Dēls no balles atnāca ar sakrāsotiem matiem

Nezina

Slēdza Nezina.

Lecamaukla

Patikami, ka ne man vienai uznak trakumi. Un jo vecaka palieku jo vairak gribas pameginat to ko agrak gribeju, bet baidijos.

Vispar nesaprotu par ko autore pardzivo. Ja nu tiesam pats pusaudzis besaas, tad jau gan nepatikami

Papildināts 11.02.2019 20:22:

Un piekritu Maybe!

no malas

Man par tēmas autoru ir zināmas aizdomas, bet droši apgalvot, protams, neko nevaru.

a²+b²=c²

Salvija

Hmm, interesantas problēmas un prioritātes autorei. Sakrāsot mati ir , kaut gan patiesībā nekas tāds, bet tas ka šmigo tādā vecumā ir OK.

Es periodiski redzu, kā sīkaļas izklaidējas un vienmēr pie sevis nodomāju, ar kuru vietu vecāki domā. Tiešām neredz, nesaprot. Lab`, manos gadījumos viņus tomēr pieskata, bet cik nepieskata. It kā saprotu to pusaudžu trakumu, bet domāju, ka senči ar amnēziju t.i. savus trakos gadus aizmirsuši, tā labi pasirmotu, ja tiešām zinātu, kas tais tusos notiek.

Менялся мир, чего в нём только небыло, а три реки впадает в океан.

Вы - высшее, совершенство, абсолют и, поэтому, должны начать проявлять себя как таковые. Вы были созданы из пульса Вселенной, дыхания Создателя и желания Бога. Вы - Его дети и обладаете такими же способностями, силой и свойствами. Сейчас пришел ваш шанс стать активными, осознанно принимать участие, стать со-Творцами. Проснитесь!

Maybe

Vēl ienāca prātā, jums vienīgais bērns, pirmo x tāda izpausme, tāpēc varbūt tāda vecāku reakcija, ka bērns pusaudzis kautko nostrādājis pirmo x?
Koe?! Tas nav arguments.

Mans pirmais un vienīgis bērns var pusaudžoties atspēries.

Man nav tik sūdīgi ar atmiņu, lai es neatcerētos savus pusaudžlaikus (kurus piedzīvoju pirms vairāk kā ceturtdaļgadsimta). Un, šai sakarā man vienmēr rodas pārdomas par tām ārkārtīgi parsteigtajām mammām, kā viņām ar atmiņu? Amnēzija???

Pagaidi, ne visām mammām un tēviem ir bijuši vētraini pusaudžu gadi, ir kas tā ari klusiņām tos pārcieš. Negāja uz ballītēm, disenēm ( tagad gan laikam tādu nav, bet mūsu laikā bija ) utml.Tie var arī nesaprast, kas notiek ar pašu bērnu, jo viņiem tā nebija.

Ar amnēziju tur nebūs nekāda sakara.

Maybe

Visums
Pagaidi, ne visām mammām un tēviem ir bijuši vētraini pusaudžu gadi, ir kas tā ari klusiņām tos pārcieš.
Ja tu izlasītu manu teikto līdz galam, tad pamanītu, ka arī tādu iespēju es pieļāvu: "Vai arī, cik štruntīgi bāla un neinteresanta bija viņu bērnība, ka jebkura parasta pusaudža "revolūcija" tiek uztverta ar tādu nesapratni"

Un, vienalga, tā ir sūdīga otmazka. Jo es arī savus pusaudža gadus izdzīvoju salīdzinoši mierīgi. Tas taču nenozīmē, ka es būtu bijusi akla un neredzētu savu vienaudžu ņipro pusaudzību. Atsevišķi pusvītuši indivīdi (t.sk. arī es) ir izņēmums nevis likumsakarība. Tas man bija skaidrs jau tālajos 15 gados.

Nudien.

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Elchi

Jēziņ, mans pirmklasnieks uz pirmo septebri gāja ar ietonētiem ziliem matiem. Par alko lietošanu jūsu vietā vairāk uztrauktos un par to, ka tik kādai bērnu neuzriktē, bet par matiem - tas tiešām ir smieklīgi.

OremaD

Man bija trakulīgi pusaudžu gadi, laikam tāpēc tik ļoti neuztraucos par savu vecāko pusaudzi.. Galvenais, lai mācās un ir mērķis dzīvei.

Jēziņ - mati... tie taču kā zāle - ataug

Ja mans jaunietis atnāktu ar sakrāsotiem matiem - es ķertu pēc foto, lai iemūžinātu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18386547