Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizdomājos

HelenasTante

Bet valsts un izdzīvošanas likumi jebkuram pilsonim jau ir uzlikusi pietiekami daudz ko darīt.
Šis nu gan ir labi teikts, pilnīgi jāpieraksta blociņā.

FirstAustria

Es līdz 34 gadu vecumam biju vientuļa bezbērnu sieviete, nu ar vientuļa saprast - neprecējusies, bez stabilām attiecībām.

Ziniet, biju aizņemtāka nekā tagad - precējusies, divi bērni.

Tad bija izklaide, pārgājieni, sports, vīrietis nenopietnām (sporta) attiecībām , pilna laika darbs, darba pasākumi, kursi. Nebija ne baznīca, ne kakīšu barošana, ne tamborēšana pie TēVē

HelenasTante

Sporta pēc nesekoju. Toksiskās attiecības, ko Luesita gribēja apspriest ar nav nekas ūber, vnk uzrāvos uz narcistiska tipa. Tagad zinu, kāpēc tik grūti aiziet no sliktām attiecībām

Papildināts 12.02.2019 09:10:

Vnk pietrūkst sava cilvēka .Nez, tas ir egoisms?

Don't grow up! It's a trap

Norma Džīna

Varbūt - cilvēciskums. ..

HelenasTante,

jā, es domāju, ka Tu pateici galveno iemeslu. Cilvēks kā jebkura būtne ir atkarīgs no mīlestības un tiecas pēc laimes (iedomātas vai īstas). MīLestība, atzīnība, būt pieņemtam tā ir dvēseles prasība. Ja ir no kā izvēlēties -mīloši vecāki vai destruktīvs partneris-dvēsele tomēr spēj noraidīt to destruktīvo partneri. Bet, ja vienīgais mīlestības devējs ir destruktīvais partneris, tad nemaz nevar tā noraidīt. Var salīdzināt ar ēdienu. Ja ir restorāns ar kūkām un citiem smalkumiem, tad ir no kā izvelēties. Ja cilvēks badā, tad grauž arī sapelējušu maizi, jo ēst kaut ko vajag. Mēs pārāk zemu novērtējam dvēseles nepieciešamību būt mīlētai, pieņemtai, būt savējam utt.

solar wind

HelenasTante

Nē, tā ir tukša sirds neklausies daudz draugos, ej tālāk, dzīvo savu dzīvi un saņemies drosmi meklēt tālāk un iepazīties.

HelenasTante
Daudzās laulībās arī cilvēki ir vientuļi, bet atšķirībā no tevis viņi nevar aktīvi meklēt tālāk un iepazīties, jo ir sasējušies ar visādām 1000 lietām - bērniem, kredītiem, draugiem, atkarīgi viens no otra utt. Tā, ka skaties no pozitīvās puses.

Tevi vismaz neviens ar asiņainu skatienu mājās negaidīs, kad atnāksi tā pavēlāk...

sniega_roze

Par Kataru iesaku izlasīt šo linku.

https://www.expatwoman.com/qatar/guide/living-together-while-unmarried-in-qatar

Ir sevišķi to daļu, ka par dzīvošanu kopā ar citas sievietes vīru var tikt piemēroti stingrie likumi par laulības pārkāpšanu.

Aizbrauc skulmiči uz Kataru un Kivi iemet cietumā. Cik zinu, blakus esošajā valstī Apvienotajos Arābu Emirātos par tādu pārkāpumu liek cietumā. Gan jau arī Katarā tas pats.

Papildināts 15.02.2019 15:22:

Piedodiet, ierakstīju no telefona komentāru nepareizajā tēmā.

Man arī mazlietiņ pāri 30, bērnu, ģimenes nav. Draugs it kā ir, bet katrs dzīvojam savā valstī un tiekamies nedēļas nogalēs un arī ne katrā. Vecāki dzīvo otrā LV malā, tāpēc apciemot sanāk reti. Ko es daru? Daudz strādāju. Ir pamatdarbs un ir mans hobijs, ar ko arī mazliet vēl piepelnu kāds papildu naudiņas. Būtībā hobijs aizņem visus manus vakarus un brīvdienas, bet man tas ļoti patīk un laiks paskrien nemanot, un sagādā gandarījumu. Kad dzīvoju netālu no dzīvnieku patversmes, gāju staidzināt suņus, bet ne jau tāpēc, lai kaut kā aizpildītu laiku. Vienkārši suņi man ļoti patīk, un kad izjuka attiecības, beidzot bija laiks pievērsties arī kam tādam. Gāju uz dejo nodarbībām, un atkal jau nevis tāpēc, ka man tagad jābūt baigi aktīvai, bet vienkārši man dejot ļoti patīk. Braucu ar riteni, lasu grāmatas, skrituļoju, izeju paskriet pa parku. Kino, reizēm teātris. Vienvārd sakot, daru to, kas man pašai patīk un sagādā daudz prieka. Jā, un man ir kaķis.

Rosalia

Greyda
Un neticu tām sievietēm, kuras ir pilnīgi vienas un viņām nenāk melnie virsū nekad.

Un neticu tām sievietem, kuras ir attiecībās vai precējušās un viņam nenāk melnie virsū nekad.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386503