Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ir vai nav?

Bezcerigs_gadijums

Bezcerigs_gadijums

Kas tur ko nesaprast? Iedomīgs pūslis!

Katram savs

Es vienmēr skandinu - apvainošanās ir nopietna emocionāla agresija. Nu, nedariet to - ne sievietes, ne vīrieši, ne pret bērniem (jā esmu drizdējusi, ka nerunāšanu piekopj pat pret bērneim). Otrā puse jūtas slikti. Es saprtou, ka tāds arī ir mērķis, bet nevajag tak mocīt otru 3 dienas. Savukārt, ja kāds nejūtas slikti (sak, lai tak nerunā), tad skaidrs, ka tur nekādu attiecību nav.

Ko ieteikt autorei, īsti nezinu... Varbūt klasiskais padoms - iztēlojies sevi BEZ viņa. Kāda būtu dzīve, kādas sajūtas?

Taisni tā! Ar visādiem pūšļiem nekādu attiecību nav. Ja gribēs attiecības, lai beidz pūsties.

Bez viņa taču ļoti labi! Iedomājies, ka viņa nav. Ieslēdz savu mīļāko rokgrupu un sāc ğenerāltīrīšanu.

Izmet visas viņa mantas ārā...

Kapec tu doma, ka arlot citu bus labak? Citam var taadas lietas izlist ara, ka shaustisi sevi atlikuos muzu. Doma, ka citiem sliktu ipasibu nav? Kamer to nakamo iepazisi tapat ka tagadejo. Var gadities kaa man, no laacha begot uzskriet vilkam. Un es ar izksiros absoluti tupa iemesla del.

Papildināts 10.02.2019 08:56:

*ka ar citu

Katram savs

magde
Kapec tu doma, ka arlot citu bus labak?
Tā cita jau vēl nemaz nav.

Bet varbūt tam visam ir racionāls izskaidrojums. Tātad, ko mēs zinām? Trešdien bija uz ballīti. (trešdien bija Daces, starp citu). Vairs nerunā un guļ uz dīvāna.

Ja nu tai ballītē viņš sadomāja tēlot brìvo ērgli un nu saķēris triperi un tagad negrib tevi aplipināt. Pats sabijies, kas nu būs, pat parunāt nevar...

Saprotams, ka vaino autori, jo nenāca līdzi un nepieskatīja.

Nezinu, man nekad tāds īstais nav bijis. Intuīcijas nav vispār. Sapņi līdzīgi bijuši.

Domāju, dzīvo tik nost. Neiesi tak šķirties sapņu dēļ.

Rudā_
runa bija trešdien par sestdienas ballīti. Trešdiena man bija smaga, tāpēc (adekvāti) izklāstīju savus plānus. Beigās, protams, arī pašam nekādu ballītu negribējās (bet neliedzu taču, tikai ļauj man atpūsties!), bet pūsli ieslēdza. Taisnība par to emoc. vardarbību. Tas ir briesmīgāk nekā tad, ja izlamā, izbļaujas. Pati parasti esmu šis variants, bet šoreiz biju bezspēkā. Nu pēc 2 atpūtas dienām sāku atgūties, ievilkt elpu.

Kas tad tur daudz ko domāt-kopā 15 gadus, pat precējušies. Saprastu, ja Tu tagad prātotu-ņemt precinieku vai nē. Bet arī Torsunovs bieži iesaka ņemt precinieku, ja kopumā normāls cilvēks, jo sievietei esot grūti būt vienai-viņa viena esot nevis dzīvo, bet izčākst, vismaz lielais vairums. Dažkārt viņš saka, ka redzot, ka nākamais viņai būšot pēc 4 gadiem (viņam ir arī gaisredzības spējas, ko speciāli neafišē), bet arī 4 gadu vienatne jaunai sievietei-tas ir daudz. Tāpat netiek ieteikts šķirties no vīra, vēl jo vairāk, ja ir bērni, jo vīrs jau ir Dieva dots. Un kādu karma devusi, ar ko grūtības atstrādāt, ar tādu jādzīvo, ja vien nav īpašie gadījumi (tik grūti dzīvot kopā, ka var tikai ciemoties viens pie otra, bet ne kopā dzīvot utt.). Netiek ieteikt iziet pie vīra pie atkarīga vai bezatbildīga vīrieša-kurš runā, nevis dara, kurš ir ar mieru iekārtoties pie sievas, kura dzīvo 2istabu dzīvoklī pie tantes un kurš pats negrib iekārtoties dzīvē (piedāvāt sievietei komfortablākus apstākļus) utt.

Tātad darīt tagad nevajag neko, bet domāt, kā izmainīt tuvojošos karmu-sliktas attiecības un iespējamu škiršanos (arī sliktas karmas apstākļos nāk prātā domas-vai tik nevajadzētu šķirties)- un tad tas notiek.

Kas attiecas uz sapņiem, tad visdrīzāk tā arī ir, ka tie brīdina, ka tuvojas sliktā karmas izpilde. Tikai tas ir iemesls nevis ātrāk izpildīt to karmu, bet tieši uzlabot. Ir daudz garīgu prakšu, kas palīdz pārvarēt tuvojošos krīzi. Bet to spēj īstenot tikai ticīgi cilvēki. Neticīgi ikā lupatu lelles izdzīvo savu karmu.

Katram savs

Nepacietigaa
Nki sajuka?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386535