Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko darīt?

Veronika2019

black sand

Ta otra jau virietim ari var iepatikties un vins var iemīlēties un te nu nekādas sievas piruetes seksā pret akūtu iemīlēšanos nelidzēs

Bļin - bet visas aizmirst mīļākās VĪRU

Ka painformēs viņu, ka šis gultā tik švaks, ka sievai jāmeklē papildagregāts?

Papildināts 11.02.2019 15:42:

Te izpaužās patiesā sieviešu daba - ies pašas kausies, bet vīrieši (visi) lai patāv pie ratiem

MieraVejos

MieraVejos
Jā vīri jau vienmēr ir arī pie visa vainīgi, ne tā ko pateica, ne tā izrīkojās, piekrāpas, pievīla, aizvainoja, utt.. jūtas atdzisa un viss..

Toties jaunās lielās jūtas ir attaisnojums visam.. kaut varbūt arī tās ir iedomas un ilūzījas(ka tas cits ir tas īstais, vienīgais un ideālais varonis, kaut arī aiņemts precētais...)

Puisis40
ka tas cits ir tas īstais, vienīgais un ideālais varonis, kaut arī aiņemts precētais... - nuuu cik dzirdēts mīļākie esot kā psihologi un mīļākās ar, uzklausa mājas likstas, samīļo, sadāvina ziedus utt...tā sakot, pievērš uzmanību- bet kad viss brūk tad ir oouu..kāršu namiņš ar visiem trumpjiem...

Rosalia

MieraVejos
Bļin - bet visas aizmirst mīļākās VĪRU Ka painformēs viņu, ka šis gultā tik švaks, ka sievai jāmeklē papildagregāts?
Sensenos pēserēsa laikos manā bērnības miestā bija šāds gadījums, sabrūtējas precēts vīrietis ar precētu sievieti, nokrāptā sieva aizdevās pie mīļākās vīra atvērt šim acis, rezultātā tas vīrs bija viņu izlamājis visādiem nesmukiem vārdiem un sasolījis pa seju, ja vēlreiz teiks ko sliktu par viņa mīļoto sievu.


maigazaiga

Tepat vien esmu

Rosalia
a' vajag ar pierādījumiem

Veronika2019
Nū - kāds tad ir tās mīļākās vīrs? cērtams kociņš?

mellene88

Veronika2019

un jēga ,ka tu te esi? nekāda saruna ar tevi neveidojas...pameti divas rindiņas un tagad katrs izklaidējas,kā māk(pa starpu skulvičiem)...Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

Ko darīt?

Nopērc sev labus apavus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18386573