Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gaidam slēpīšu birumu februārī!

kiki1991

Cik izsekoju līdzi tad ir meitenes, kas labprāt vēl rakstītos februāra sadaļā. Gaidām mīlestības mēnesi daudz slēpīšu!

Lai mums visām izdodas sasniegt savus sapņus šajā mēnesī!

aveniiite

Sveikas!

Kādu laiciņu jau sekoju Jums līdzi, bet kamēr aktīvi necensojām nerakstīju, sākumā bija jāsaved veselība kārtībā.

Šomēnes gaidīšu kopā ar Jums, manām negaidāmajām vajadzētu būt 11 februārī.

Lai izdodas šomēnes sagaidīt savas slēpītes

Marsele

Sveikas, kādu laiciņu jau lasu šo forumu. Esmu jauniņā šajā visā Censonējam 2. ciklu, tākā man cikls vienmēr bijis kā pulkstenis, pagaidām paļaujos tikai uz mobilajām aplikācijām, lai zinātu auglīgās dienas utt. Īsti nezinu, cik ļoti var uz tām paļauties. Daudz ir šo app lietotājas šeit?

Šobrīd negaidāmās 5.febr, bet pēc sajūtām, negaidāmās jau taisās pie manis . Varbūt tā ar labāk, rīt ceļojums uz kalniem, nevajadzēs bariņam draugu skaidrot, kādēļ vīnu nedzeru.

Lai auglīgs februāris

Es savējās esmu sagaidījusi, nākošām jābūt februāra pēdējā dienā, vai nu marta sākumā.

aveniiite
Lai izdodas!

Papildināts 01.02.2019 17:18:

Marsele
Man cikls lēkā no 26-32 dienām, parasyi ovulacija ir 10-14 dienas pirms MR, es personīgi savu ovulaciju jūtu. Mēs cenšamies jau ilgi, 2.5 gadus, vīram ir šādas tādas problemas, kas šo procesu kavē. Taču neskatotoes uz to, katru ciklu ceru, ka brīnums varētu būt noticis.

Es arī lasu un censonējam. Pèc aplikàcijām jàsàkas 3.02. ☺️

Šajā laikā aktīvi padarbojāmies, negaidu 12.02.

Papildināts 01.02.2019 19:42:

Marsele- kādu aplikāciju lieto?

Es lietoju MyDaysX. Ovulaciju jūtu, it kā sakrīt!

Mans datums ir šodien, cītīgi gaidu

Meita pieteicās pirmajā ciklā, nez vai šoreiz būs tāpat

Es negaidu savas uz 7-8 februāri...

Marsele

Lietoju divas app, Period tracker period calendar un Woman log. Ja ar 3.ciklu neidosies tad sākšu arī mērīt bazālo.

Marsele

A tām, kuras gaida, piemēram, šodien. Jums nav nekādu priekšvēstnešu sajūtas negaidāmajām? Man jau kādu nedēļu liekas, ka tūlīt sāksies negaidāmās. Šoreiz tikai sajūtas daaaaudz izteiktākas kā tad, kad necensonējām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386099