Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaga lidzatkariba?

inacopia

Viss.dabuju ko gribeju.Taa dabuju.paturpinot ieprieksejo tēmu..4dien viena pati izgaju iedzert šampi uz kafejnicu,jo man bija svetki.iedzēru un pazvaniju vinam.vins neatbildeja.pēc laika zvanijas un lūdzas atbraukt vel kamer ir LV.notēloja teatri,pateica,ka riebjos,lai ejam pec mantām.atnācām.mājās klāt-milot,gribot,palikšot.Biju iedzerusi un bija pofigs.Nākošajā diena bija mils,viss ok,bet pec 1.izlikšanas no majas likās,ka mani dievina,tagad tāds nedaudz savādaks.vēlu vakarā atklāju,ka iepriekseja dienā jau bijis uz randinu....nu tad sākās...taaaaaaa sākās.Tā dzirdeju par sevi.sākot no tā,cik es slikta,izliekot vinu no majas dzimsanas dienā un beidzot ar to,ka nekad nemainisies,ka dzers,kad gribes.es pati visu esot visu mīlu nositusi un tagad atlaujoties pārmest par randinu.Vins rīt brauc arpus Lv uz vairakam dienām pēc naudas.visu laiku mums bij plāns,ko darisim,pirksim,ko atvedis,bet tagad liekas atgriezās te,lai tīri paliktu lidz braucienam

Papildināts 09.02.2019 06:11:

Tagad es jutoties kā vins,kad izliku,raudot.es esot pretiga,es varot jāties riņķī,no ritdienas es vinu vairs neredzesot,tagad vins vairs neko negribot,gribot viens utt.kā kaut ko jautāju,tā naids preti..kad prasu,kapec tad skrēja vakar-vel milestiba bijusi,vel cerejis,bet pati vainiga,ka telefona ielidusi,jo tas neesot cilveks,kas varot otru izmest dzimsanas diena...

Papildināts 09.02.2019 06:11:

Kā var tā pēkšņi cilveks mainit savu attieksmi.vai tas ir pretuzbrukums?

Papildināts 09.02.2019 06:13:

Pusnakti esmu noraudajusi tă,ka dzivot negribas,jo likās,ja cilveks tik loti miiil kā vins to izrada,tik atri uz randiniem neskraida.jā,pati vainiga,pati izliku..jaa..

Papildināts 09.02.2019 06:16:

Vienkārsi nezinu kā celties augšā vairs pec tādas nospārdišanas.un kā es cilveks,kurs pats gribeja tikt no vina vaļā,tā pardzivot?reali dzives apnikums ta dzivot.man nav kur uz sitienu tagad tikt pie kāda specialista,nav ari kur nomierinosas zales tadas dabut..

Papildināts 09.02.2019 06:21:

Es neziprotu cilveku,kurs man pusdienu lien mīļoties,saka labus vārdus,plāno valentindienu un citas dienas,pēkšņi ta noliet par to,ko esmu atklajusi un teikt,ka maza kripatina tik palikusi no milestibas,ka vakar sapratis,cik es slikta..daune es esot,stulba es esot.

Papildināts 09.02.2019 06:26:

Atļāvās pateikt,ka nemainisies nekad.ja patīkot,tāds kāds esot-tad ludzu.bet dzers vins,kad gribes un viss

Papildināts 09.02.2019 06:27:

Tikai nezinu kapec par šķirsanos gan pateica,ka nedos.Teicu,ka tad sodien varam mierigi pie notara,ja jau tā-ne un viss

Trūkst vārdu!

Autore labi zina,ka viņai pašai ir problēmas ar alko lietoša,bet iet uz kkadiem kafùžiem dzert šampi,tā vietā,lai aizietu uz teātri,kino,izstādi,kaut vai neliela šopingā. Tad sadzeras un zvana savam alkašam,kuru vel paris dienas atpakaļ meta pa durvīm ārā,jo mìl,nebija paris dienas dzirdejusi,ka ir daune,tip lomkas bija,ja nav regulari pazemota. Ka saka,cuka dubljus vnm atrod.

Tad velk uz savu dzivokli un seksinjo. Tfu....

Lasu un brīnos,tiešām,TIEŠĀM ir tik stulbas sievietes? Te jau vairak nav nekada lidzatkarība,ta ir šis sievietes dzives uztvere. Nebùs šis dzērājs,būs cits tads pats.

Nevienu ieteikumu ,ko komentetajas rakstija,viņa vērā neņem. Viņai labi ka ir.

Te pat vairak nav ko censties un ieteikt,ka pret sienu!

Raudi,autore,raudi,mazāk čurāsi!

Hariana
brīnos,tiešām,TIEŠĀM ir tik stulbas sievietes?
- kamēr lasīju un mēģināju saprast autores tekstu, domāju to pašu.

Nu ja šis uz ārzemēm, ir cerība drusku atgūties no tās atkarības, bet tikām meklēt profesionālu palīdzību. Vienalga kur. Ja nevar atļauties maksas terapeitu uz sitienu, tās pašas Skalbes.

Es tur esmu bijusi. Diez ko profesionāli tur nestrādā, bet vismaz iesākumam kaut kas. Man gan citas problēmas un labi, ka pie reizes tiku pie ļoti labas psihiatres, tiešām labas, kurai pašai ir privātprakse. Viņa man tolaik palīdzēja.

Tak teicu tu jau negribi tikt no vina valaa. Tu vinu met ara ar domu parmacit, likt vinam apdomaties utt.

Vairs tavas temas nekomentesu. Zb jau

pecina
Velti muti dzesē! Visu iepriekšējo tēmu cilvēki rakstīja,ieteica,ko viņai darīt,ar ko sākt. Bet viņai galvenais karāties dzērāja krānā, un visa laime. Te neviens psihiatrs nepalīdzēs!

No sākuma it ka bija maķenīt žēl autores,tad tagad jau ir vnk riebums pret viņu.

Un sievietei pāri 30 gadiem....bože moi

Ne, te nekas neiet kopa.

Ka vins varejis planot valentintdienu ja tu vinu biji izmetusi ara?! Ka cilveks var ienakt tava maja tev negribot? Ko vins tur vaaca? Vina vienigas apenes un zekes tak vinam kajas?!

Vispar chalis sliipets, aktieros jaiet staties. Uz aaarzemes brauks un pirms tam paris dienas paliks pie tevis. Whaaaat? Kaa kads var palikt tur kur vinam vairs nav jaatrodas? Iznesis smadzenes, autore nobreksies, nolugsies un vins nekur neaizbrauks. Vinam "Oskara" balva japasniedz par izdomu. Kautkads kroplu bars. Ludzu nevairojaties

Autore, kas tev nepatīk? ka dzērājs tikai izlamāja, bet pa tavu dumjo galvu neuzšāva, lai tiešām būtu par ko ņerkstēt? Atļaušos prognozēt,ka tas būs nākošais solis.

Papildināts 09.02.2019 09:22:

man arī sākumā bija žēl, bet te jau sieviete ir vairākas reizes izvēlējusies, nav ko žēlot!

Sixpārnis

Gribēju ieteikt tomēr iet un nopietni ārstētes, bet tagad šķiet, ka tur nemaz nav ko ārstēt.
Nožēlojama tāda dzīve un uztvere.

Ljoljix

siltummezgls?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386505