Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viss pa jaunam

kidzone

īriete

Kaapurs
tā kā tādi tautas studijas dalībnieki '
Stereotipi Tev. Tautas studijās mēdz spēlēt brīnišķīgi tīrradņi, bez mazākās samākslotības. Pēdējos gados speciāli ar draugiem braukājam skatīties amatieru izrādes, un tur ir īstas pērles. Protams, ir gana tingeltangeļu par pāriem, kas dabonas, ar neiztrūkstošiem dzeršanas radītiem pārpratumiem, bet gan jau arī tādus vajag, jo publika pieprasot. Katrā ziņā jebkuram varu ieteikt koknesiešu "Vectēva māju" un Ogres Tautas teātra "Ivanovu". Ja Dailē no tā ir uztaisīts murgs, tad ogrēnieši brīnišķīgi iestudējuši klasisku izrādi.

Man pirmā sērija šķita skarīga, bet nu čušs priekš manis. Neskatīšos ticamāk. Vakar tiešām blogere bija vissakarīgākā. Sižets vispār buksē un nekāds. Eh.

Kāpostgalva

cik es LV mūsdienu seriālus esmu skatījusies, manuprāt, vislabāk sanāk, ja, pirmkārt, aktieris izprot to savu tēlu, otrkārt - ja neliek 100% pieturēties pie teksta. piemēram, Dzelzītis 100% tos tekstus pats sev pielāgo, un vēl vairākiem šo esmu piefiksējusi gan senāk Neprāta cenā, gan arī Viņas melo labāk. t.s. - epizodes jēga tiek paturēta, bet aktieris var ar to tekstu nedaudz paimprovizēt. šeit aprunātajā seriālā var just, ka aktierim ir kā bērnudārzniekiem jāatskaita teksts vārds vārdā.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Man patika! Starpcitu.. daudz par serialu var lasīt https://skaties.lv/izklaide/seriali/viss-pa-jaunam/?utm_source=visspajaunam.lv&utm_medium=redirect&utm_campaign=redirect un tur ir ari forša aktivitāte, kur var dabūt Lego balvas! https://skaties.lv/berniem/

Rozamunde

Baigi stīvi, darbība nekāda. Un vakar tā epizode viesu namā, kur Dāvis cenšas ēst un runāt, bet tās 3 stulbi ķiķina. Kāda nez tur bij dziļā doma. Aktieri būtu forši, bet sižets nerullē un tas stīvums... Piekrītu, ka blogere un Pupure bija foršas. Blogere kā blogere - vidusmēra caca (vai tādas ir "dziļos laukos" tas cits stāsts), bet Pupurei ir šarms un pieredze. Ar meitām par bezdarbniecēm arī ierēcām - mētelīši, mašīnas.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

runcukins

Ir jau vairākas sērijas bijušas, bet mugurā visiem vienas un tās pašas drēbes , laikam viss noticis vienā dienā Vismaz viesnīcas meitenēm toč !

Miers dvēselē ir atkarīgs no domām galvā.

Rozamunde

runcukins
Viņas bezdarbnieces, viņām citu drēbju nemaz nav

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

aveirulz

Interesanti, kādas konfesijas ir tas mācītājs domāts... Katoļi savējos arī sauc par mācītājiem? Zinu, ka viņiem ir priesteri, bet nu varbūt kā augstskolā visus pasniedzējus mēdz uzrunāt par profesoriem.

Redzot saķeršanos pie drēbju šķirošanas pilnīgi mati sacēlās stāvus. Ja kāds grib palīdzēt praktiski - nu zin, kaut pliks lai nāk! Izrādās viņiem ciemā ir no kā izvēlēties, redz, mums Rīgā nav.

Papildināts 08.02.2019 11:00:

Tālat ar " mācītāji nāk un iet" - pamēģini mazākai drauzei atrast! Kaut kā uz tām vakancēm rinda nestāv gan. Bet ja katolis - varbūt viņiem nozīmē bez izvēles, nezinu.

Catherine

Es laikam tāda nepiekasīga - man patīk! Sižetam nav ne vainas. Aktieri forši. Prieks redzēt Ingu Alsiņu Lasmani, sen nevienā seriālā nav filmējusies.

Ance Kukule (laikam tēlo Žagara tēla sievu) ir Aijas Kukules meita.

Nepatika, vīlos. Aiz neko darīt, noskatījos visaa 5 sērijas. Garlaicīgs sižets, samāksloti dialogi. Ciema pūtēju ansambli nosauc par FILHARMONIJAS orķestri! Ļoti smieklīgi! Tad jau pat Viņas melo labāk pēdējā sezona bija skatāmāka!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386269