Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģenerālā tīrīšana dzīvoklī - izmaksas

ZapMama

Sveiki!

Interesētu saprast no pieredzes, kādas aptuveni varētu būt izmaksas, ja izvācas no dzīvokļa un ir vēlme to kārtīgi uzkopt. Runa ir par palielu 3 istabu dzīvokli, kas nav galīgi 'aizdzīvots', ikdienā kopts, bet nu laika gaitā kaut kādas vietiņas ir sakrājušas savu uzslāņojumu.

Varbūt varat padalīties pieredzē arī par cita izmēra dzīvokļiem, lai aptuveni saprastu, par kādām izmaksām vispār ir runa. Un varbūt varat padalīties, kur meklējāt tīrītajus?

Pinotage

Drīzāk jārēķina darba stundas reiz stundas likme. Man 3 istabu dzīvokļa pamatīga iztīrīšana izvācoties (palika mēbeles, bez logu mazgāšanas) aizņēma 4.5h intensīva darba 2 cilvēkiem. Reāli 9 darba stundas. Ja mēbeļu nav, tad būtu krietni ātrāk (mīkstās tika tīrītas ar putām un putekļu sūcēju, visas mēbeles tika atbīdītas).

Pinotage
Paldies par ieskatu! Vai Tu ņēmi kādu firmu, vai arī tie bija cilvēki, ar kuriem pa tiešo sarunāji?

Un stundu likmes grozās zem desmit, padsmitos vai vairākos desmitos?

Pinotage

Tīrīju pati kopā ar pazīstamu cilvēku, samaksa noteikti nebija pēc tirgus cenām. Es gan jau apjautātu pāris tīrīšanas firmas un cilvēkus, kas piedāvā tīrīšanas pakalpojumus, tad jau varēs saprast aptuveno cenu.

Kuru firmu iesakiet ādas dīvāna tīrīšanai?

Vai kad izmanto tādu tīrīšanu mazgā arī sienas? Sienas krāsotas baltas esmu dzirdējusi ,ka var smuki nomazgāt.. pati mēģināju ,bet kaut kā nevienmērigi sanāk um var redzēt tādas ka stripas no lupatas..

Papildināts 11.06.2021 14:33:

Varbut kadam ar šo firmu ir pieredze

https://cleanwhale.lv/order

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386413