Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dobeles slimnica.

Ostore

Ostore

Kadas atsauksmes par DObeles slimnicu?kà dzemdejat,kà patika tur?tur viss pilns parasti vai var tikt uz labakam palatam?man tas datums bus 10 septembris un domaju ja saksies dzemdibas tad atrie vedis tikkai uz DObeli netiksu uz Stradiniem....

Laila1805

Ja Jums te ātrāk neviena atsauksme neparādīsies, marta beigās/aprīļa sākumā varēšu padalīties ar savu pieredzi

Cucamonga

Pirms 4 gadiem, īpaši meitai, sarunāju šo dzemdību vietu. Pašai bij ķeizari Strados. Mana ticība Dobeles vecmātēm un neonatologiem (Dr.I.Strūve-Ķere, un viņas komandai), tāpat kā visas nodaļas atmosfērai, ir daudz lielāka nekā Jelgavas vai jebkurai citai Rīgas dzemdību nodaļai.

Mana uzticība attaisnojas par 200%. Lai arī meita dzemdēja gandrīz 36h, bija nepārtraukta sirdstoņu kontrole, un vienīgā, kas spazmoja, biju es (brīnums, ka personāls palika iecietīgi laipns-klanos), rezultāts ir lielisks.

Man ieteica samaksāt par vienvietīgo pēcdzemdību palātu, jo tomēr lauki un kontingents 2vietīgajā iespējams dažāds. Tas bija vienīgais mans maka atvēršanas brīdis.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Viss super! Atbraucu ap 7 no rīta, suūtija mājās, bet nu paskaidroju, ka man dzemdību gaita ir strauja, tad atstāja, vecmāte bija sagurusi, jo attapās no iepriekšējās dienas. Bet no rīta jau bija cita maiņa ar vecmāti Regīnu un viss notika. Vienīgi visās savās sāpēs pati neuztāju uz dzemdību pozu kurā man bija viss ērtāk. Klusi, mierīgi, maziņš kurortiņš. Biju mazajā lux palatā, jo visas ģimenes bija aizņemtas. Bet tas miers super. Vienīgi tas ka ēst jāiet uz ēdamzāli, nu ja vīrs līdz tad var palūgt vīram lai atnes. Viena pirmajā dienā nemaz netiktu līdz ēšanai jo kā celēlos kājās zaudēju samaņu. Un mazulītim uzrakstija nepareizu dzimšanas datumu, un to pamanijām tik pie dokumentu noformēšanas dzimtsarakstu nodaļā.

Papildināts 19.02.2019 21:33:

Šoreiz pati ar svārstos starp Jelgavu un Dobeli, Jelgavu tik apsveru jo ir krietni tuvāk un bērni ar mazu starpību.

Gintare

Man visi trīs bērni dzimuši Dobeles dzemdību nodaļā ar ķeizaru.ļoti patika tas,kā personāls ļoti palīdzēja līdz brīdim,kad pati varēju celties kājās.nevaru pateikt neviena slikta vārda.

Princa

Cucamonga

NOPIETNI ? 36 stundas un Tu kā mediķe ļāvi savam bērnam un mazbērnam tik ilgi mocīties ? Es jau pēc 10 stundām būtu uzstājusi uz ķeizaru.Labi, ka viss labi beidzās !

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Cucamonga

Princa
NOPIETNI ? 36 stundas
nu man mācīja, ka pirmās dzemdības var ilgt 12-24-48h, un ja auglis necieš (lasi - labi sirdstoņi), viss notiek dabiskā ceļā. 24h vispār "standarts" laiks pirmdzemdētājai.

Bet es tikai apstiprinu to, ka Dobeles dzemdību nodaļas personālam var uzticēties.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Princa

Cucamonga

Katrs laikam pēc sevis reiķina, takā man abi 4stundās piedzima, tad man Tavas 36 stundas likās traki. Teorētiski protams kamēr vēl augļūdeņi nav nogājuši to dzemdību procesu var stiept ilgi un pamatīgi.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Cucamonga

Princa
Nu ja sāktu stimulēt būtu ātrāk. Bet es esmu pret stimulācijām. Tad tiešām labāk operācija.

Princa
Es dzemdēju 16 stundas. Un vecmāte toreiz arī teica to pašu - jārēķinās ar aptuveni 24 stundām, varot būt arī ilgāk, ja pirmās dzemdības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386549