Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko darīt?

Veronika2019

LITAVITA
bet tur bija izglītota un augstas klases mīļākā
ē.... ko nozīmē augstas klases mīļākā - apmācīta mīlas priesteriene?

Papildināts 11.02.2019 11:57:

maigazaiga
a' ko - iemesls uzkrāsot lūpas un ko jaunu priekš "lietišķās sarunas" iegādāt...

MieraVejos
Upsī, ātrumā nemanīju, bet autore neapraksta citas svarīgas detaļas, būtu garāks tas stāsts, bet šitā kopainu neredz.Tāpēc mes te tikai varam pasmieties pavipsnāt, jo nezinām isti,cik tas autorei svarīgi

Papildināts 11.02.2019 12:01:

MieraVejos
Nū neesmu zinosa taja jomā, bet pazina teica, ka psiholoģe pec profesijas un loti izskatīga, vprjam modele

Demetra

Bet mīļākās vīrs zina? Lai gan kāda starpība. Varētu jau piedraudēt nostučīt, lai liek veci mierā... A, ja nu vīram nr.2 vienalga, un pāra attiecībās tāpat neiestāsies laime pilnīga. Atradīs citu mīļāko, ja reiz tāda kāre ārpus mājas pajārēties.

Demetra
Tam mīļākās vīram ar ir mīļāka

LITAVITA
Kādas detaļas tieši interesē?

Hariana

Autorei....

Te noteikti noderēs laimīgo sievu ieteiktaissūdu spainis. Ņem spaini un ej pie tās mjaukas un gāz šai virsū! Lai zina,ka nav labie,uzticīgie (hi hi) vìri sava gultā jāvelk! Vēl pa seju iedod tai precetajai mjaukai. Aizvelc savu mìļo vīruku uz majam ,krāneli ar zilajiem graudiņiem nodezinficē (cāĺeņu ieteikums) un jāj tālāk uz tā!

Galvenais,ka ta autore tagad mekles vainigo un vainiga bùs mīļākā,ne vīrulis. Šitā tikai pagaudos ,un dzīvos talak ar savu vīruli.

Autore jau ,vismaz man,izsauca pretigumu pret sevi-skries pie miljakas utt,bet LAI SAVU MAUKURU KASTRETU,DOMAS TADAS VINJAI NAV. Idiote

Hariana

Paldies, tas gan bija jauki

Hariana

Veronika2019
Vai tas es uzrakstiju kko nepareizi?

Vai tad tu vaino sevi un savu viru tevis krapshana ? Vai tad atpakalj neņemsi staiguli?

Ja neņemtu,vecis sen butu aiz durvim un mekasat alimentus.

Hariana
Galvenais,ka ta autore tagad mekles vainigo un vainiga bùs mīļākā,ne vīrulis. jūuu, jo vīruļi vnm ir enģelīši un utji ouki paslidejusi uz citu dāmu mājas slieksnīsiem

Papildināts 11.02.2019 13:04:

Veronika2019
Ir bijis gadījums, tādēl fiski uzšauj svam ar tabureti un pasaki, lai nečakarē DIVU sieviešu dzīves....ja nevar savaldīt savu KUMEĻU , lai izmanto roku krēmu un vannas istabas aprīkojumu

Esmu bijusi atbalsta persona šāda veida tikšanās reizē - sieva, mīļākā un arī es. Mīļākā tieša tekstā arī pateica, ka viņu neinteresē nopietnas attiecības un grib tikai paspēlēties. Nebija pirmā reize, kad guļ ar precētu. Noteikti ne arī pēdējā. Cilvēkam bija dziļi vienalga, ka izjauca ( diskutējams jautajums protams) ģimeni. VIņa vienkārši kādu brīdi gribēja ar to cilvēku paspēlēties.

Neieteiktu tikties.

Papildināts 11.02.2019 13:10:

p.s. pēc pāris nedēļu sevis mocīšanas un vainošanas pameta to parazītu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386573