Šī iemiesojuma mācību stunda

kļavas lapa

Slēdza Rēgs.

Mīļie cilvēki....man tāds jautājums....vai jūs esat sapratuši, kāpēc esat atnākuši uz zemes, respektīvi, kāda mācību stunda jums jāapgūst?

Es ļoti gribu saprast, kāda ir manējā mācību stunda....savādāk laikam sanāk tāda mīņāšanās uz vietas....

Vai varbūt ir tā, ka tas, kas man, šajā iemiesojumā, sagādā vislielākās problēmas, ir arī tā apgūstamā mācību stunda?? Vai katrai dvēselei vienam iemiesojumam un zemes ir tikai viena mācību stunda jāapgūst?

ihais

Vai varbūt ir tā, ka tas, kas man, šajā iemiesojumā, sagādā vislielākās problēmas, ir arī tā apgūstamā mācību stunda? /c/

Jā, bet ne tikai... un tā mācību stunda nav parasti tikai viena, bez tam- nav nemaz ierobežots cik drīkst attīstīties, problēmas parāda tikai vājāko dalu ar ko jāstrādā.

Inguz

Nezinu kā citiem, bet man tās mācībstundas sakrita tieši ar tām rakstura īpašībām, kuras man nepiemīt.

ihais

Droši vien ka tā arī ir.

Inguz
Nezinu kā citiem, bet man tās mācībstundas sakrita tieši ar tām rakstura īpašībām, kuras man nepiemīt.
Kā Tu saprati, ka tieši tās ir Tavas mācībstundas?

Basteta

Man ir tikai apmēram terciāras macībstundas, man ir vairāk darbi, kas jāizdara, un laiks, kas jāizbauda. Tā kā mācīšanās ir tik tālu manā listē šajā inkarnācijā, tad esmu visai maz tām pievērsusies. Šo, to zinu, bet tas viss arī ir saistīts ar darbiem, kas jādara, un mācīšanās notiek procesā.

Viena stunda, kas bija jāizdara - jāiemācās pārraut ģimenē ieaudzinātā baudpilnā bezpalīdzība un ciešana, un "ko par mani padomās", bet tas man gāja līdz zināmam līmenim viegli, un bija vairāk saistīts ar darīšanu nekā iemācīšanos, jo liekas, ka mana dvēsele to jau sen māk, vajadzēja tikai pārkāpt cilvēcīgajai psiholoģijai.

Bet tas tā, ja arī nemīļie cilvēki drīkst.

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Daugavietis

kļavas lapa

Šī tēma, manuprāt, atkārto iesākto blakustēmā. Tādēļ pielietošu "paste - copy". Tikai nedaudz precizēšu:

Dzīvot ne Drihta Pihta, citu "karmu", "mācībstundu", "likteņa pārbaužu", negatīvu "Dzīves uzdevumu", "Likteņa sitienu un belzienu" ietekmē ir cilvēka īstā un patiesā "mācībstunda". Citi to dēvē par "garīgo attīstību". To gan vairāk attiecinot uz šo reinkarnāciju. Un ir ļoti kļūdaina pieeja jautājumam. Jo tas jāņem plašākā mērā - Dvēseles mūžības kontekstā.

Galvenais, ir jāsaprot, ka jebkurš cilvēks, sākotnēji, ir dzimis potenciālai laimei un veiksmei (arī bomzis Rīgas Krasmalā). Un tieši, slimības un negācijas dzīves ritumā, ir signāls, ka esam nomaldījušies no Adam Kadmon (ideāla cilvēka) "dzīves ceļa seguma". "Iebraukuši grāvī" vai tur, tajā grāvī, arī maļamies lielāko dzīves daļu vai visu dzīvi. Protams, Šūmaheru, kas droši, visu laiku, turās trasē nav. Vismaz, es neesmu par tādiem dzirdējis. Tomēr, jebkura cilvēka spēkos ir maksimāli turēties uz šī laimes un veiksmes ceļa seguma. Nevis gāzt kokus un krūmus, šļūcot, uz automašīnas jumta, pa grāvi, dzīves trases līkumos.

Lūk kur mūsu visu (cilvēku) galvenā "mācībstunda". Patiesībā, gan ne tik daudz cilvēka, kā viņa Dvēseles mācībsekunde.

