Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aizdomājos

HelenasTante

Un tās, kas mocās destruktīvās attiecībās, nodarbojas ar brīvo sieviešu nosodīšanu par pievienotā labuma nenešanu sabiedrībai.

Man gan brīžiem šķiet, ka sievietes, kas dzīvo vienas sabiedrības labā dara vairāk, jo viņām ir daudz jāstrādā lai nodrošinātu sevi. Ko nevar teikt par tām, kuras vīri uztur. Tās tik savai ğimenei tos labumus gādā.

Šo ļoti labi pateici, Rudā.

Vēl piebildīšu, ka sievietes bez ģimenes un bērniem ir īstie darba zirgi, labuma pienesēji sabiedrībai.

Papildināts 09.02.2019 09:47:

Un kādu labumu sabiedrībai dod trīs bērnu māte Skulme?
Skulme ir izpildījusi savu pienākumu pret valsti, radījusi trīs bērnus. Nu kā Šķēle savulaik sludināja par 3 bērnu ģimeni.

Kad man nebija bērnu, es varēju vairāk ieguldīt sevī. Gāju bieži uz trenažieriem vēlu vakarā, skatījos pieaugušo kino (nevis multenes ai mīn), biežāk apmeklēju draugus, vairāk lietoju sabiedrisko transportu, tādējādi esot tuvāk neko un biežāk lasot daiļliteratūru. Varēju vairāk strādāt nenormētu darba laiku. Biežāk varēju ļauties seksuāliem piedzīvojumiem. Varbūt vairāk alkohola un noteikti vairāk hobiju. Nekā nejūtu tādu dzīvi kā kaut ko mizerablu.

HelenasTante

Es esmu, jā, neņirgājos. Vnk uznāca besis, ka man slīd pakaļ atsevišķi personāži ar tekstiem, ka man "beidzot" vajadzētu atrast vīrieti utt utt. Saprotu, ka palieku bez draudzenēm, jo ir kaut kāda ūber attieksme.Ļoti neomolīgi atrasties kopīgās pasēdēšanās, jo vairāk iedzer, jo grūtāk noslēpt to vēlmi dižoties un žēlot mani. Meklē visādus risinājumus starp paziņām un nevar pierunāt, lai pārtrauc. ES vnk vairs neeju ar tiem cilvēkiem satikties, izdomāju visādus iemeslus. Tad nu domāju kā savādāk sevi izklaidēt. Tas, laikam, tas Sindy piesauktais "kauns par grēku", gribas slēpties no cilvēkiem. Visbriesmīgāk, ka kaut kādas babenes - Tev vajadzētu sagādāt bērniņu... KO? Kāds - man vajadzētu. Besī

Don't grow up! It's a trap

Kas vainas Skulmei? Tas, ka viņa nav kruto cāļa mammu klubiņā?

Atcerēsiemies, ka arī ļoti turīgiem cilvēkiem izaug dienaszagļi no kuriem "sabiedrībai nav labuma"

Kurā vecuma grupā esi? Ja pašai neinteresē, tad nevajag ne bērnu, neko. No tādiem paziņām, kas par to vien runā, atkratīties, Tiecies ar sev līdzīgi domājošām. Man nekad neviens nav tādus tekstus bīdījis, kad biju viena, laikam izskatījos pilnīgi bezcerīga.

Parsvara sadus spriedeejumus izdara skaudigas. Pasas majas nonemusas ar darbu, berniem un tad skauz, ka otra var nokert pedeja briza piedavajumu uz Bali, jo vinai nav jadoma, kur atstat bernus vai ka sikajam vajag jaunu ziemas kombinzonu un futbola pulcinu... vai man ta ir bijis? Ja, nenolidzami, un tad gribejas iebakstit, nu ja, tai bernu nav, tipa nelaimiga. Bet tad es sev atgadinu, ka radit bernus bija mans apzinigs lemums un es zinaju, ka dzive mainisies. Un tad es atgadinu, ka ari ar berniem, jamak sevi dazkart likt par prioritati un saplanoju SPA

Lusesita

delsvarens

Kas vainas? Tu nopietni jautā, kas vainas? Atnāc uz Pļāpiņu, Slēpto tēmu, es tur uzrakstīšu, kas vainas, jo tematiski tur vairāk iederas. Ja tas nav nekas, tad es nezinu, kas vispār vēl skaitās kaut kas saistībā ar bērniem. Un, nē, tā nav tikai bērnu pamešana.

HelenasTante
tev sūdīgs draugu loks gadījies. Mums bariņā arī ir viena bezbērnu dāma, bez attiecībām, neuztveram to kā kaut ko tāāaadu. Cilvēkam ir krustbērni, dzied divos koros, braukā uz koncertiem, koristu tusiņiem, apmeklē dažnedažādus kultūras pasākumus un tml.

HelenasTante

sniegakaraliene Fausts
30 gadi. Daļa druadzeņu jau gaida otro. Pārējās ar draugiem, tur arī jau ģimenes tusiņi un greizsirdība palaist ar mani patusēt, jo esmu single un ievilkšu nepatikšanās. Nav tā, ka mani neinteresē, interesē, bet vnk bēdīgi, ka it kā draudzenes mēģina uzkačāt pašapziņu uz mana rēķina. Vai es esmu staigājošs druds gan pāra vienai, gan otrai pusei.Visu laiku esmu palīdzējsui ar pieskatīšanu utt, bet beigās attieksme pāri visam.

Papildināts 09.02.2019 10:14:

Nikolaa
Nu iespējams arī, ka tā

Don't grow up! It's a trap

Man ir neprecēta bezbērnu draudzene. Strādā, dzied korī, iet vingrot. Vīkendos brauc pie mammas citā pilsētā.

Papildināts 09.02.2019 10:17:

Oi. Atcerējos, ka ir vēl viena. strādā un izdomājusi mācīties ap 40.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386503