Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

The Breast and The Best 128

pukupeka

pukupeka

The Breast and The Best 128

Iepriekšējā lapiņa šeit: 127

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu - 2 foto: profilā un no sāniem un/vai pēcoperācijas rezultātu (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administratori ir Shljanta, Sunlite un pukupeka. Bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu veic viņas!

3. Neaizmirstiet e-pastā uzrakstīt savu lietotājvārdu cālī.

4. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, kādai no adminiem (Sunlite, Shljanta, pukupeka) jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Evija Rodke Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 67562320, 29552212. pirmdienas (13.00 - 17.00), otrdienas (10:00 - 12:00), ceturtdienas (13.00 - 17.00), piektdienas (13:00 - 17:00) TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!!

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015.
 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

swweetik

Meitenes, varbut vairak, kas dzivo Riga vai labi parzin to Varat ieteik letu, bet notmalu viesnicu netalu no Gila klinikas?

krokus

Tiesham japlano 2 ned majas? Man jau tik pie datora sedet un peli raustit/klavieri klibinat. Kkur lasiju, ka biroja darbinieki jau 2.ned var iet uz darbu. Es saprotu rokas nevar celt un ta. Pec keizariem loti viegli atkopos. Mos var kkadu lieldienu nedelju domat, tad bik vairak brivdienu.

Zemmene

krokus
Mani abi ķeizari bija tīrā izklaide salīdzinot ar to kā jutos pēc krūšu operācijas.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

swweetik

krokus
Man 2 ķeizari un krutis. Krutis likas daudz vieglakas. Taisiju Latvija atvalinajuma laika, lidz ar to daudz draugi, ridi bij jasatiek+tusini. Neviens pat nepamanija ka man kaut kas nebutu ta ka vajag. Es tava gadijuma ar sedosu darbu pie kompja isti nesatrauktos. Bet! Viss individuali. Kadai vieglak iet, kadai grutak

SkaistaDzive

Dzinite

Skatos, ka Tev OP februārī

Papildināts 05.02.2019 19:43:

swweetik
Nu Tev vispār čiliņā

Čau, esmu jauniņā, kas sekoju lapai jau kopš ziemaasvētkiem, bet tagad tik nolēmu uzrakstīt , jo plānoju pierakstīties uz konsultāciju un lasu, ka labāk apskatīt foto ar rezultātiem ,lai šoks vienā brīdī nav no savām krūtīm pēc operācijas)

Gribas savas A izmēra plūmītes par mazām smukām melonītēm padarīt

Papildināts 05.02.2019 19:56:

Ir doma par Rodki, bet saprotu, ka pie viņas pat uz konsultāciju tik pavasarī var tikt... Bet man vajag tagad un tūliņ visu

swweetik

SkaistaDzive
Var teikt ari ta!

Laiks bija ierobezots , ta ka bij jaizbauda un japielagojas apstaklem! Grutak bija pirmas divas dienas...trsesaja jau devos uz klubinu ( protams viss pratigi ) . Krutis uztaisiju atvalinajuma sakuma, lai paspeju velak nonemt suves pirms lidojuma atpakal. Varbut man vienkarsi nebija laika saspringt par to visu tfu-tfu-tfu viss veiksmigi Ari par bernu cilasanu te gaja runa - lidojot atpakal reiss kavejas, berni nikojas, tad galapunkta kavejas bagaza un berni jau bij pargurusi...gribot negribot nacas nest mazako, jo tetis nesa vecako. Ari lidmasina mazaiz negribeja sedet pie teta ari nemu pie sevim!

Papildināts 05.02.2019 20:08:

PlumeMelone
Civ!

Laipni lugta barina

Pie Rodkes...labi vel, ja pavasari Marta tik sakas pieraksti uz septembri.

krokus

swweetik
es ta negribu. LV kad esmu tad tikai vasara, ar berniem un laukos. Tad es gribu atpusties. Esmu ari atmetusi skraidishanu pa tusinjiem, kad esmu lv.

Aizieshu uz konsultaciju un parunashu par laikiem. Gribetos kkad aprili/maija, lai uz vasaru jau smuks rezultats.

swweetik

krokus
Es saprotu, ka tu gribi taisit tur, kur dzivo. Tava gadijuma, es vienkarsi rakstiju, ka neuztrauktos par darbu, ja tev ir sedoss darbs bez baigam fiziskam piepulem.

Papildināts 05.02.2019 20:49:

Japiebilst, ka nav viegli taisit operaciju Latvija, ja dzivo patstavigi arzemes nenormali japielagojas apstaklem... bet mana sirds pieder Latvijas dakteriem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386327