Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mans bērns - iznāk no skapja

skyfall2019

sunny droplet
Ģimenē ir tēvs un māte, abi ir svarīgi bērna dzīvē. Un IR starpība gan. Ja bērnam psihe no mazotnes tiek kropļota, viņš uzaug ar pilnīgi greizu pasaules uztveri.

sunny droplet

eseni
Ģimenē ir tēvs un māte
Tāpēc, ka Tu to tā esi iedomājusies? Tāpēc, ka daļa sabiedrības to uzskata par vienīgo iespējamo normu?

Ja bērnam psihe no mazotnes tiek kropļota, viņš uzaug ar pilnīgi greizu pasaules uztveri.

Un kādā veidā tad tā tiek kropļota? Manuprāt tam bērnam, kas audzis ģimenē ar homoseksuāliem vecākiem, ir daudz lielāks potenciāls izaugt par lielisku sabiedrības locekli, kas pieņem citādo un ir atvērts, nekā bērniem, kurus audzinājuši vecāki it kā "normālā" heteroseksuālā ģimenē ar tādiem vecākiem kā piem. Tu vai Ljoliks.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

eseni
Labi teikts! Piekrītu pilnībā.

Tāpēc, ka Tu to tā esi iedomājusies? Tāpēc, ka daļa sabiedrības to uzskata par vienīgo iespējamo normu?

Nē, tāpēc, ka dabā ir ir vīrietis un sieviete un viņi savstarpēji turpina dzimta. Un Kārlis nevar būt Karlīna un Karlīna nekad nebūs Kārlis. Tas ir pamatu pamats, kas nācis no dabas un punkC.

sunny droplet

GribuKartibu
Nē, tāpēc, ka dabā ir ir vīrietis un sieviete un viņi savstarpēji turpina dzimta.
Zini, kas vēl ir dabā? Daudz pamestu bērnu, kurus radījuši vīrietis un sieviete. Un zini, kas vēl? Pārapdzīvotība.
Homoseksuāli pāri var izaudzināt lieliskus bērnus. Un viņi mēdz audzināt tos, ko "normālie" pāri pametuši. Protams, viņi var izvēlēties arī citus ceļus un radīt daļēji savus bioloģiskos bērnus.

Alise Meja.

Adrians.

Jūs nu jau homoseksuālismam vēl arī transgenderismu piedēvējat, plusā pedofīlijai? Tātad homoseksuālisti nu jau ir tie, kuri izjūt sevi kā pretējo dzimumu? Arī šos cilvēkus esat gatavi norakstīt, no dzimtas izmest, atspārdīt utt.?

Un zini, kas vēl? Pārapdzīvotība.

Iesaki daļu izšaut?

Bet, ja nopietni tad nekādām pārapdzīvotībām nav nekāda sakara homoseksuālismu. Ir dziļi vienalga ir pārapdzīvotība vai nav - fakts paliek fakts, ka homoseksuālisms nav dabīgs. Un nekad nebūs, jo ir pretrunā ar dabas pamatlikumiem. Tā ir dabas kļūda būtībā, ka cilvēkam ir dzimumtieksme pret šo pašu dzimumu.

sunny droplet

GribuKartibu
Iesaki daļu izšaut?
Nu, to teici Tu, nevis es.
Dzimtas turpināšana mūsdienās ir mazliet pārvērtēta. Jā, Latvijā tas ir subjektīvi svarīgi, jo mūsu kļūst mazāk, taču, globāli skatoties, radīt pēcnācējus nav nepieciešams katram, lai cilvēce neizzustu.

Tā ir dabas kļūda būtībā, ka cilvēkam ir dzimumtieksme pret šo pašu dzimumu.
Nesaprotu un nesapratīšu.

Alise Meja.

Adrians.

sunny droplet
Pasaule ir tik pat pārapdzīvota, cik badā. Un tas viss ir Āfrikā, Indijā. Civilizētās valstis degradē un izmirst. Cilvēki degradē! Un degradēšanās šobrīd ir modē. Nu, es labāk palieku nemoderna.

sunny droplet

eseni
Laikam, kā nu kurš uz to paskatās. Es personīgi par degradēšanos uzskatu nespēšanu iet līdzi laikam, būt elastīgam, paskatīties ārpus "kastītes", pieņemt citādo.
Manā skatījumā tā ir degradēšanās un nespēja evolucionēt.

Alise Meja.

Adrians.

Alija

eseni
kamēr viņi sāk uzspiest šo novirzi citiem
bet tev tiešām kāds ir tā pavisam reāli uzspiedis šo savu novirzi? Pie tam uzstājīgi un vairākkārtīgi dažādi cilvēki dažādās vietās? Man ir bijuši kolēģi geji un kolēģes lezbietes, bet nekad neesmu jutusi nekādu uzspiedienu. Nekad! Varbūt esmu traki nesmuka, tāpēc...

Papildināts 13.06.2020 15:29:

Ģimenē ir tēvs un māte
Latvijā pārsvarā ģimenē ir mamma un vecmāmiņa, kamēr tēvs lidinās tālēs zilajās, ražojot jaunus "normālās sabiedrības locekļus".

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386051