Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā pasargāt citus vīrusa laikā

Burbulis52

Mājās divi cilvēki jau slimo ar vemšanu un pamatīgu caureju. Man ir 9 mēn. zīdainim kā lai pasargāju viņu un sevi lai nesaķertu to pašu? Cik lipīgi ir tie vēdera vīrusi?

lunatka

Ļoti lipīgi. Telpas vedināt, rokas mazgāt. Zīdainim jābūt potētam pret rotovīrusu.

lunatka
Pret rotovīrusu esam potēti, bet to vēdera vīrusu ir neskaitāmi daudz. Nav teikts ka tas ir rotovīruss

lunatka

To neviens arī nenoliedz Pārējo sk.iepriekš.komentārā.

Manam mazajam jau arī ir vīruss. Tā ka jāsāk domāt ko darīt? Tējas mēs švaki dzeram.

Bet es tā aizdomājos - kā sevi pasargā ģimenes ārsti, dodoties pie gripas slimniekiem?

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Vika Pēdija
Ja slimnieki dodas pie ģimenes ārstiem ar gripām un visādiem vīrusiem tur tak viss kabinets ir ar baciļiem. Kā viņi nesaslimst nezinu.

Tā nu gluži nav kad ārsti neslimo. Bet ārstiem nakās vakcinēties pret dažādiem vīrusiem un obligāti ievērot karantīnas prasības. Lai ārstniecības iestādā nesaktos masveida saslimšana ar vīrusu izraisītām slimībām.

Mēs arī nesen visa ģimene kaut kādu vēdernieku izslimojām. Man arī zīdainis - galvenais vērot, lai dzer. Un nesatraukties, ja negrib ēst. Nespiest ēst - vairāk izdzers, šķidrums svarīgāks.

Chamois

ievērot striktu higiēnu. rokas mazgāt teju visu laiku, slimniekiem ar mazo minimāli tuvumā, vēdināt telpas, dzert šķirdumu ... nu klasika. māja jāuztur tīra. dezinficē durvju rokturus, tie ir baktēriju midzeņi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386543