Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Draudzēsimies?

Mozambika

Mozambika

Bija man tēma, kur gribēju saprast, kā tad ir ar mūsdās ar draudzību vai ir palikusi tik virtuāla, ka satikties nevajag.

Tā kā man vajag satikties, tad mēģināšu šeit atrast ko meklēju, bet nevienu katru dienu nesaukšu klātienē satikties

Īsumā par sevi- 30 gadi,precēta, 6.gadīgs dēls. Dzīvoju Rīgā, vasarā vairāk netālu no Siguldas vasarnīcā. optimiste ar līdzcietīgu raksturu. Es esmu komunikabla, radoša, patīk jaunas lietas. Man patīk darboties, bet arī laiskoties māku. Es esmu ar humora izjūtu un nemāku tēlot, man pēc sejas viss nolasāms. Labprāt laiku pavadu svaigā gaisā. Neesmu ļoti sportiska, bet cenšos būt diezgan aktīva. No filmām un grāmatām patīk uz patiesiem faktiem balstīti notikumi vai stāsti par cilvēku biogrāfiju, skatos arī detektīvus, lasu grāmatas kas saistītas ar filozofiju un psiholoģiju. Esmu diezgan mākslinieciska, dažkārt arī ģērbšanās stilā un dzīvesvietas iekārtojumā. Vēl būtu daudz ko rakstīt, bet labāk ir klātienē parunāt un iepazīties. Ja ir velme un varbūt vēl kadi jautajumi droši uz e-pastu gaidu vēstules!

Tā kā saprotos gandrīz ar jebkuru cilvēku vispār nav nekādi kritēriji pēc kā skatos- ne vecums, ne ģimenes stāvoklis, ne vieta kurā dzīvo vai izglītība.

Visiem jauku nedēļu vēlu un neaizmirstiet par draugiem

Sinate

Mozambika
Darba ritmā iegrimstot tā sanāk, ka vairāk saraksties nekā satiecies. Un atrodot draugus internetā vienmēr vispirms būs sarakstīšanās, lai daprastu labāk vai maz ir kas kopīgs.

pecina

Mozambika
Ko tu gribētu sadarīt kopā ar draudzeni? Nu vīzijas vismaz kādas?

murmuladze

Uz sitiena draugus atrod vai nu tikai bērni, vai ļoti komunikablie. Cik redzētas draugu meklēšanas grupiņas internetā, nekas tur prātīgs nesanāk, laikam jau letiņiem nav īstais temperaments kam tādam... Un, jā, cik paklausās, pieaugušiem cilvēkiem ar draudzēšanos dzīvē ir visai pašvaki.

pecina

Es ļoti gribu draudzēties. Man draugu nav, bet nez vai kāds grib draudzēties ar putnainiem cilvēkiem

Mozambika

pecina
Tev vēstulīte.

Pārējiem, paldies par komentāriem.

Tomēr vai jums liekas, ka var saukt cilvēkus par draugiem, ja viņus nesatiec realitātē? Tas jau cits termins- virtuālie draugi.

Lai iepazītu cilvēku pat neredzu jēgu iepriekšējai ilgai izpētes sarakstei, jo nevar just otru cilvēku, var viegli pārprast rakstīto un vispār arī pats rakstot var neuzrakstīt visu, jo sanāk jau ļoti gari un kurš tad visu gribēs lasīt?

Autori saptrotu un piekrītu, ka virtualā draudzība nav nekāda draudzība. Novēlu atrast draudzeni...Pati nemaz nekandidēju...Laikam neesmu tik interesanta citiem, šobrīd kompleksoju... Trūkst pašapziņas, lai meklētu ko jaunu veco un kaut kur laikā izšķidušo draudzeņu vietā (to laikam sauc par vilšanos).

OremaD

Man liekas, ka tagad daudzas draudzības sākas virtuāli. Pēc tam jau ir izvēle - tikties vai nē.

Mozambika

delfinija4

Paldies par novēlējumu.

Ari vilšanās ir dzīves sastāvdaļa. Laikam ritot cilvēki mainās un maināmies arī mēs paši. Te ir jautājums par pašas velmēm- vajag vai nevajag dzīvu kontaktu ar sev līdzīgiem cilvēkiem? Kamēr dzīvojam daudz ir jādara, lai vēlāk nebūtu tās nožēlas, ka tik maz kas izdarīts. Un kapēc gan sev liegt cilvēcīgu saskarsmi, ja ir iespēja draudzēties?

OremaD
Ja godīgi, tad man nekad nav sākusies draudzība no sākuma ar interneta starpniecību, tāpēc šādi rakstīt man vispār ir kas jauns.

Vispār, jau sarakstoties ar cilvēkiem kuriem anonīmi profili, nevar zināt vai otrā pusē cilvēks tiešām ir tas par ko uzdodas.

Kas pamudināja ievietot 'sludinajumu'? Ko no draudzības gribētu sagaidīt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386431