Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko dariet, lai saglabāt labu izskatu vai uzlabotu to, gadiem ejot

pecina

pecina

Tātad, kādus pasākumus veicat, lai izskatītos labi. Es kaut kādas lietas daru, laikam nu jau 40 gadnieču vecumā vairāk lai uzlabotu. Nu, piemēram, botox pieres vertikālajām rievām, bez tā vairs nevaru un negribu.

Kas jums liekas tāds svarīgs, bez kā tiešām nevarētu vairs? Un varbūt kādai ir mūžīgās jaunības recepte kaut kur pūra lādē paslēpta.

Man 35+ Mans “iztikas minimums” ir botox pierei-it kà pietiktu tikai vertikàlajàm,bet dermatologs saka,ka kompensèsies uz horizontàlajàm,tapec gan,gan.,1x men proceduras pie derm-kosm,1xgadà làzerkurss sejai-asinsvadiem,pigmentàciajai,vispàrèjam tonusam,ik pa laikam izmèginu kko jaunu nu tur biorevitalizàciju esmu veikusi,prp injekcijas,dažàdas aparàtprocedūras.Priekam filleri lūpàs un vaigos.Un neatńemama sastàvdała sports-4xnedela.Sàku piedomàt pie tà,ko èdu.

Patricia L

Jēziņ, salīdzinot ar REvogue, es nedaru neko

Reizi mēnesī kosmetologs, uzticos un ļauju darboties ar visādām maskām un aparātiem. Špricējusi vēl neko neesmu, bet briestu. Daudz guļu un uzturos svaigā gaisā. Bet neskatoties uz visu šobrīd dēļ laikapstākļiem un apslimšanas, seja drausmīga - sausiem pleķiem, apsārtusi un pumpaina. Bliežu treknus parastos krēmus, lai seja nenokrīt.

Ljoljix

Patricia L
pag pag, vel Ksavjera nav atnākusi.

Kārtīgi gulēt, atpūsties, aktivitātes svaigā gaisā, domāt ko ēst. Viss.

Kosmētikas industriju netaisos atbalstīt, jo neredzu nevienu, kurš pēc visiem šitiem 1x men proceduras pie derm-kosm,1xgadà làzerkurss sejai-asinsvadiem,pigmentàciajai,vispàrèjam tonusam,ik pa laikam izmèginu kko jaunu nu tur biorevitalizàciju esmu veikusi,prp injekcijas,dažàdas aparàtprocedūras izskatītos jaunāks.

pecina

Man reāli pēc tām procedūrām sejas adas stavoklis stipri uzlabojās. Ja nebūtu pati izveikusi to, laikam ar neticētu, ka tas viss ko reāli dod.

Es vienkārši domāju par to, ka visu jau tāpat nevar izveikt gan naudas dēļ, gan laika dēl. Tad laikam jāizlemj kaut kas, kas katram būtu kā minimums, ko darīt.

Piekrītu, ka svarīgi ir labi izgulēties, pavadīt laiku svaigā gaisā un veselīgi ēst un tas dos daudz.

Papildināts 06.02.2019 10:39:

Patricia L
Ja apsārtusi un pumpaina pie reizes, izskatās, ka baigi līdzsvars izjaukts. Varbūt zāļu dēļ, ko slimošanas laikā lietoji?

Papildināts 06.02.2019 10:41:

REvogue
Vo vo, es jūtu, ka tiekot vaļā no vertikālajām, sāku raukt vairāk pieri horizontālajās, bet pagaidām vēl tur krunkas neveidojas. Daktere arī teica, ka tur pagaidām nevajag

Patricia L
Łoti daudz kas ir atkarīgs no tà,kàda sejas àda ir “iedalīta” sàkotnèji.Man sejas àda ir (tagad varu teikt,ka bija) łoti problemàtiska-poraina,taukaina,łooooti jutīga,ar asinsvadiem,kuperoza(bija pirms làzera). kristala
man mèrkis nav izskatītos jaunàks! Mans mèrkis ir labi izskatīties savà vecumà.Un to daru tikai un vienīgi priekš SEVIS!

pecina

Par sejas krēmiem ko domājiet? Man pašai liekas, ka galvenais pietiekami mitrināt un tie ūber krutie krēmi neko daudz nedod. Kā jums šķiet?

Papildināts 06.02.2019 10:44:

REvogue
Tev tas lāzeris noņēma reāli to kuperozitāti?

pecina
Es,tiekot vałà no vertikàlajàm un horizontàlajàm,saulè esmu sàkusi raukt acis,vàrnu kàjas Nu ko,tur arī botoxu špricè

pecina

Uz biorevitalizāciju laikam vairs nesaņemšos. Es diezgan labi sāpes panesu, bet tas man likās drusku par traku. Mezoterapija tad jā, ok.

Papildināts 06.02.2019 10:48:

REvogue
Es nez, par traku laikam visur špricēties Vārnu kājiņas rodas jau jā. Laikam domāju ar ko spēju samierināties savā izskatā un ar ko ne. Laikam ar vārnu kājiņām spēju.

Papildināts 06.02.2019 10:50:

Saka jau, ka ādas stāvoklis nāk no iekšiņām. Kāda ir mēģinājusi pamainīt ēdienkarti un izjutusi efektu no tā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386365