Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss pa jaunam

kidzone

eh, pat Žzagars sajauca tekstu un nespēj noaktierēt to lielo sāpi, kuru tā draņķīgā ģimene viņam nodarījusi Sižets kā sižets, jāiešūpojas, bet aktierus laikam speciāli spiež tēlot draņķīgi un runāt samāksloti

Galvenais, kur es neiebraucu - kā lietus gāzes laikā kaut kas var nodegt? Neuzmanīgi skatījos. Zibens? Vienalga nesapratu.

change
Jā, zibens iespēra.

Papildināts 06.02.2019 20:49:

Tā pārdevēja ir pī, kā var tik mākslīgi runāt?!

runcukins

Jā, nu īsti riktīgi nav ar to runāšanu.

Miers dvēselē ir atkarīgs no domām galvā.

Gatis, mamma un ome... visi viena vecuma izskatās

Tai radio vai tad viņš ko sliktu pateica? Pateica, ka draudzene visus tur uzskata par lauķiem, bet viņš jūtoties tik labi starp viņiem. Ko tādu pateica, lai visi viņu tagad ignorētu? Un kādā sakarā Žagars mēģina arī viņa biznesu izjaukt? Viņam sava biznesa nav? Meitenēm grib māju atņemt, tam - siltumnīcas...

Kaapurs

Liaana
Ko tādu pateica, lai visi viņu tagad ignorētu?
es gan pavirši skatījos, bet dzirdēju ''tostu'' par lauķiem, mežoņiem un vēl kaut kāds epitets bija. tas nebija draudzenes viedoklis, bet viņa paša. tas ''žurnālists'', protams, smalki viņu uzmeta, bet es tik nesapratu, vai tā viņa paša ideja vai arī Žagara pirksts.

Jā, nu īsti riktīgi nav ar to runāšanu.
grozu galvu un nesaprotu, kas tur ir par vainu - it kā taču normāli aktieri pārsvarā, pieredzējuši, bet tā kā tādi tautas studijas dalībnieki ''iznesas''

kristel

Bitītēm matos

te tak arī kaut kas ar zārku kantori saistīts. Tāpat, kā Bitīt kapos vai kā tās briesmas iepriekš sauca pirms Bitītēm matos

Papildināts 07.02.2019 15:15:

Es vēl skatos... vismaz vienu nedēļu gribu izturēt, bet šis varētu būt viens no tiem seriāliem kurus neskatīšos. Tad jau svešā seja bija puslīdz ciešama, līdz I.Pole uzradās

Un VMLabāk tad vispār ir labs, vismaz ar emocijām un kaut kādām puslīdz reālām situācijām.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

aveirulz

Man nav bekādu iebildumu pret teatrālo tēlošanas manieri. Nav tā, ka man patīk visi latviešu ražojumi - LTV to seariālu ko rāda 8ņos neskatos, Svešo seju, bitītes matos un kaposneskatījos... Bet pielaidīgāka pret vietējiem es esmu, tas gan.

Bet par to tostu - izrautu no konteksta jā, būtu ko apvainoties. Bet tas kaut kā pēc joka vairāk izklausījās. Draudzene tā viņus sauc, šie izrādās labi uz izpalīdzīgu, nu tad par tiem ar iedzeram... Es tok neapvainotos

Draudzene tā viņus sauc, šie izrādās labi uz izpalīdzīgu, nu tad par tiem ar iedzeram...
Tieši tā. Viņš tā arī teica - draudzene tā viņus sauc, tā viņš teica un vēl teica par to, cik izrādās labi te jūtas starp viņiem. Un tad beigu beigās nosaukt par mežoņiem bija kompliments. Nu tur tā situācija aiz ausīm pavilkta un pārspīlēta

grozu galvu un nesaprotu, kas tur ir par vainu - it kā taču normāli aktieri pārsvarā, pieredzējuši, bet tā kā tādi tautas studijas dalībnieki ''iznesas''
Vai nav sajūta, ka viņi visu laiku runā pieklusinātās balsīs? Varbūt dikti jūtīgi mikrafoni vai akustika kaut kāda ne tāda? un viņiem liek runāt klusiņām? Un tad tas slāpē to patiesumu viņu runās.

pirmā nedēļa, bet man jau sāk apnikt - nu kur tas Dainis (tā viņam bija? Vai Dāvis, vēl neatceros) tik liels nelaimes putns tagad savārīs visas iespējamās ziepes un tad atlikušo sezonu mēģinās to atrisināt? Bet man jau tagad liekas par daudz - katru dienu kaut kāda nelaime viņam neveiksmīgs gan

Kāpostgalva

pagaidām vienīgais, kas man patīk, ir dziesma. nu, daži tēlojumi ciešami. sižets kaut kāds pilnīgi nedabīgs - 3 ilgstošas bezdarbnieces pēkšņi ir tik jaudīgas, ka atvērs viesu namu, tas ciems arī nevis pēc ciema, drīzāk pēc mazpilsētas izskatās utt. tāda sajūta, ka scenārists mūžā laukos vispār nav bijis. kuros laukos viens otru par kundzēm uzrunā? kurā vietā pie katras iepazīšanās visi nosauc vārdu un uzvārdu? un tie samākslotie teksti.... tās ir drausmas. vakardien vienīgās, kuru tēlojums bija skatāms bija blogere Evelīna (t.s. - Alise) un Lidija Pupure. Bet nu - Graubas stilā... Ēķis varēja paņemt kādu citu kompānijā. mēs ar meitu nolēmām, ka pirmo nedēļu skatīsimies,bet tālāk gan jau nē. nejūtu šobrīd neko, kas tai sižetā varētu būt interesants. Pat Žagars, kuru vienmēr bauda bijusi skatīties, var just,ka galīgi nejūt to savu lomu.

Te minēja, ka Gorodeckai vajadzētu pamācīties - vienīgais, ko pamācīties - kā noteikti NEVAJAG strādāt. budžets gana liels gan jau piešķirts, ja var filmēt brīvā dabā, bet nu šādi izpļekāt vajag mācēt. Graubam, protams, jau ir pieredze naudas izpļekāšanā un sižeta sačakarēšanā.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386269