Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dobeles slimnica.

Ostore

Es arī dzemdēju Dobeles slimnīcā. Ideāla attieksme,miers un viss bija forši. Pa 3 dienam nevienu aizskarošu skatienu,ne vārdus nedzirdeju. Dzemdības bija atras un vieglas, pat dzemdejot paspeju vel uzsist klaču ar vecmāti un māsiņām. Viss super. Jā,kā jau te minēja par to ēdamzāli- pirmajaa dienaa man taakaa sauca eest bet es paludzu vai nevar atnest, un atnesa arii. Pec tam jau gaaju pakal un eedu palaataa, par to neko neviens neteica. Šaubu nav- ja vēl kadreiz izdomašu dzemedet, tad tikai Dobelē.

Ostore

Ka ar Ea poti?ir pieejama Dobele?

santa_brii

Dēls pirms 3 ar pus gadiem dzima Dobeles slimnīcā.

Pa lielam viss ļoti patika, personāls laipns un atsaucīgs, pēc dzemdībām palātas ļoti ērtas, neviens lieki netraucē. Pirmsdzemdību palātu īsti neiznāca izbaudīt, jo dzemdības ļoti ātras, bet cik nu redzēju katrā palātā pieejama bumba, duša, viss izremontēts.

Bija varbūt šādi tādi sīkumiņi, ko gribēju citādāk vai labāk, bet nu tas mans subjektīvais viedoklis, jo cits cilvēks varbūt tam pat nepievērstu uzmanību.

Arī otro septembrī plānoju sagaidīt turpat.

Chestnute

Ostore
Neesmu dzirdējusi par EA, labāk uzvanīt un pajautāt, lai būtu droša, ka ir vai arī nav.

Ostore

Pacelu temu augsa,varbut ir vel kada laba atsauksme?

Dzemdeju pagājušā gada novembrī dvīņus, dabīgās dzemdībās.viss patika, attieksme laba,lai gan bij arī kāds skarbāks vārds no vecmātes, bet biju pelnījusi, jo 4 h nevarēju pirmo izspiest, bet tā ir mana vaina, nemācēju elpot, lai gan teica un stāstīja kā tas jādara.Patika ka uzreiz atnesa telefonu un teica lai sazvanu palīgus kas paliks ar mani, lai gan bij 1 pa nakti un vēl atrados dzemdību zālē. Palāta bij ok, tik kā jau visiem kaitināja ka gulta krakšķ un pamodina mazos.Iesaku dzemdēt dobelē, klusa un mierīga vide.Attieksme laba.

P.S. līgums netika slēgts.

vienīgais kas nepatika ka neviens nenāca un neradīja kā īsti zidit, vispār īsti neviens nenāca, labi ka bij mamma blakus kas palīdzēja un visu rādīja.Kopumā viss bij labi, 3 dienas un esi mājās. Iesaku dzemdēt dobelē ja nav problēmu un gribas izbaudīt klusu un mierigu pēcdzemdību periodu.

Papildināts 27.05.2019 10:34:

Un EA ir pieejama, un smieklu gāze arī,bet tā ir jasaruna laikus. Kad es vairs nevarēju sāpes paciest un prasiju, diemžēl pateica ka tam pa vēlu. Noteikti jāslēdz līgums pirms dzemdībām par to.

Ostore

Varbut kadai ir saraksts ko vajadzetu nemt lidzi uz dzemdibam dobele?

Nekā personiska. Bet skolā ar te viens otrs ir gājis? Kā var nonstopā rakstīt pilsētu ar mazo burtu??? Nu kā? Par pārējo gramatiku vispār nerunājot. Pieaugušas sievietes! Vai C līmeni beigušas? Ja beigušas..

Ostore

Pacelu diskusiju augsa.Varbut vel kada Dobelè dzemdejusi.

Karla

Ostore
Man arī labākās atsauksnes par Dobeles dzn. Jaunāko 2018.g.janvārī dzemdēju - ūdenī, bez stimulēšanas, arī 2h spiedu, vecmàte iecietīga (kā nu ne - 2 gadus bijusi Gada labākā vecmāte - Rasma Kaminska). Personāls atsaucīgs, lieki virsū nebāžas, bet padomu neliedz, ir tikai jājautā. Telpas tīras, izremontētas. Par ēdienu grūti spriest, slimnīcu ēdienu kopš bērnības vairs pat necenšos ēst. Bet saka, ka paēst var.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386549