Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai mūsdienās cilvēki vispār vēl dejo un ballējas?

TrusisP

Te nesen bija mazliet līdzīga tēma, bet lai... Man psihproblēma- gribu dejot! Kur un kā mūsdienās lai dejo? Atceros, deviņdesmitajos senči regulāri sasauca kaimiņus vai draugus tāpat vien, uzlika mūziku un bija ballīte ar dejām. Nevaru iedomāties, ka kaut kas tāds notiek mūsdienās. Bet kāpēc? Dejo tautasdejas u.tml.organizētās dejas un "dejo" klubos. Bet vienkārši tāpat?
Vīrs nedejo vispār (jā, zinu, tur arī daļēji problēma ), draugu bariņa nav, tikai viena draudzene. Uz klubiņu vienreiz aizgājām, līdz diviem trijiem tur tikai dzer, pēc tam meklējas. Uz kāzām neaicina, da i tāpat tur parasti katra ar savu kavalieri.

Uzlieku mājās rokenrolu, roku un veco popu un kratu savu celulītpakaļu pa māju. Bet pietrūkst jautrības, gribas bariņā, gribas ballīti KMTD? VKTIG?

(Šeit varētu turpināt ar to, kur dabūt draugus 30+, bet to jau te vairākkārt noskaidroja, ka pēc 30 tikai palagā un uz kapiem, jo jaunus draugus vairs iegūt neesot iespējams.)

Patricia L

Mēs ar draugiem vienu reizi gadā rīkojam ballīti ar dejām. Lecam visu nakti. Bet tā Tev taisnība, parastās dzimenēs, Jaunajā gadā vairs nedejojam un vīrieši ir tie, kuri negrib. Vēl kādā spēlē piedalās, bet tā labāk stūrī saspiežas un par lūžņiem runā.

Es savā jubilejā uzaicināju DJ un bija dejas. Nākamajā plānoju to pašu. Un iesaku arī pašai sarīkot dejas. Domāju, ka svarīga arī vieta - dzīvoklī mazāk vedas, bet ārpus ierastām telpām pavelkas. Pakratīt kaulus var teiksim modernajos klubos. Vēl darba ballēs.

TrusisP
Zumba, salsa, bačata... pēdējām divām arī klubiņi un tusiņi regulāti, ne tikai treniņi

Nesaprotu, kam to baru vajag. Ar vīru katru 5dienu disko, tango un līdzīgi. Kurš teica, ka jāprot dejot? Nav nekāds konkurss, jāķer kaifu. Vīrs nedejo? Pastampāt, cīši apķerot sievu Springstīna Tougher than the rest pavadījumā taču spēs. Pauze un aizies kas jestrāks.

Patricia L
Vot, es ar gribu. Uztaisīt dzimeni kaut kādā viesu namā un ar mūziku (dj), lai dejo. Bet nav ko ielūgt Un pat ja atrastos, tur jau bez sava pāra tāpat es beigās skatīšos, kā visi danco. Rezumē- žigolo, kas dejo vai (c) šķiries

Bet vispār interesanti, kāpēc tā? Kāpēc 80tajos, 90tajos dejoja un tagad ne?

Papildināts 08.02.2019 21:56:

Colibri
Šī nav tēma par vīru, bet pastampāt reizi gadā lēno uz riņķi ir max, ko varu izspiest, i to minets un kotletes jāpiesola. Šitai kazai piena nebūs.

Vinny

Darba ballēs dejo, un kā vēl. Un vēl hobijballēs - koru un tautas deju after-party pasākumos. Par dejotājiem zināju, par koristiem ir pieredze. Un ir riktīgi jautri, jo ir dejas gan pa pāriem, dejas aplī - visi laimīgi.

Papildināts 08.02.2019 22:00:

Jā, doma par dzimenes ballīti aizrauj. :-)

Give time time.

Vot, mana nākošā problēma- esmu pašnodarbināta Agrāk bija darba balles, jā Dziedāt nemāku, tautiņdejas ne tik

Bet vispār jābeidz taisnoties, šas man Krauju piesies, ka uz katru ieteikumu man ir pretī aizbildinājums

TrusisP

ja vīru nevar paraut ar vienu lēno klasiskas romantiskas mūzikas pavadījumā, tad jāmaina vīru vai sevi pašu.

Patricia L

Vinny
Bet, ja cilvēkam hobijs nav saistīts ar dejām un mūziku vispār, bet citos hobijos nav nekādu afterpartiju? TrusisP Man bija jestrās dejas, kur ar draudzenēm aplī lēkājām. Nekādu mīcīšanos pārī. Nu dažas šīberdejas bija. Var sagatavot kaut kādas kustības kopīgai dejai - viens priekšā rāda, pārējie atkārto. Man divdiennieki pirtīs un viesu namos nepatīk. Banketu zāle, kur citu nav, ko darīt kā ēst un dejot. Nu draugus gan vajag,kas to masu veido. Vīrs nav obligāts

labrencija

2reiz gadā pie mums notiek pensionāru balles. Esot skaļa mūzika un tie, kas varot, vēl dejojot. Piemeklēju cita pagasta video. Nu tā, apmēram.

https://www.youtube.com/watch?v=rdlfZ-h9bzE

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386493