Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mans bērns - iznāk no skapja

skyfall2019

Cucamonga

Interesanti apkārtējo -radu, draugu, paziņu ...loki. Manā apkaimē ģimenes modelis gk.tradicionalais. Mamma, paps un bērns vai bērni. Mamma un paps var būt gan laulāti vai nelaulāti. Tas gan. Nav īpaši modē oficiāli formēt savas attiecības. Bet tādu šķirto ģimeņu ir mazākumā.
Bet tā jau ir. Mums katram sava trajektorija. Un skatu punkti. Divi blakus sēd uz lieveņa: viens redz dubļus, otrs zvaigznes. Abiem taisnība. (Izlasīts feisbukā).

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Dzintare

Lielās spriedelētājas ir spējīgas izlasīt nosaukumu? - ATBALSTA GRUPAS - nevis plātīšanās ar pārdomām (ne) pa tēmu.

Autorei - lesbietes nepazīstu, vismaz nav teikušas, bet ir pazīstami vairāki geji, t.sk. draugi, un ja arī viņi tiek diskriminēti, tad neskatoties uz to, ir labas, ļoti labas karjeras, draugi, attiecības utt. Viss Tavai meitai būs, dzīve izdodas atkarībā no paša cilvēka, nevis viņa orientācijas. Lai izdodas jums.

Karjera jau ir vienīgais, uz ko šiem cilvēkiem fokusēties. Bet pareizi orientētiem tās vienalga ir veiksmīgākas.

Atceros, ka 23 gados domāju, - ja vienīgais, ko varu iegūt - to karjeru, kāda man ir tagad, tad kāda dzīvei ir jēga (pie nosacījuma, ka attiecību jomā neveicas)? Līdz 23 gadiem jau biju strādājusi kādos 10 darbos, biju piedzīvojusi nosacītu karjeras kāpumu un kritumu, likās, ka tas, ko gribēju, ir sasniegts - un laimes nav. Un ko tagad? Neviegli, neviegli ar to laimes nostādni bez attiecībām, bez ģimenes. Ģimene un draugi jau dod vislielākos piepildījuma sajūtu. Un tieši tā sfēŗa nepareizi orientētiem visbiežāk paliek vakanta bez cerības piepildīt. Nebūs viegli atrast, ar ko piepildīt.

Papildināts 13.06.2020 20:34:

Man liekas, ka ir labi par to runāt, jo šajā sfērā ir daudz nepateiktā. Katrā ziņā ir skaidrs, ka vecākiem ir jādod saviem bērniem atbalsts, jo var gadīties, ka citā ģimenē vai pie draugiem to nesaņems vai tādas savas ģimenes vispār nebūs.

Nav tādu nepareizi orientētu.

Nu, kādēļ gan veiksmīgiem, pareizi orientētiem, zvaigznes vien redzošiem cilvēkiem ,burvīgā sestdienas vakarā jātērē savs dārgais laiks komentāriem par tik netīkamu tēmu?

Alija

Mums katram sava trajektorija. Un skatu punkti. Divi blakus sēd uz lieveņa: viens redz dubļus, otrs zvaigznes.
Vai ne! Cik precīzi! Kamēr cilvēki, kuru bērni homoseksuāli, situācijā mēģina saskatīt zvaigznes, tikmēr citi stiepj un gāž dubļu spaiņus no savas sētspriekšas.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

inceens85

sunny droplet
Un zini, kas vēl? Pārapdzīvotība.
ja par to uztraucies, kapeec pati dzemdee beernus?

sunny droplet

Dziliana
ja par to uztraucies, kapeec pati dzemdee beernus?
Jo tā ir mana dzīve un es to vēlos veidot tā. Bet ir ok, ja citi to nevēlas.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Bērns rodas starp vīrieti un sievieti. Tā tas ir un tur neko nevar izdarīt. Ja divi vīrieši vai divas sievietes nevar radīt bērnu, tad viņiem nevajag bērnus. Un kā ar bērnu tiesībām uzaugt pilnvērtīgā ģimenē - ar mammu un tēti?! Bērnam nav tiesību izaugt klasiskā ģimenē ar mammu, tēti, kā lielākajai daļai apkārtējo bērnu? Kā viņš jutīsies skolā, kad klasesbiedri uzzinās par to, ka viņam divi tēti?! Mūsu sabiedrībā to nepieņem. Nevar domāt tikai par pāra interesēm, proti, viņiem gribas, lai adoptē, nē. Primāri jādomā par bērna interesēm. Un bērna interesēs ir augt pilnā ģimenē ar tēti un mammu, nevis 2 tētiem vai divām mammām. Jā, homoseksuālistu attiecības nav aizliegtas. Lai veido savas seksuālās attiecības kā un ar ko grib... Bet bez bērniem...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386051