Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Overloks

ilze1988

ilze1988

Kuru Jūs ieteiktu iesācējai un savam priekam lietojot, nevis biznesam?? Pagaidām takā pēc nelielām atsaucēm skatos uz jaguar firmu..

Rukmarite

Janome.

Bernina

Pēdējās izmaiņas: Vika Pēdija, 15.02.2019 16:49.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Es arī plānoju iegādāties, bet nav ne jausmas kādu izvēlēties. Esmu izmēğinājusi Janome un Brother.

Brother patika labāk, bet likās ļoti skaļš. Arī vīles skaistākas nekā ar Janome, bet to noteikti var regulēt.

viena saule

Man ir Brother gan overloks, gan parastā šujmašīna - abi kalpo labi un šuj glīti. Galvenais, nešūt ar sūdīgiem diegiem.

queque

Esmu ļoti apmierināta ar Brother 1034d overloku. Super viegli savērt diegus - ir krāsu shēma, dažādi vīļu veidi.

Mans Brothers 1034D ies uz pārdošanu, jo sagribēju overloku / pkakano vīļu iespēju vienā aparātā.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Tā kā esmu pavilkusies uz jaunu hobiju, un sajūtos traki apdāvināta tajā- uzdāvināju sev Berninu 800DL. Nu tā ir lieta.

lutekle
Hmm..tas kāds vecāks modelis? Burdas salona cenu listē tādu nemanīju.

Vika Pēdija
Es jau neteicu, ka nopirku šonedēļ. Ja pareizi saprotu, tad tas ir modelis , kas bija pirms viena no tiem, kas tagad pēdējie . Es iemanījos dabut ar normalu atlaidi vēl.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386149