Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mans bērns - iznāk no skapja

skyfall2019

Cucamonga

desserbe
Nav vēlmes iedziļināties visās patologijās. Mani tās neskar.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Avatārs

Manuprāt tagad viss tiek jaukts vienā mucā. Kas agrāk bija draudzība starp viena dzimuma pusaudžiem, tagad jau tiek uzskatīts uzreiz par gejiem un lezbietēm. Man pusaudžu gados patika savas draudzenes (man vispār ir raksturīgi ievērot skaisto un jūsmot par to), bet tas nenozīmē, ka esmu lezbiete. Dēļ uzmācošās informācijas pārpilnības daudzi tīņi varētu būt apjukuši. Ja vēl nāk klāt vardarbība, tad viss vēl sarežģītāks. Domāju, ka īsteno orientāciju var apzināties tikai pieauguša cilvēka vecumā.

Kas agrāk bija draudzība starp viena dzimuma pusaudžiem, tagad jau tiek uzskatīts uzreiz par gejiem un lezbietēm

Pilnīgi piekrītu.

Man nav saprotams un pieņemams, kāpēc tik ļoti šīs novirzes no normas grib uzspiest sabiedrībai kā normu. Piemēram, ir cilvēki, kas piedzimst ar 6 pirkstiem un, protams, neatbalstītu, ka šos cilvēkus "apmētā ar akmeņiem", bet jebkurā gadījumā tā NAV norma. Un neliekat pieņemt to, kas nav norma kā normu. Man šķiet, ka pret to arī lielākā sabiedrības daļa iestājas, pret šo uzspiesto lojalitāti un noviržu reklamēšanu. Tāpat ir skaidrs, ka būs cilvēki, kuri ir ārpus normas un lai ir, lai dzīvo mierīgi. Bet tas nenozīmē, ka šo pataloģiju vajag pieņemt kā normu.

GribuKartibu
Tātad Tu vēlies teikt, ka arī cilvēkiem ar 6 kāju pirkstiem, kas, piekrītu, nav norma, būtu jāaizliedz savā starpā laulāties?

desserbe
Es rakstīju šo Tāpat ir skaidrs, ka būs cilvēki, kuri ir ārpus normas un lai ir, lai dzīvo mierīgi, jo iebilstu pret "reklamēšanos" nevis mierīgu dzīvi šādiem ārpus normas cilvēkiem. Arī ar dauna sindromu slimie bieži dzīvo kopā.

Viens gan - bērnu audzināšanu šādā kopdzīvē neatbalstu.

GribuKartibu
Vai nav tā, ka "reklamēšanās" ir problēmas aktualizācija? Cik bieži Tu iedomājies par problēmām, kuras pati ikdienā neredzi? Vai sieviešu aktīvismu par sieviešu līdztiesību arī uzskati par neko vairāk kā reklamēšanos, kas būtu jāpārtrauc, jo lai jau tak mierīgi dzīvo? Vai acīmredzama nelīdztiesība šiem cilvēkiem ļauj dzīvot "mierīgu dzīvi"? Vai arī mātes-vecmammas ģimenē, kur tēvs dzērājs ir aizgājis, neatbalsti bērnu augšanu?

desserbe
Vai pusaudžu seriālos "iebāžot" pa netradicionālajiem pārīšiem, Tu uzskati, ka tā ir problēmas aktualizēšana? Jautājums - vai šī problēma vispār kā tāda reāli pastāv? Kas traucē viņiem mierīgi dzīvot? Bet tik ļoti gribas pievērst uzmanīgu, ka jāiet krāsainos stringos praidos!!!

Vai sieviešu aktīvismu par sieviešu līdztiesību arī uzskati par neko vairāk kā reklamēšanos, kas būtu jāpārtrauc, jo lai jau tak mierīgi dzīvo?

Arī šis ir krietni pārspīlēts brīžiem. Esmu diezgan pārliecināta, ka daudzas, kas nesen brēca "me too", labprātīgi izmantoja iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm un izdarot "visu", lai to varētu.

Vai acīmredzama nelīdztiesība šiem cilvēkiem ļauj dzīvot "mierīgu dzīvi"?

Kur ir šī acīmredzamā lielā netaisnība?! Mums pat ministrs ir paudis savu orientāciju un turpina mierīgi dzīvot un strādāt.

Vai arī mātes-vecmammas ģimenē, kur tēvs dzērājs ir aizgājis, neatbalsti bērnu augšanu?

Es pieņemu, ka šajā ģimenē māte - vecmamma savstarpēji neapskaujas un neguļ kopā...

GribuKartibu
Vai pusaudžu seriālos "iebāžot" pa netradicionālajiem pārīšiem, Tu uzskati, ka tā ir problēmas aktualizēšana?

Jā, jo pusaudžu (un pieaugušo, un visu mūsu) vidū IR netradicionāli pārīši. Jā, sabiedrības struktūras attēlošana pusaudžu seriālos aktualizē problēmu, ka daļa sabiedrības tiek ierobežota.

Kur ir šī acīmredzamā lielā netaisnība?! Mums pat ministrs ir paudis savu orientāciju un turpina mierīgi dzīvot un strādāt.

Tātad nav nekādas netaisnības? Konkrētais cilvēks ir tiesīgs tiesiski noformēt savas attiecības ar otro pusi, tiesīgs pieņemt lēmumus tā slimības gadījumā. Atņemsim Tev iespēju aizsargāt savas attiecības, varēsi tā mierīgi dzīvot un strādāt un nejutīsies apdalīta?

Es pieņemu, ka šajā ģimenē māte - vecmamma savstarpēji neapskaujas un neguļ kopā...

Tātad savās attiecībās Tu publiski pisies ar savu vīru un ņem mutē locekli, bērniem redzot? Vot tas gan jau pretīgi ir.

Jā, jo pusaudžu (un pieaugušo, un visu mūsu) vidū IR netradicionāli pārīši.

Atliek tik uzdot jautājumu - kāpēc viņi tik ļoti "savairojušies" ?! Un vēlreiz izlasīt Avatārs rakstīto!

Tātad nav nekādas netaisnības? Konkrētais cilvēks ir tiesīgs tiesiski noformēt savas attiecības ar otro pusi, tiesīgs pieņemt lēmumus tā slimības gadījumā. Atņemsim Tev iespēju aizsargāt savas attiecības, varēsi tā mierīgi dzīvot un strādāt un nejutīsies apdalīta?

Nē nav. Ir ļoti daudz juridisku risinājumu. Tieši tāpat kā to risina pāri, kas vienkārši dzīvo kopā nereģistrētā laulībā.

Tātad savās attiecībās Tu publiski pisies ar savu vīru un ņem mutē locekli, bērniem redzot? Vot tas gan jau pretīgi ir.

Savukārt, šis komentārs diezgan labi parāda netradicionāli orientēto cilvēku aizstāvju patieso būtību Un ir skaidrs, ka nav pat vērts diskutēt tālāk. Tāpēc palieku pie viedokļa, ko paudu iepriekš.

GribuKartibu
Atliek tik uzdot jautājumu - kāpēc viņi tik ļoti "savairojušies" ?!

Oh wow, šis atsēdināja. Nezināju, ka arī cilvēkiem alās ir pieslēgts internets

Un ir skaidrs, ka nav pat vērts diskutēt tālāk.

Tātad man bija taisnība. Fuj, un ar tādu muti tu sabiedrībā ej. Kauns.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386051