Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mans bērns - iznāk no skapja

skyfall2019

kadetiite
Jā. Un lai tradicionālo ģimeņu bērni, kuri aug nevis pie tēvsmāmiņas, bet iestādēs, tur arī lai paliek. Jo šis variants bez šaubām būs labāks nekā augt ģimenē, lai arī ne tradicionālajā. Viennozīmīgi. Lai aug bez siltuma, bez piesaistes, bez savas istabas un lietām- galvenais, lai neredz, cik pasaule ir dažāda.

sunny droplet

kadetiite
Bērns rodas starp vīrieti un sievieti. Tā tas ir un tur neko nevar izdarīt. Ja divi vīrieši vai divas sievietes nevar radīt bērnu, tad viņiem nevajag bērnus.
Un, ja vīrietim un sievietei neizdodas radīt bērnus, tad arī viņiem nevajag bērnus, vai ne? Nu, ja bez dubultmorālēm.

Un kā ar bērnu tiesībām uzaugt pilnvērtīgā ģimenē - ar mammu un tēti?!
Agrāk bērni izauga ģimenēs ar mammu un vecmāmiņu un nevienam tas nelikās nepieņemami.
Manā skatījumā pilnvērtīga ģimene ir tā, kurā bērni tiek mīlēti. Viss.

Kā viņš jutīsies skolā, kad klasesbiedri uzzinās par to, ka viņam divi tēti?! Mūsu sabiedrībā to nepieņem.
Nu, šeit jau arī ir tas virziens, kurā jāstrādā - sabiedrībai ir jāmaina domāšana. Kā mēs to varam izdarīt? Audzinot savus bērnus atvērtus un pieņemošus pret citādo. Lai nebūtu tā, ka skolā kādu apsmej, jo viņu audzina divi tēti. Daudzi vecāki jau tiem bērniem uzgrūž savus muļķīgos aizspriedumus un bērni izaug tikpat ļoti "kastē" kā paši vecāki.

Nevar domāt tikai par pāra interesēm, proti, viņiem gribas, lai adoptē, nē. Primāri jādomā par bērna interesēm.
Kur ir loģika? Vai bērnam labāk uzaugt bērnu namā? Vai tomēr ģimenē, kura varbūt dažuprāt nav "normāla" ģimene, bet kurā bērnu mīl un rada viņam ģimenes sajūtu?

Kā var tik aizspriedumaini vispār domāt, man nesaprast.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

picka

kadetiite
Nu bet kurā brīdī homoseksuāļi vainīgi, ka skolā viņu bērnu apcels. Apcēlējiem vajadzētu iemācīt toleranci un ka apsmiet citus nav normāli. Bet nu ja jau paši vecāki ir ar tik taisnu domāšanu kā Tu, tad nebūtu brīnums, ka arī bērni kļūst bezkaunīgi un nodarbojas ar citu apcelšanu.

Jāmainās ir tiem, kuri apceļ, izsmej, dara pāri. Tas nav pieļaujams nekad un nekādos apstākļos - ne pret briļļainajiem (jā, mani skolā mobingoja tieši tāpēc, ka man bija jānēsā brilles), ne cilvēkiem ar lieko svaru, ne homoseksuāļiem (un viņu bērniem vēl jo vairāk!), ne daunīšiem un citiem ar fizisku saslimšanu.

Pateikt, ka homoseksuāļi nedrīkst radīt un mīlēt savus bērnus, tikai tāpec, ka sabiedrība viņus izsmies, ir nežēlīgi! Ar ko viņu bērni pelnījuši tādu attieksmi no sabiedrības?

Pēdējās izmaiņas: picka, 17.06.2020 12:27.

Kadetiit, būsi taču ievērojusi, ka, diemžēl, arī daudz tradicionāli orientētu cilvēku saviem bērniem nedod tiesības uzaugt pilnvērtīgā ģimenē, vai ne? Un tad nu atkal nav tajā pasaulē kārtības- citam nav neviens tētis, citam-divi. Ko nu?

Vai tad Latvijā tādiem cilvēkiem ļauj bērnus adoptēt?
Nee, nu sievietes noteikti var tikt pie bērna, bet divi vīrieši?

