Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss pa jaunam

kidzone

Nu? Patika?

Man ļoti! Aktierspēle, pat sižets. Šķiet, ka Gorodeckai būs ko pamācīties.

aveirulz

Man ar patika. Jocīgi, ka tik daudzi aktieri no G. seriāliem, bet pavisam citādi iznesas. Ļoti labi, ka filmē dabā, ne paviljonā.

Jā, man arī tīri labi patika. Aktierspēle laba. Visādiem sīkumiem protams, var piesieties, bet kopumā nav ne vainas.

Papildināts 04.02.2019 22:09:

Jocīgi, ka tik daudzi aktieri no G. seriāliem, bet pavisam citādi iznesas.
Režisoram ir liela nozīme.

Nezināju, ka iet gaisā. Uzslēdzu. Tiešām necerēti labs sākums.

kristel

Es ceru, ka Poli vairāk nerādīs

Nu tāds samocīts tas sākums likās.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kaapurs

Es ceru, ka Poli vairāk nerādīs
+100

Nu tāds samocīts tas sākums likās.
tie dialogi kaut kādi neīsti man šķita.

un jā, kaut kā biju sapratusi, ka tas Ēķa/Graubas oriģināldarbs, bet nekā.

Papildināts 05.02.2019 09:46:

bet forši, ka reālā vidē filmēts, nav tās samākslotās Ugunsgrēka dekorācijas )

Nu salīdzinot ar visām Bitītēm matos, Divi vienā utt, šis šķiet skatāms.

Inndra

Likās tāda standartziepene. Viņas melo labāk skatījāmies visa ģimene, šo vīriešcilvēki izbrāķēja.

Iesākums bija ok, bet man kaut kā likās dīvaina tā skaņa. Tik samāksloti visi runā, bez emocijām, tukša, trula skaņa. Kad tas puisis (vēl neatceros kā sauc) pamostas ātrās palīdzības mašīnā un tādā bezemociju tukšā balsī prasa - kur esmu, kas notika it kā tas nebūtu oriģinālteksts, bet tulkojums. Tikai vienā momentā bija aktrise kura parunāja tiešām ar emocijām.

Nesapratu to momentu - iebrauc dupsī, šamā uzcepas, palamājas (nez ko abi pilsētnieki tur īsti abi darīja) un tad aizbrauc, pat nenoskaidrojot datus, lai dabūtu ko no apdrošināšanas. Uzcepās uz līdzenas vietas, pat nepaskatījusies vai tur vispār kāda skāde ir un tā arī aizmuka. Un traktors ar uzreiz nez kāpēc palika uz vietas.

Bet vispār, nesaprotu, viņiem speciāli liek tā truli runāt? Citos seriālos mazliet emocionālāki. Un sanāk, ka tā galvenā puikas draudzene atkal būs trešā liekā? Svešajās sejās jau viņai bija tāda loma. Kaut kā neveicas viņai ar tiem tēliem

runcukins

Skatos, skatos, bet vēl grūti saprast, vai iepatiksies !

Nevarēju saprast, vai to māju, kurai tecēja no jumta ūdens , no ārpuses vispār parādīja ? Pirmajā momentā likās, ka tā nodegusi ! Arī bija sajūta, ka nopircis, nemaz neapskatoties.

Miers dvēselē ir atkarīgs no domām galvā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386269