Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaga lidzatkariba?

inacopia

Zini, autore, pretiigi jau paliek lasiit Tavus murgus ...

magoņmaizīte Berta

Ja visi sarunātu šitās tēmas pilnībā ignorēt, varbūt viņai dalēktu? Jo komentārus šī tkpat nelasa, bet iespējams, ka ierauga kaut kādus burtus, priecājas un domā, ka visi jūt viņai līdzi un slavē

Patiesībā piepildīta dzīve ar visādiem notikumiem un krāsām.

Jā, un galvenais sieviete ir attiecībās, precējusies un pie vietas. Nav tā kā tās trakās VIPS.

black sand

Njā tiesam kaislību pilna dzive un bus ko vecumdienas atcerēties.
Es pat šoreiz piekritu viņas pļeguram,pati izmet,pati sadzērās un sauc atpakal un tad lien telefona un p**** smadzenes par tur atrasto.

Tur jāmauc prom uz ārzemēm.

Es tik domāju, kā viņš uz to randiņu gāja.. Tajās pašās apenēs un apavos, kas pie kājām pielipuši, mātes pirktajos kankaros.. Nez, tā beibe uz viņu pavilkās? Ā, vēl mirdzums acīs.

Sniegakaraliene

Ka tu nesaproti?! Uzreiz paradija savaa guultas prasmes. Nez tik kaa reageja uz caurajam apenem un kedam kuras pie pedam jau piekaltusas? Bet gan jau shamais tiiik labs, ka nebij laika nemaz pamanit tadu sikumu.

Ek, kā uztrāpīju! Teicu - autores klusēšana nozīmē mīļotā atgriešanos. Tik nesaprotu - sešos no rīta cept tēmu? Mežezers sāka atšālēties, parādìjās verbālā caureja un filma beidzās? Kas ar mīļoto? Nu izbļaustījās. Palika? Aizgāja? Aizbrauca? Liene un Kivis?

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Meitenes,mani satrauc viena lieta. Skaidrs,ka nav sieviešu solidiritates,bet šoreiz kka paradas manī šī lieta. Jūs spejat iedomāties,ja patiešām alkašs ir nežēlīgi pametis autori tas nozīmē,ka viņš ir uz brīvāk kājām! Ka kāda vientuļa sieviete var uz tādu Apollonu uzrauties. Iespejams,ka kada no mūsu paziņām....iespejams,ka mes,kadas vientuļās (es atkrītu,paldies Dievam)... es nedomaju,k kada sieviete ir pelnijusi šo mērgli.

Autorī,ludzu,mīļā sirds,dari visu lai tavs cukuriņš atgriežas. Nolūdzies!,ka nelidisi vairak telefonā .

black sand

Tak abi pec šķiršanas iepazīšanas portāla reģistrējas,abi pielakās,par ko tā brēka bija vispar nav skaidrs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386505