Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ir vai nav?

Bezcerigs_gadijums

vilks

Mēs nebijām droši, ka esam īstie, bet gribējām tādi būt, tad nu pielāgojāmies, kur nebija līdzīgu uzskatu jau no sākuma (bet arī to bija salīdzinoši daudz). Pagaidām tas darbojas, tikai svarīgi, ka abi vēlas kompromisu un pašas svarīgākās lietas katram tiek atbilstoši respektētas.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Rosalia
Nav pirmo reizi. Citreiz es esmu tā, kura nolūdzas, citreiz tomēr pats. Galvenais jau uztaisīt cietēju no sevis, vai, nevarēs patusēt. Kaut gan es neliedzu, tikai pati es gribēju atpūsties. Darbs visu laiku ir ar cilvēkiem un mājās gribas mieru. Kā to var nesaprast. Un dusma arì pašai uz sevi,ka neprotu uztvert šo ar humoru vai vienaldzibu, bet dusmojos.

vilks

Annika2
Piekrītu, prasme runāt nepārmetot un vispirms ieklausīties otrā, tas ir ļoti svarīgi.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Ilziite_Ro

Bezcerigs_gadijums
Padsmit gadus viss kārtībā un tagad tā? Varbūt kāds cits parādījies? Ja ne fiziski, tad varbūt emocionāli, domās?

Annika2
Labs padoms

Bezcerigs_gadijums
viss ir tikai ilūzija. Uztver kopdzīves ainu kā spēli, un tagad - piecelies no spēļu galdiņa un izstaipies - paeies malā no šīs spēles, paņem pauzi, tad paskaties kā no malas - uz spēli. Vai neliekas smieklīgi? Ja vēl neliekas, tad vēl nemāki paskatīties no malas. Traģēdija beidzas, kad vairs nespēlē - ne nopietno, izmisušo - vaaaaai, kāpēc man tas un tas, ne labiņo, satraukto sieviņu. Bet paraugies kopainā, aizej prom no tā dzīves teātera un izdari to, ko tev gribas pa īstam izdarīt. Nezinu, es piemēram nevarētu ilgi būt neziņā, tieši tāpēc nevaru ciest ziepenes un melodrāmas, un man šādā situācijā gribētos iet un samīļoties, viss, sjo, es eju strādāt.

Brrr, smaidiņu dēļ pazuda viss teksts. Ir bijušas tādas reizes pietiekami šo gadu laikā. Un reaģējis visādi - gan pieņēmis, gan raidījis prom, ir pats atvainojies. Tā teikt, vieni villojas, vieni kaujas, citi atriebjas, mēs pūšamies uz izturību. Smieklīgi gandrīz. Dusmas ir pārgājušas, bet galīgi negribas vispār komunicēt.

Man šķiet, ka ar to kompromisu būšanu pārāk attālinaties viens no otra. Pamodināt zvēru būtu labāk, vismaz vienreiz pateiktu ko īsti domā.

Dusmas ir pārgājušas, bet galīgi negribas vispār komunicēt
taa jau arii ir komunikaacija.

Ilziite_Ro
To jau neviens 100% nevar zināt. Cāļklasika būtu teikt - nē, nekas tāds nav iespējams es nezinu. Par sevi gan zinu, ka nē.

Papildināts 10.02.2019 00:40:

Rudā_
Un saka vēl, ka sievietes nevar saprast. Vīrieti ne tik. Sieviete vismaz izčīkstēsies, izbļaustīsies, bet būs skaidrība. Vīrietis klusēs, turēs iekšā, bet pašlepnums apspiedīs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386535