Inguz
Nevajag karmisku slimību saukt par "mācībstundu". Zinot, apmēram, ko Tu zini, es brīnos, ka Tev tādi secinājumi. Tātad tā nebija "mācībstunda", bet belziens pa pakausi par Tavu nezināšanu un/ vai slinkumu. Tā nebija "mācībstunda", bet signāls, ka nepildi reālo UZDEVUMU.

ihais
Jā, bet ne tikai... un tā mācību stunda nav parasti tikai viena, bez tam- nav nemaz ierobežots cik drīkst attīstīties, problēmas parāda tikai vājāko dalu ar ko jāstrādā.
Lūk šeit jau tuvāk taisnībai .......

Paskaidrojums: Kādēļ, "mācībsekunde ", nevis mācībstunda". ? Tādēļ, ka matemātiķi ir izskaitļojuši, ka, ja pieņemt, ka viss Visums ir 89 gadu vecs, tad 89 gadu nodzīvojuša cilvēka visa mūža (vienas reinkarnācijas) garums ir TIKAI 2 sekundes no 89 gadiem !

Basteta. Tavs ".....jāiemācās pārraut ģimenē ieaudzinātā baudpilnā bezpalīdzība un ciešana, un "ko par mani padomās",....", bija tikai, augstākais 1 sekunde (!!!) no Visuma pastāvēšanas vecuma jeb (=) no Tavas Dvēseles reālā "mūža" garuma. Labi vien ir, ka spēji to pārvarēt. Un neiebraukt Dvēseles attīstības "ceļa grāvī", lieku reizi - nenovirzīties no Dvēseles uzdevuma.

Tiem, kas manā rakstītajā salasa pretrunas un saka, ka "Tomēr, loģiski sanāk (pēc paša Daugavieša rakstītā), ka arī mūžīgā Dvēsele saņem tieši negatīvas "mācībsutndas vai mācībsekundes" un tās ir "jāizmācās", oponēšu sekojoši:

Mūsu Dvēsele (VISIEM) jau sākotnēji ir Dievam līdzīgas, visvarenas un visvarošas. Ideālas "šūmaheres", kuras Dvēseles attīstības beigās, sagaida Nirvana, "mūžīgā dzīve", paradīze un t.ml.. Un ilgāka "šļūkšana pa grāvi", ir tieši Dvēseles (pat ne cilvēka) attīstības sākuma stadijā. Tomēr tas nav uzdevums - dzīvot negatīvā, slimot. Tas ir tikai un vienīgi, rādītājs, signāls, ka "sūdi lieli, esmu iebraucis grāvī, jāvelkās ārā". Bet īstais Dvēseles, dzīves (2 sekunžu no 89 gadiem) UZDEVUMS ir neiebraukt šajā "grāvī" un noturēties bez negācijām. Būt par "Šūmaheru" jeb "Dievam līdzīgu. Un šis UZDEVUMS, mums visiem cilvēkiem ir vienāds. Neatšķiras pilnīgi ne ar ko.

Paldies Dieviem, Visumam, vienkārši gudriemcilvēkiem, un t. ml., ka metožu, kā paātrināt "neiebraukšanu grāvī" - pildīt UZDEVUMU, ir ļoti daudz. Gan iepriekšējo savu reinkarnāciju, dzimtas pieredzes atcerēšanās un ņemšana vērā, gan nākošo reinkarnāciju zināšanu pārņemšana, gan šīs reinkarnācijas signālu (slimību un citu negatīvu), ka esam "iebraukuši grāvī" un nepildam UZDEVUMU, ātra novēršana.

Mīļie cilvēki ! Nejauciet UZDEVUMU ar UZDEVUMA neizpildes signāliem.

Pēdējās izmaiņas: Daugavietis, 04.02.2019 08:10.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Inguz

kļavas lapa
Par tām metodēm biju rakstījusi vienā no iepriekšējām tēmām. Baigi negribas no jauna to pašu drukāt. Cik zinu, tad vienā iemiesojumā var būt līdz pat 5ām mācībstundām.

Daugavietis

Inguz
Būšu pateicīgs, ja Tu apskaidrosi, ko konkrēti, Tu uzskati par mācībstundu ? Vai iedosi linku, lai varētu atrast to iepriekšējo tēmu un Tevis rakstīto. Ja tur tas jautājums iztirzāts.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

VLapsa

Basteta, kā var zināt tik precīzi, kādas mācībstundas jāapgūst?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18386193