāds mirofona priekšpastiprinātājs, vai visprimitīvākā DJ pults būs jāpiepērk kā atsevišķa ierīce.

SSā un ebay linkā ir tā paša modeļa aparāti. Nav nekāds uh un ah, bet atbilstoša kvalitāte nopirktajām skandām un planšetei kā paredzamajam skaņas avotam. Vienkārši ebay var paveikties nopirkt lētāk kā ss sludinājumā.

Jeder für sich und Gott gegen alle.

robchix

Un lai var pieslēgt arī mikrofonu

Piepeerc klaat kaut ko shitadu un izmanto prieksh mikrofona. Noteikti izdeviigaak nekaa mekleet pastiprinaataaju ar mikrofona ieeju.

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Nu kaut ko sāku apjēgt. Mikrofons bija domāts balsij (runāšanai), bet ne karaokei, diespas. Tātad tam vēl atsevišķs aparāts vajadzīgs...nu moins.Iztiksim bez.Ok, prioritāte ir skandas. No kā jāuzmanās, pērkot pastūzi, lai neizsit skaļruņus, vai tiešām tie Wt un Om nav jāsaskaņo?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386019