Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

MMR pote (masaliņas, masalam, cūciņa)

Inese87

Sveikas māmiņas,

Vēlos pajautāt un palūgt ar pieredzi sakarā ar šo poti. Blaknes, utt? Var pozitīvas un negatīvas pieredzes.

Vai ir arī māmiņas, kuras šo poti bērniem netaisīja un bērns izslimoja dabīgā ceļā? Kā noritēja slimība, vai bija komplikācijas?

Korra

Cik zinu tad cūciņas vai masalas ir bīstamas puikām, jo var palikt neauglīgs. Kaut ko tādu esmu dzirdējusi.

Korra
Cūciņas puikām bīstamas.

Masaliņas - ja sieviete nav potējusies un noķer grūtniecības laikā, tad auglītim veidojas patoloģijas.

Mans bērns šo poti slikti panesa. Pēc potes bija gan ilgstoša temperatūra, gan vieglā formā cūciņas, gan masalu izsitumi, satūkuši limfmezgli, sākās stomatīts, kliegšana, imunitāte pēc tam ilgi bija nekāda. ...Nu tā. Otrreiz es šo nepotētu.

potēju to variantu, kurā nav vējbakas klāt, jo gribēju, lai izslimo. Vēlāk izslimoja arī, viegli un vienkārši.

Puikam šķiet bija temperatūra uz vienu vai divām dienām! Visādi citādi OK!

Manējai nebija nekādas reakcijas no potes. Bet viņa visas potes ir ļoti labi pārcietusi, bez miegainības, temperatūras vai citām blaknēm.

Cucamonga

Pārnesa labi. Es gan izvēlējos veikt pirmo poti ap 3 gadu vecumu, kad pošu kalendārs brīvāks, otro pēc 6gadiem.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

vilks

Droši vairs nezinu, kura pote bija kura, jo mani bērni visas potes panesuši labi. Pēc dažām bijusi neliela temperatūra, bet neredzu to kā problēmu.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

ghaaa

Meitai nesen šo potēja 3 gadu vecumā. Nekādas reakcijas nebija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386271