Velvet_Porcelaine1

Visu neizlasiju vēl, bet pateikšu laicīgi-par ko gan pārdzīvot-IR bērns, vesels, nu ir netradicionāla orientācija un?, jāraud, ka nav mazbērnu?, gan bioloģiskos var iegūt, gan var adoptēt. Tā ir bērna izvēle/dzīve, tas iekšējais krupis ir pašam jānorij un jāpriecājas, ka bērns ir vesels, paēdis un laimīgs savā dzīvē.

Vispār ir gan, par ko pārdzīvot, jo realitātē nav nemaz tik viegli tikt pie pašu neieņemta un nedzemdēta bērna. Bet šī tēma lai paliek brīdim, kad tā kļūs aktuāla.

Šobrīd būtiskāks ir jautājums, vai patiešām šī brīža - padsmit gadu - sajūtas ir nopietnas? Vai tiešām pusaudzis šobrīd var skaidri sajust savu dzimumidentitāti? Mums ir šaubas par to, kas notiek ar mūsu lielajiem bērniem, ir bijušas vairākas sarunas, kur man bijusi sajūta, ka tūlīt atskanēs liktenīgais "mamm, man patīk meitenes/zēni" (mums viņi dažāda dzimuma).

Bet, redzot un klausoties, kāda putra ir viņu galvās, nav pārliecības, ka tas ir pa īstam.

Es atceros, kā skolā tika baumots par viena vai otra netradicionālo orientāciju, bet tagad redzams, ka tikai 1 cilvēka gadījumā tā ir apstiprinājusies. Tāpēc es šobrīd ievelku elpu, iepazīstu jau esošos draugus, organizēju iespējas satikties un sapazīties ar pretējo dzimumu, palīdzu celt pašapziņu un attīstīt prastu komunikācijas prasmi, kas mūsdienu jauniešiem ir totāls klupšanas akmens.

Jo es negribu liekuļot - es gribu, lai bērni ir ar pavisam parastu orientāciju.

eseni
Teorētiski homīšiem nav aizliegts adoptēt bērnus, taču divatā adoptēt vienu bērnu var tikai laulāts pāris...

Edelhain

Ja reiz par labo, slikto, sajūtām un kā sadzīvot vecākiem ar homoseksuāļu bērnu, tad visu pēc kārtas:

Uzaugu ar mammu un vecvecākiem, vectēvs aizgāja agri, palika mamma un vecmamma, biju pilnvērtīga un laimīga. 11 gadu vecumā ienāca patēvs. 13 gadu vecumā mana dzīve salūza drumslās. Mamma gaidīja mazo brāļi, pareizā ģimenes modelī, bet mani patēvs tikmēr nepārtraukti izvaroja un mamma to vīrieti tik neizsakāmi mīlēja, ka man neticēja. Sāku klaiņot, dzert, vazāties ar nepareizām kompānijām un pusaudža gadus palaidu pa pieskari. Tagad pieaugušā vecumā cīnos ar skeletiem skapī un tiesājos ar cilvēku kurš sagandē ja manu psihi.

Tikmēr 19 gadu vecumā iestājos frizieris, iepazinos ar daudziem lieliskiem homoseksuāliem puišiem, kuri pateicoties ģimenes noraidījumam cieta no depresijas un tikai sasniedzot konkrētu vecumu nospļāvās par suicīdām domām un uzbūvēja fantastisku karjeru.

Vieglāk gāja tiem, kuru vecāki norija savu ego un atbalstīja bērnu no pirmajām ārpus skapja dienām. Tiem džekiem ir cita stāja, cita runa un viņi dievina dzīvi. Nav nedrošības, nav kroplas uztveres.

Tie geji, kuru ģimenes viņus noraidīja, pieaugušā vecumā sākuši izrādīties ar savu otru pusi, praidi, provokācijas u. T. T.

Tie kurus atbalstīja, nekad nevienam sejā nav bāzuši savu atšķirību.

Mammas mīlēja, atbalstīja un paralēli apmeklēja psihologu, kas iemācīja pieņemt dažādo.

Tieši šobrīd pa TV3 life - iet raidījums "Sapņu māja". Šajā sērijā savu māju ceļ 2 kolosāli vīrieši. Ja kādam vēl ir aizspriedumi vai šaubas par viendzimuma attiecību "nepareizumu" utt., ļoti iesaku paskatīties! Reāli apbrīnojami, ko var paveikt divu vīru spēks! Skatos un sajūsminos!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386051