Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai mūsdienās cilvēki vispār vēl dejo un ballējas?

TrusisP

Patricia L

Vinny
Es tieşām nesaprotu, ko Tu gribi pateikt par tām zaļumballēm?! Piedod, blondīne Es zinu, ka tādas ir un nav man aizsprodumi, tas ir jauki, bet problēma tāda, ka autorei nav partnera, ar ko dejot. Var vienīgi iet un gaidīt, kad kāds uzlūgs, bet man tas liekas bišku pazemojoši. Draugu arī nav, lai varētu kazdārzā iet.

Tiešām psihoproblēma.

Sievietei vienai jau dabūt deju partneri nav problēmu.

Tik jāiet uz attiecīgu interešu klubu, zaļumballes jau vairāk dejo pārīši, bet pārējie kož.

Ir tik daudz pieklājīgu klubu Rīgā visām gaumēm.

Nez vai pašu rīkotās pasēdēšanas vai darba pasēdēšanās būs tā īstā vieta lielai dejošanai.

Es kā reiz pedejos mājas tusiņus atceros ar lielu dejošanu. Mums draugi diezgan atraktīvi un šaurās telpās neviens neko tāpat nerīko

Gygy

Es uz korporatīvajiem vienmēr eju ar mērķi izdejoties, zaļumballēm, arī uz kāzām vēl sanāk iet. Šogad es pat uz bērna skolas vecāku balli biju gatava iet, jo notiek sporta zālē un varēs dejot

Runājot par deju partneri - tā absolūti nav problēma, ja tiešām gribas dejot. Ja pati sieviete lūdz dejot, parasti jau tomēr vīrieši pavelkas.. un ja arī kāds negrib, tad nu i miers lai ar viņu, ņem nākamo..

Ar draudzeni bijām 5dien deju klubā, forši iztrakojāmies, izdejojāmies, izkratījām kaulus. Mēs parasti divatā kautkur dodamies, nav nekādas kompānijas. Vasarā uz lauku zaļumballēm, pie skatuves, forši izrakojamies i kāds vēl piesitas klāt. Nekad nestāvam maliņā nu lai blisinātu acis, ka nu tik kāds pienāks, phe nafig vajag , pašas sevi izklaidējam. Dažadi pilsētas svētki, lauku balles. Man gan ir tik pat dulla draudzene kā es.....un mums jau ir 40 ar lielu + man patīk dejot, es no tā uzlādējos.

inacka
Paldies par pieredzi, laikam tā arī būs jādara

Resnā Žurka

Daudzas deju studijas un pasniedzēji piedāvā lady styling nodarbības.

Norma Džīna

Man psihproblēma- gribu dejot!
MAn arī līdzīga problēma- gribas dejot. MAn gribas dejot pāra dejas un sajusties dejā vadītai. Man ļoti patīk dejas dialogs ar partneri.

Resnā Žurka

Norma Džīna
West Coast Swing. Dejas pieaugušajiem.

Katrā gadījumā - deju kursi ir laba izkustēšanās gan pārim, gan individuāli.

Conejito

Ja sanāk izbrīvēt laiku - doma iet kopā ar vīru uz deju kursiem, ir superīga. Gan labas emocijas, gan komandas darbs. Baigi saliedē. Nav iespējams dejot, ja savstarpēji nav sapratnes un paļaušanās vienam uz otru. Un arī vīrā var atklāt jaunas, interesantas šķautnes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386493