Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēders pēc ķeizargrieziena

logo99

Sveikas, ir pagājusi nedēļa pēc ķeizargrieziena, vēders ir kā maiss nokarājies,

Bet uzvilkt jostu vai korsešu bikses es nevaru vēl, sāp grieztās vieta, un kad uzvelku korsešu bikses, tā pastiprinās asiņošana, jo droši vien vēl tīrās viss. Kad Jūs varējāt uzvilkt jostu? Vai koriģējošo veļu? Pēc cik ilga laika no dzemdībām?

Kad ir pēdējais laiks sākt vilkt jostu?

Nalija

Man lika jostu likt jau slimnīcā. Tagad domāju, ka tā bija kļūda, jo rēta izskatās atbaidoša. Vēders tāpat nokarājas un neko tā josta nelīdzēja.

_siika_

Tiklīdz fiziski spēju pagrozīties tā liku jostu. Citādi nemaz nespēju piecelties - bija sajūta ka orgāni veļas ārā un nenormāli sāpēja. Sēžot ilgāk - josta traucēja, bet stāvot, ejot ļoti palīdzēja. Un tā visas 3 reizes. Tas, ka asiņo stiprāk esot normāli. Jo saspiežot dzemde nonāk pozīcijā kad vieglāk iztīrās. Ātrāk viss sakārtojas. Tā man teica ārstes. Rēta ir šķība drusku uz 1 pusi (iespējams - dēļ 1 no lielajām strijām tur, iespējams dēļ griezuma virziena) t.i - vienā pusē drusku platāka. Vēders ir ar pārkari, bet dēļ strijām tas esot tā praktiski vienmēr un pat ar ļoti elastīgu ādu un bez liekā svara (kura man galīgi netrūkst) - pēc ķeizara ļoti bieži paliek izcilnis virs rētas - dēļ tā kā griež un šuj, jostai maz nozīmes tajā. Šobrīd 3.5m kopš pēdējā bērna - staigāju ar noteipotu vēderu citādi diskomforts.

..lielais brīnums..
..kamolītis..
.. jaunākais..

Lucretia

Vakarā bija operācija, nākamajā dienā vīrs palīdzēja uzlikt jostu. Savādāk nevarēju ne piecelties, ne apsēsties, likās iekšas izvelsies. Nēsāju nedēļu aptuveni, tad vnk tādas stingrās/koriģējošās augstās biksītes.

kukii

Jostu sāku nēsāt 2 dienā, savādāk nevarēja pastaigāt, visu laiku gribējās turēt vēderu, likās rēta atnāks vaļā un sāpēja katrs solis. Tad vīrs nopirka jostu un uzreiz bija vieglāk. Nēsāju kādas 2,5 nedēļas. Pirmo ned. Arī pa mājām, bet pēc tam tikai kad gāju pastaigās ar ratiem

Zizizi

logo99
Jostu uzliku otrā dienā pēc ķeizara. Nēsāju kādu nedēļu, pēc tam liku neregulāru. Man pēc nedēļas grieztā vieta sāpēja ļoti minimāli, tādēļ grūti pateikt. Vēders “salīda” vietā apmēram mēneša laikā .

Wanderlust_

logo99
Liku jostu jau nākamajā dienā pēc ķeizara. Nepatika, likās, ka spiež un traucē rētai. Palaimējās ar jauku vecmāti, kas ieteica nopirkt vienu izmēru lielāku jostu, parādīja kā likt, noņemt lai netraucē rētai un pēc tam nevarēju iedomāties ikdienu bez jostas. Vēders diezgan ātri savilkās atpakaļ. Protams, ne tāds kā pirms grūtniecības, bet ar vingrojumiem vēlāk visu var labot.

Lai izdodas!

Sviestabeka

Jostu uzlikt nevarēju, ļoti sāpēja. Maiss palika uz visiem laikiem.

logo99
Starp jostu un ādu liku marles gabalu vairākās kārtās, tad uz rētas vietas nespieda josta. Arī liku 2.dienaa slimnīcā.

teite

Ja būtu ātrāk sākusi likt jostu, iespejams, ka butu tikusi cauri sveikā bez diastazes. Neliku uzreiz pec ķeizara, jo rēta nenormsli sāpēja un vairākus mēnešus mocijos. Jostu arī saku likt daudz par vēlu. Ja ir iespēja, dakumamvar likt lielāka izmēra jostu un nomainīt uz maxaku, kad veders jau būs drusku sarāvies.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386361