Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ģimenes ārsts

ezhix

ezhix

Gan jau kāds vakar pamanīja karsto diskusiju FB. Uzskatu - Kašķa vērta tēma.

Tātad - vai ģimenes ārstam ir atļauts neatbildēt uz zvaniem (vai atbildēt nīgri) svētdienā? Iemesls zvanam ir nopients: stipri slims bērns, vecmamma.

И тогда я решила стать доброй, потому что поняла — патронов на всех не хватит.

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

ezhix
Vakar skatījos raidījumu par ātrajiem, tur stāsīja, ka brigādei bija 2 tādi izsaukumi, kuriem būtu jābūt, pārējie ar saaukstēšanos, jo negrib traucēt ģimenes ārstus.

zemudensroze

Vai ģimenes ārstam brīvdienas nepienākas? Lai vai kas mums notiktu, nekad netraucēju ģimenes ārsti ārpus darba laika. Priekš tā ir ātrā palīdzība un ģimenes ārstu konsultatīvais tālruņa Nr.

FirstAustria

Domāju, ka jā, var neatbildēt. Ğim.ārsts vai pediatrs strādā no pirmdienas līdz piektdienai, divas dienas ir brīvdiena. Tāpēc ir radīts konsultatīvai numurs vai ceļš uz slimnīcu.

Papildināts 11.02.2019 09:38:

zemudensroze

Ātros gan nevajadzētu traucēt lai tikai pakonsultētos ko darīt pie augstas temp.utml.

ezhix
Jā, ģimenes ārstam IR atļauts svētdienā neatbildēt uz zvaniem. Tikpat labi arī ārstam pašam var būt stipri slims bērns, vecmamma.

zumza

Svētdienā? Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis vai NMPD.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Cucamonga

Jā. Svētdiena ir brīvdiena un ārsts arī ir tikai cilvēks-ar savu ģimeni, raizēm un izklaidēm. Brīvdienas un vakari-te darbs dežūrtālrunim(ārstam-ir tāds dienests) vai slimnīcai-ja pavisam slikti.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

ezhix
vai ģimenes ārstam ir atļauts neatbildēt uz zvaniem
Jā, protams. Obligāti ir jāatbild darba laikā. Ja tad neatbildētu, tad gan ir iemesls kašķim.

Cucamonga

Vispār pacientam privāto tālruni nedot-tas ir pareizākais. Ir prakses tālruņi-lai uz tiem arī zvana. Būs atbilde-tātad darba laiks.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

ezhix

bet vai tad ģimenes ārstam gabals nokritīs, ja atbildēs?

И тогда я решила стать доброй, потому что поняла — патронов на всех не хватит.

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386567